Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hatewoman

To kobiety są mężczyznom niepotrzebne!!!

Polecane posty

Gość Hatewoman

Mężczyźni prawie wszystko.wynaleźli, są mocni fizycznie, posiadają plemniki, są bardziej inteligentni niż głupie cycate istoty, nawet zapewnili kobietom te ich kosmetyki, buty, solarium, są lepsi w wielu.zawodach, a przede wszystkim więcej zarabiają - kobieta piłkarz haha nie ma mowy a my jesteśmy w to świetni. Możemy zaliczać was jak najwięcej i będziemy nazywani babiarzami a wy jak zaliczycie nas to puszczalskie dzi**i i nie będziemy was tolerować. W islamskich kulturach macie przesrane a my JESTEŚMY PANAMI I co nawiedzone obronczyni swojej płci takie jesteście wspaniałe co? Powinnyscie rodzić synów jak najwięcej a córki zrzucać ze skały!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciebie należałoby wykastrować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm napewno kobiety wiecej mają od mężczyzn, a że są wredne odwracają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sądząc że każda kobieta jest antypedofilem, każda na dzień dobry powinna cycka stracić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Treser Kobiet
Hehe szacunek dla autora za świetne argumenty masz u mnie piwo. Co do kobiet musimy zrobić z nich nasze niewolnice bo tylko do tego się nadają. Wszystkie feministki zgwałcić, posłuszne nagrodzić. Ja kocham kobiety ale tylko te uległe i zdyscyplinowane. Spróbujcie się zbuntować drogie panie to zobaczycie co z wami będzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Powinnyscie rodzić synów jak najwięcej a córki zrzucać ze skały!!!" w ten sposób ludzkość wyginie w pierwszym pokoleniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mezczyzni mamy piesci i też powinniśmy używać naszych atrybutów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz to wszystko swojej Mamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mama wie ze mam kobiety za d***** i przez to jestem prawiczkiem i siedze w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Treser Kobiet dziś Życzę Ci zaznania zardzewiałego pręta w dupsku, i powtórzenia tego, kiedy ktoś zgwałci Ci matkę, śmieciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są nam potrzebne ale nigdy nie będą od nas lepsze tak zostało to zaakodowane i tak zawsze będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×