Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chcę przestać być niewidoczna dla facetów

Polecane posty

Gość gość

traktują mnie jak 'kolegę' :( ja wiem, to fajne...tylko, ze każdy facet wrzuca mnie do takiej 'szufladki'. Jak to jest, że za innymi kobietami faceci uganiają się jak szaleni a inne mimo 'braku defektów' są tak bardzo niewidoczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź się za siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazwyczaj wystarczy się myć i prać ubrania. Niektóre panny są rzeczywiście nie do bzyknięcia. To jakby naturalnie wychodzi, że się je omija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyszłoby chyba chore dziecko czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj zdjecie to ci powiem w czym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella   86
Zadbaj o wygląd, przestań być szarą myszką :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smokopies
Chcesz żeby faceci cię zauważyli , zobaczyli w tobie kobietę . Proszę o to rada , (dla pozostałych pań w podobnej sytuacji także). Zacznij chodzić w UWAGA!!! SUKIENKACH,SPÓDNICACH , do tego szpilki. Uwierz mi kobieta w sukience zawsze robi wrażenie. Chodzi o to że inaczej chodzi , siada, lepiej widać ruch jej bioder. Ale w Polsce to sukienka tylko od święta , wesele jakiś bal ewentualnie kościół. Wiecznie chodzicie w tych cholernych spodniach nawet na wiosnę czy w lato . Dotyczy to 90 % polskich kobiet. Dlaczego się pytam? Chodzi o depilację . Jak my golimy twarze to co za problem dla was wydepilować nogi . Kobieta w sukience ma ogromną przewagę nad tą w gaciach powie to każdy facet , pod warunkiem że jakoś nie straszy wyglądem czy nie jest otyła.Nie jest to rada na porę zimową , teraz są siarczyste mrozy ale na wiosnę proszę zainwestować w garderobę i do dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam tylko ze chodzenie w sukienkach przy -14 st na zewnątrz to zły pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a napisałeś nie zauważyłem sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ładnie naśmiewać się z takich ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli to faktycznie ty, to nie wygladasz dobrze. Ta w sukience bordo ładniejsza. Mysle, ze ze znalezieniem faceta musisz poczekac pare ładnych lat, az natrafisz na człowieka, dla ktorego wyglad ma mniejsze znaczenie. Młodzi chłopcy, czy mezczyzni faktycznie będa wolec inne dziewczyny. Poprostu jestes niezbyt ładna. Zmien fruzyre, moze grzywka, moze krotsze włosy i moze da sie cos zrobic z tymi zębami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ta w bordo jest jednak brzydsza, ale tamta ma gorsze zeby, ogolnie poprostu tak chyba wygladaja brzydkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcale nie sa takie brzydkie, tylko oszpecone przez te fryzury, okulary, zeby, zly ubior i brak makijazu. Jak ja bym sie za nie wziela to faceci by jeszcze za tymi dziewczynami biegali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Brak defektów" ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz cycuszki to ja osobiście nie widze problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Wygląd wyglądem - o ile nie jesteś szpetna z twarzy ani nie masz zbyt dużej nadwagi to komuś z pewnością się spodobasz. Co do stroju to on do pewnego stopnia wpływa na postrzeganie danej osoby. Tylko tutaj bardziej chodzi o eksponowanie pewnym elementów, a nie o to, żeby koniecznie chodzić w spódnicach i spódniczkach. Żeby to zadziałało to też trzeba mieć fajne nogi.... Chociaż ja osobiście wolę pannę w leginsach niż na siłę założonej kiecce :P Imo największa cześć sukcesu leży w charakterze. To trochę jak z facetami, którzy uważani są za kolegów lub przyjaciół a nie za facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co tragedi nie ma ale wszystko mususz zmienić....fryzura-wyprostuj włosy! Pomaluj (platynowy bląd by pasował) nawet grzywka ...i okulary-te są złe idz kup jakieś modne i kobiece .... No i szpilki noś szpilki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo nie zamiast platyny ognisty rudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×