Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przedszkole z dobrym wyżywieniem Warszawa

Polecane posty

Gość gość

Szukam dla dzieci przedszkola z dobrym wyżywieniem. W ostatniej placówce był jakiś koszmar! Moje dzieci słabo jedzą, ale chodzi mi o miejsce, gdzie posiłki są robione uwzględniając różne potrzeby dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam bardzo dobre zdanie o przedszkolu Bajeczka na Bemowie. Jest to przedszkole integracyjne. Psycholog oraz logopeda dostępni są prawie codziennie. Prowadzone są terapie psychologiczne oraz pedagogiczne. Jeśli dziecko ma problemy z mówieniem, to jest to naprawdę bardzo dobra placówka. Jedzenie bardzo dobre i urozmaicone. Nawet mój niejadek zawsze coś zje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko chodzi do przedszkola Tęczowa Kraina (www.teczowakraina.com.pl) i jestem bardzo zadowolona z tego wyboru. Co do jedzenia to jest ono dostosowane do indywidualnych potrzeb dziecka. Mają ciekawe zajęcia i profesjonalne panie przedszkolanki. Mój synek bardzo lubi chodzić do przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam Bajeczkę. Oprócz dobrego jedzenia ta placówka ma zdecydowanie mnóstwo innych zalet. Przede wszystkim program edukacyjny i integracyjny. Moje dziecko jest zdrowe, ale chciałam żeby chodziło to przedszkola z różnymi dziećmi - także niepełnosprawnymi. Dzięki temu wie, że dzieci są różne, maja różne potrzeby i zachowania. Moje dziecko bardzo uwrażliwiło się na inność, stało się bardziej otwarte, tolerancyjne i ciekawe drugiego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama7
Świetnie wyposażone przedszkole jest na Żołny, mam na myśli Buzzy Bee. Niczego tutaj dzieciom nie brakuje, pełen wybór zabawek, zbilansowane cztery posiłki dziennie, zajęcia taneczne, warsztaty kulinarne, rytmika...jest sporo atrakcji dla dzieci. Niedaleko jest Las Kabacki, więc okolica też w miarę przyjemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety ale widzę po znajomych że wyżywienie w niektórych przedszkolach jest naprawdę mało zadowalające. Wynika to pewnie z jakiś ograniczeń ekonomicznych ale przecież można robić zdrowe jedzenie a niedrogie. Znajoma miała na przykład taki problem że w przedszkolu do którego chodził jej syn na drugie śniadanie bardzo często podawali słodycze więc to nie tylko niezdrowe ale jeszcze wzbudza w dziecku złe przyzwyczajenia. Nie podawali też ryb. Ja mam to szczęście że u mojej córki w Raz Dwa Trzy My na warszawskim Mokotowie www.razdwatrzymy.edu.pl podają to jedzenie dobre i urozmaicone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak moje dzieciaki nic nie chciały jeść to w przedszkolu zmieniły się nie do poznania i teraz wcinają jak opętane! To prawda, że w http://przedszkole-promyk.pl dzieci są dobrze karmione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam dobre przedszkole ale w Piasecznie- Ala i Kot , nie daleko w zasadzie bo my ez ta wozimy z Warszawy dzieciaka . Jedzenie dobre ale nie to dla nas najważniejsze było, maa miłą, wykwalifikowana kadre, dobre warunki, ciekawe zajecia dodatkowe dla dzieci http://www.alaikot.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, Raz Dwa Trzy My jest przedszkolem fajnym pod każdym względem. Mnie najbardziej cieszy to, że mają świetny program, który otrzymał I nagrodę w konkursie programów wychowania przedszkolnego, organizowanym przez MEN ale dobre wyżywienie też jest oczywiście bardzo istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Gumisiowe Przedszkole w Kaliszkach przy Kampinosie, na stronie www.gumisiowe-przedszkole.pl jest trochę zdjęć tego jak obiekt wygląda i powiem że na żywo to wszystko robi jeszcze lepsze wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×