Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przedszkole Warsawa

Polecane posty

Gość gość

Witam, muszę zmienić dziecku przedszkole. Obecne jest tragiczn. Macie jakieś sprawdzone? Najchętniej Mokotów lub Bemowo - tam pracujemy z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam przedszkole Bajeczka. Moje dziecko chodzi do Bajeczki na Bemowie. Świetna placówka, przedszkole jest integracyjne, mogą do niego uczęszczać dzieci z autyzmem. Godziny uczęszczania dzieci są elastyczne, jest również możliwość wykupienia karnetu i dopasowania godzin do potrzeb rodziny. Język angielski prowadzony jest codziennie przez nauczycielkę angielskiego - panią Michalinę. Zajęcia języka angielskiego są oczywiście w cenie czesnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak z wyżywieniem w tym przedszkolu Bajeczka? W porządku? Bo moje dziecko jest totalnym niejadkiem. Masz jakieś spostrzeżenia dotyczące posiłków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko też było niejadkiem i nie wiedziałam co z nim będzie jak pójdzie do przedszkola. Na szczęście w przedszkolu, które wybraliśmy ( www.teczowakraina.com.pl ) jedzenie jest dopasowane do potrzeb dziecka, jest smaczne i urozmaicone. Już nie mam problemu z tym, że synek nic nie jada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×