Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Obudziłam się z krzykiem

Polecane posty

Gość gość

Śniło mi się,ze usłyszałam hałas. Otworzyłam więc okno. A tam widze chłopaka bruneta który kiedyś był we mnie zakochany. Był z drugim obcym chłopakiem blondynem. Na początku myślałam ze to zabawa a potem pojawiła się agresja. Ten znajomy chyba skakal na trampolinie pod moje okno,byl naprzeciwko szyby,śmiał się po czym upadła na trawę. Po chwili blondyn zrobił się agresywny. Miał dziwna moc latania w powietrzu i zadawał drugiemu ciosy. Na początku brunet śmiał się. Widzialam jak upadal na trawe na plecy (z takiej wysokosci!mieszkam na 3pietrze)po chwili zaczął slabnac. Nie widziałam już twarzy a dłonie na parapecie. Przestraszylam się i odeszłam na chwilę. On znowu podskoczyl a blondyn zaczął wrzeszczeć i w powietrzu uderzył go. Slyszalam jak brunet cos mowil ale nie pamietam co.Bałam się więc tylko dotknelam jego dlon polozylam na nim swoja a raczej przycisnelam do jego palców. Gdy puscolam upadł. Wyjrzalam i widzę jego ,upadł kawałek dalej,na beton. Pod głową krew,otwarte oczy i dziwna mina. Taka "jokerowa" . Mówię.co Ty zrobiłeś?" A on zaczął coś burzyć i wpadł do mojego pokoju Popchnal mnie.byłam przerażona. Wydaawalo mi się ze w domu i na osiedlu nie ma nikogo poza nami. Obudziłam się z krzykiem. Dosłownie. To dziwne bo nie myślałam o nim. Co to może znaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiemy. Może uczucia tego czlowieka do Ciebie były silne i ma żal do dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może...Ale to ten blondyn mnie popchnal.Nie wiem kto to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kim był dla cb ten znajomy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sąsiadem. Czasami rozmawialiśmy,ale nie znaliśmy się bliżej. On przez wiele lat do mnie wzdychal. Za to jego mama znała się z moją dosc dobrze . Taka sytuacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćowa
to nie widzę w tym sensu raczej po prostu durny sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja miałem lepszy, poszedlem do mc donalda. Dosyć długo czekałem na obsługę. Zaplacilem 100 zł za zestaw :D i kasjerka do mnie trochę przy kości ale miała ładne oczy, że za to iz zle się spisali z zamówieniem mogę wejść na zaplecze i uprawiać z nią sex a ja się speszylem i uciekł.em Kto się podejmie interpretacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w*****aj hamburgera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jarac przed snem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jaralem sam bylem w szoku. I to jeszcze przy klientach mi proponowala hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×