Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Musze sie wreszcie zebrac do tego sklepu ,bo juz skonczyla sie woda mineralna ,maslanka i mleko bezlaktozowe . Cal ,nie mam ochoty na czekolade ,tez taka czekolade mam ,lezy jeszcze od czasu promocji na nia w Tesco i czasem wkladam ja do muffinkow ,ktorych juz dawno nie pieklam :-). Wroci Wiolka to moze upieke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilismy z malych zakupow ,choc duzych gabarytowo ,bo Ulan kupil trzy zgrzewki Cisowianki do pracy . Kupilam sobie bluze w Lidlu ,czarna z rozowym kapturem za cale 39,99 zl :-),jest fajna ,bo nie jest gruba i ma w skladzie 5 % elastanu . Ferdzi ,przerzucasz sie tez na wafle czy mace w miejsce chleba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdżi
Napiszę tylko dobranoc bo z telefonu. Na komputerze nie mam neta. Miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Kolorowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) o Długo w "klubie" nie posiedziałam bo sąsiadka mnie wypatrzyła i obdarzyła wiaderkiem ogórków i młodymi cukiniami. Ogóry już zakiszone. Jedne na małosolne w 3-litrowym słoju a reszta w litrowych z myślą na dalszy czas. No a te większe zostały tak do zjedzenia na surowo bądź mizerię. Rozdałam też trochę synowi i siostrze. Daa:) fajnie, że kupiłaś bluze z kapturem bo może wpadniesz do mnie gdy będę nad morzem :) tam wieje więc dobrze mieć kaptur. A ostatnio przekonałam się do brzoskwini ciasteczkowej bo jest promocja. Rzeczywiście są pyszne jak ciasteczka i śladowa pestka:D tylko gdy twarde to muszą dzień, dwa poleżeć. Ferdzi:) ciekawe jakie wieści ze szpitala przyniósł M? pewnie dobre czego Ci życzę:)i spokojnej nocy Też Ci życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,to moja trzecia bluza :-),takze moge dojechac do Ciebie nad morze :-). Te brzoskwinie bardzo szybko robia sie miekkie i ja kupuje twarde ,bo na drugi dzien juz trzeba je jesc . Trzeba szykowac sie do spania ,dzisiejszej nocy nic ,a nic nie spalam 😭. Dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Od rana jestem wkurzona na siebie, bo jak pisałam, wczoraj nie miałam na kompie internetu a dziś dopiero przyszło mi do głowy by zresetować połączenie i może wskoczy, no i wskoczyło, a trzeba było to zrobić wczoraj:O Wkleję tekst wczorajszy, którego już nie udało mi się wysłać; Calinessa, ale wymyśliłaś kluseczki na wzmocnienie :D Rzadko robię, ale jeśli to zwykłe, tego sposobu jeszcze nie próbowałam, mam nadzieję że M ozdrowiał od razu :D Daa, to ja przeciwnie, krzyczeć co prawda też nie mogę, bo natychmiast blokuje mi się krtań i głos się urywa nagle:( ale jeśli posyłam epitety to siarczyste i wielopiętrowe, niestety najczęściej pod nosem:D Niestety moja wściekłość nie kończy się na mówieniu epitetów, ale w głowie jawi się zaraz obraz co bym z tą osobą czy zwierzakiem zrobiła :D i wcale nie są to miłe widoki :P Nie wiem jak u Ciebie Daa, ale u mnie po tej suchej burzy, nadal jest pochmurno i leciutko się ochłodziło. Wkurza mnie to, bo jak ja jestem w pracy to kurcze pełna lampa i tam się smażę a jak mam wolne, to panowie lajtowo mają Jak taka patelnia na dworze, to ja też nie wychodzę ani nawet na zakupy. Podobno w tym tygodniu znów ma być ponad 30 st :O a ja środa i czwartek jeszcze do pracy , ostatni raz w tym miesiącu. Niestety nowy miesiąc zaczynam bardzo intensywnie, bo drugą połowę miesiąca chcę mieć wolną, dlatego wszystkie swoje dniówki przeniosłam na pierwsze dwa tygodnie. Teraz tylko prosić górę, by pogoda była sprzyjająca, żadnych tropików by nie było. Jej, no już mnie woła M, bo poszukuje pompy w necie i sam nie umie się na nic zdecydować...eh faceci.... lecę No i poleciałam, a on mnie wołał bo już nie było neta, a nie wiedział dlaczego mu się strony nie otwierają :O Daa, chciałam napisać że daj sobie szansę i włącz tą aktualizację na 10 . Komputer zrobi wszystko sam a Ty zobaczysz że będziesz bardziej zadowolona z 10 niż z 8 . 10 jest darmowa do końca lipca, więc korzystaj póki czas. Mój syn też polował na jakieś ciuchy w Lidlu i coś mówił o bluzie, więc pewnie fajne te bluzy , skoro i Ty sobie kupiłaś. Pytasz na co się przerzucam? No mam ambitny plan i nie przerzucam się na nic :D Tz żadnego chleba, żadnych wafli, no może sporadycznie.Teraz są świeże warzywa, więc zupy krem, warzywa na patelnię, rano jedynie płatki owsiane. Muszę coś zmienić w diecie, bo przez tą pracę mam jeszcze mniej ruchu niż dotychczas i to się już odbiło na mojej wadze :O a przecież przede mną zima, będzie jeszcze mniej ruchu ...eh... Calinessa, chyba to wiaderko ogórów było bardzo duże, skoro mogłaś obdzielić nim tyle osób i jeszcze zaprawić :D U mnie też szybko rosną ogóry i mimo że wczoraj zerwałam i malutkie, to jeszcze bardzo dużo było maciupkich, więc za dwa dni znów trzeba będzie zrywać, by nie przerosły. M przywiózł dobre wieści, mała już doszła do siebie, brykała już tam z dzieciakiem, które doszło do jej sali:D Prawdopodobnie dziś wyjdzie ze szpitala. Saam, jesteś w pracy ? czy jednak już wczasujesz? Wiola odezwij się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam podzielić wpis, bo jest za długi. Zerwę jeszcze kartkę z kalendarza Dziś 26 lipca Imieniny obchodzą: Imieniny obchodzą: Anna, Grażyna, Hanna, Mirosława Przysłowie: „Święta Hanna - to już jesienna panna” I tu się zastanawiam, jak to jesienna, przecież mamy lipiec a jesień przychodzi do nas we wrześniu. Świąt szczególnych nie widać, Saam nie podpowie bo zajęty wypoczywaniem, więc sobie odpuszczamy świętowanie, chyba że ktoś może ma dziś urodziny ? Na razie uciekam, napiszę tylko że za oknem już mocno grzeje i pewnie znów będzie upalny dzień. Miłego dnia wszystkim życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
Pośpiesznie pragnę donieść iż że jakoby prawdopodobnie padłem ofiarą ustawy o nakazie rejestracji nowych kart telefonicznych. Pozbawiło mnie to możliwości korzystania z internetu mobilnego. Do stacjonarnego nie udało mi się dostać. Ale właśnie udało mi się uru/c/homić jakiś wcześniej używany numer więc jestem :classic_cool: l dzień dobry! :) l Intensywnie działam w pracy. A że mam dodatkowe wsparcie to trudno uniknąć śledzących oczu współprowników. Dlatego przerwa i do roboty .... l miłego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o Saam:) oj coś kręcisz:D niezarejestrowane karty przestaną działać dopiero 1 lutego 2017 ale przerwy w necie można tłumaczyć przegrzaniem, mamy przecież afrykańskie upały. a poza tym masz teraz pewnie ciekawsze towarzystwo więc korzystaj póki trwa;):D działaj, działaj, niedługo się pobyczysz na urlopie:D o Ferdzi:) do podarowanych ogórków dorzuciłam swoje i trochę dużo się zrobiło :) Eksperyment z płatkami jaglanymi podsunął mi pomysł by kupić mąkę jaglaną i z niej coś pokombinować. Ogólnie kasza jaglana ma nieocenione własciwości zdrowotne. Kupiłam sobie nowy strój kąpielowy i już mi jakoś radośniej. A taki cudny, ostro różowy. Majteczki zawiązywane na bokach troczkami zakończonymi kwiatkami hawajkami. Muszę zawiązać je na dwa supełki bo jak się okazało wystarczył jeden ru/ch by majtki spadały:D co M mi uświadomił:D:P Chyba jestem narcyz bo nie mogę sama na siebie się napatrzeć w lustrze w tym stroju:D:D a mówią, że szata nie zdobi człowieka;) Jak fajnie dobrany ciuszek to jednak zdobi, że ho, ho :) o Daa:) teraz słyszę, że plaże w Trójmieście zamknięte bo rozpanoszyła się sinica. Jedynie ta sobieszewska działa. Pewnie plaza tam pęka w szwach! Mam nadzieję, że dzisiaj pospałaś? o Miłego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Niestety ,nie pospalam .zle sie czuje .Jestem zdolowana ,mam klopoty ,nie od dzis ,ale wczoraj wieczorem przestraszylam sie bardzo .Tyczy to moich 'starych 'problemow .Wieczorem musze zadzwonic do Poznania i porozmawiac z moim lekarzem . Na dodatek musimy teraz jechac do Ulana siostry ,bo ma dzisiaj urodziny ,a jak cos dokucza to wiecie jak sie chce czlowiekowi goscic . O wlasnie zaczelo padac i musimy poczekac ,niech pada do wieczora ,to bedziemy mieli wymowke :-) Zycze dobrego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przywitam się bardziej szczegółowo bo jeszcze tylko długi chłodny prysznic i będę mógł ruszyć w stronę domu. l cześć Ferdzi 🌻 l hej Celinko 🌻 l witaj Danusiu 🌻 l Być może mam błędne rozeznanie ale według mnie nowe karty telefoniczne juz muszą być zarejestrowane aby działały. Natomiast te które były wcześniej używane a jeszcze nie są zarejestrowane mają czas do lutego. Z takiej właśnie po doladowaniu (co bardzo ucieszyło operatora) właśnie teraz piszę. Ostatnio miałem internet z nowych startówek Nju na których za cztery złote było dużo internetu. Niestety kolejna już nie chce działać. Ale być może inna jest przyczyna o której nie wiem. l Celinko :) uważam że powinnaś pochwalić się nam nowym strojem kąpielowym. Oczywiście najlepiej gdyby on w czasie tego chwalenia się był na Tobie. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) o U mnie zapowiadają upały. Jak na razie jest słonecznie ale normalnie, tak akurat. Nawet nie trzeba jeszcze włączać wentylatorów. Wczoraj miałam zmianę do pierwszej w nocy i nie mogłam już nic napisać. Zwłaszcza do zdołowanej Daa. Dzisiaj też tak idę, do pierwszej w nocy. A M jednak gnaty po tym dźwiganiu drewna dalej dokuczały i poszedł do lekarza. Dostał 9 dni, leki których nie ma zamiaru łykać bo twierdzi, że pomoże mu "nicnierobienie" zawodowe:D. I tym sposobem w domu nie mam już prawie nic luzu:( Daa:) jeśli coś Cię niepokoi to jasne, że szybko do lekarza. Martwię się o Ciebie ale wierzę, że wiesz co robić i szybko uporasz się z dolegliwosciami. Powiem Ci tylko, że teraz podczas tych dusznych gorących dni nawet u zdrowych ludzi odzywają się ukryte bolączki. Na dodatek meteorolodzy mówią, że biometr jest niekorzystny i samopoczucie tym bardziej będzie kiepskie. o Saam:) he, he no może pochwalę się ale pewnie po urlopie. Bo przecież w stroju na sobie najlepiej się wygląda na tle plaży i morza z chociaż lekko złotą skórą. Teraz jestem blada jak nie powiem co:D o Ferdzi pewnie ledwie dycha bo u niej największe upały a jeszcze gdy w pracy nie ma klimy to nawet nie chcę sobie wyobrażać samopoczucia. Saam to chociaż może wziąć zimny prysznic. Ciekawe jakie plany urlopowe ma Zuzia bo nas pytała ale o sobie nic nie napisała. Najlepiej ma Wiola, pluśnie sobie do chłodnego morza i i może kontynuować prace jako "mokra włoszka";) o miłego dnia i uśmiechu życzę :) ....he, he M za oknem w ,,klubie pod świerkiem,, a ja w domu przy lapku i nawet rozmawiamy międzyczasie bo okno uchylone:D Doedytowałam więc co nieco ale muszę wyskoczyć do pobliskiego sklepu po czosnek. Muszę zakisić cukinię bo smażone plasterki już nam się przejadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! :) l cześć Celinko 🌻 tak się utarło że dobrze jest pokazać fotkę przed zmianą i po aby uwypuklić kontrast. Tak więc i w Twoim przypadku dobrze byłoby mieć porównanie. Tak więc rób fotkę przed opalaniem a potem z opalona skórą. w stroju i bez stroju ;) itd. l Moje problemy nie uległy degradacji. Można powiedzieć że ciągle dochodzą nowe wątki. Wszystko to zajmuje mój czas i połyka enegię. Możliwe że dzisiaj nastąpi jakiś przelom, to znaczy dążę do tego ale pole działania mocno ograniczone. l U mnie słonecznie, bez chmur i bez wiatru. Gorąco. l udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo. Powoli mija nam lipiec a z nim prawie polowa lata. Ci , ktorzy jeszcze nie wykorzystali urlopu moga sie cieszyc , ze przed nimi wolne dni. Ci , ktorzy juz wrocili do pracy tesknia na pewno do wolnego. Niedlugo weekend. Ostatni w lipcu. Co szykujecie na ten czas ? Ferdzi - moj chrzan znowu odbija. Jest szansa , ze przezyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczęście urlop mam jeszcze przed sobą. To znaczy jutro powinienem już korzystać z jego uroków ale trzeba iść do pracy. Piątek pod znakiem zapytania. l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych urlopowych .... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim. U mnie pochmurno i strasznie duszno. Ciągle przechodzą jakieś burze, które niestety nie dają poprawy a wręcz robi się jeszcze bardziej ciężkie powietrze. Nastrój tez mam taki jak pogoda. Dziś ostatni raz w tym miesiącu jestem w pracy. Od przyszłego tygodnia zaczynam maraton pracorowy. Saam będzie się urlopwal a ja w kieracie. Mam nadzieję Saam, że nie odwolaja Ci tego wyczekiwanego wypoczynku. Przykro mi że Twoje problemy nadal się nie rozwiazaly. Niestety, los nie dał mi szansy,bym mogla wybawic Cie z opresji. Calinessa, w każdym słowie popieram Saama:-D też bardzo chętnie zobaczę Cię w tym atrakcyjnym stroju i przed i po opalenizna:-D Daa, napisz jak się czujesz i co załatwiłaś w Poznaniu. Mam jednak nadzieję że to chwilowe zawirowanie w zdrowiu, pewnie przez tą głupią pogodę. Nie mam możliwości zaglądnąć do kalendarza ale na bank wiem że dziś 28lipca a to są urodziny mojego męża. Życzenia mu już skladalam, prezent dostał, a na popołudnie mam wczoraj kupiony tort czekoladowy z wiśniami. Dlatego na popołudnie, bo dzieci dziś przyjadą, a jutro już wyjeżdżają nad morze. Wnuczka czuje się w miarę dobrze. Niestety jest problem z samochodami. Oba mają jakieś usterki i jest obawa czy dadzą radę na tak długiej trasie. Kurcze, zawsze coś musi być nie tak :-( Na razie mykam do zajęć. Miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! :) l cześć Ferdzi 🌻 auto powinno być sprawne ale jeżeli niepewność dotyczy sprawy nie zagrażającej bezpieczeństwu to trzeba wziąć więcej pieniędzy do kieszeni i można jechać. Nawet jeżeli po drodze przytrafi się awaria to samochód do najbliższego mechanika a podróżni mogą w tym czasie zwiedzać okolicę. l U mnie pochmurny dzień. W nocy padało. Ale gorąco jest w dalszym ciągu. l udanego czwartku wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) o A u mnie pogoda jest ładna, chmurki często zakrywają palące słońce, jest trochę wiatru i da się żyć. Dziś mam wolne i pozałatwiałam kilka spraw do których trzeba było się ruszyć z domu. Zawiozłam zwolnienie M do jego pracy, w swojej musiałam uzgadniać zmiany w grafiku bo coś pokręcili i przesunęłi mi na wcześniej sierpniowy urlop. Gdybym nie wyjeżdżała to by mi nawet pasowało ale ja już mam kupiony bilet, zabukowaną kwaterę i według tego grafiku musiałabym skrócić pobyt nad morzem o 4 dni. No ale jakoś się udało, tyle, że nic nie odpocznę bo trzeba będzie po całonocnej podróży na popołudnie lecieć do pracy. Zrobiłam też zakupy, w tym 10-litrowe wiadro białej emulsji do malowania by M miał co robić gdy mu się polepszy. Na razie to więcej śpi niż robi. Nawet teraz śpi, ale za to mogę swobodnie popisać tutaj. Najgorzej, że nie chce nic jeść i się złości gdy chcę coś mu wcisnąć. o Ferdzi:) no właśnie ja dlatego wybrałam pociąg bo mam stracha jechać starym autem taki kawał drogi. Nigdy nie wiadomo co może trzasnąć. Ale Wasze pewnie przed podróżą miały jakiś przegląd sprawności więc będzie dobrze. Przecież na trasach nie jeżdżą tylko nowiutkie autka. Starsze sprawne też. Nasza Daa ma poważne kłopoty zdrowotne:(, nawet chyba wyląduje w szpitalu na kilka dni. Ale Ułan dzielnie ją wspiera fizycznie i psychicznie i chwała mu za to:) Nalepsze życzenia zdrowia i pomyślności🌼 dla Twojego M Ferdzi, mój już miał w kwietniu, takie okrągłe:) o Saam:) teraz pewnie już u Ciebie się wypogodziło bo zajrzałam w Twoje strony a dokładniej na plaże. Dużo słońca, plaża oblężona parawanami i plażowiczami. Kąpią się w wodzie. Deptaki pełne wczasowiczów. Aż radośniej się zrobiło od saamego patrzenia;) o Jak by co to dzisiaj Światowy Dzień Wirusowego Zapalenia Wątroby Dzień Kultu Masy Mięśniowej To pierwsze raczej pomińmy. Żeby kultywować masę mięśniową to nie ale trzeba przyznać, że niektóre ćwiczenia ukierunkowane na pewne mięśnie potrafią w sposób zauważalny udoskonalić sylwetkę. o miłej reszty dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo. Ca - Mozesz napisac cos blizej o cwiczeniach poprawiajacych sylwetke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia:)coś bliżej to to, że ćwiczenia trzeba wykonywać. I to wykonywać w miarę systematycznie zapewniając odpowiednią ilość białka, węglowodanów i witamin. Są różne ćwiczenia na różne partie ciała. Dla kobiet najważniejsze są chyba ćwiczenia na brzuch-biodra-uda. Można sobie poszukać w googlach i wybrać coś dla siebie. A chodzisz jeszcze na pływanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ca - Chodze ale nie tak regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadeszła noc, koniec wieczora poduszka mówi, że spać już pora;) filtrownię zatem już opuszczamy i o poranku znów zapraszamy:) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pływam regularnie.Niestety plywam w kłopotach i problemach. Mijający dzień był basenem zawirowań i perturbacji. Bez możliwości odbicia się od dna. Dobrze że chociaż w dlugach nie pływam. l dobranoc :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w piątkowy poranek Mam wolne, ale jak to zwykle bywa, budzę się tak jak bym szła do pracy. Właściwie to mnie obudziło świergotanie ptaków za oknem, bo miałam otwarte całą noc. U mnie wczoraj ciągle padało, na zmianę z przebłyskami słońca, ale jakichś wielkich ulew nie było, mimo zapowiedzi i ostrzeżeń, i dobrze. Dziś mam w planie prace ogródkowe, ale nie wiem czy dużo zdziałam, skoro tam będzie mokro. Z przykrością przeczytałam o kłopotach zdrowotnych naszej Daa:( Tak bardzo bym chciała, by mogła całkowicie wyzdrowieć i nie mieć już tych problemów, no ale nie mam takiej mocy, a szkoda:( Daa, jestem z Tobą, trzymam mocno kciuki, by się wszystko wyprostowało i wróciło do normy a Ty do zdrowia i radości dnia codziennego👄 Calinessa, ja Ciebie rozumiem, jesteś świeżym kierowcą , więc taka trasa dla Ciebie trochę za długa, tym bardziej, że miałabyś jechać z 2 małych dzieci. Też bym się nie odważyła, lepiej i wygodniej jechać pociągiem. Nic nie piszesz czy kupiłaś kuszetki czy tylko miejscówki. Tak szczerze mówiąc to nawet nie wiem czy jeszcze w PKP są kuszetki, bo już wieki całe nie jechałam pociągiem ...o nawet sobie przypomniałam kiedy ...było to we wrześniu 2004 roku :D czyli rzeczywiście wieki temu :D Nie mam pojęcia jakie zmiany tam zaszły, być może teraz nie ma już kuszetek, ale jak dla mnie to było super rozwiązanie. Sypialnym też jechałam parę razy, ale ostatni raz zimą i strasznie zmarzłam wtedy, bo wagon miał odrębne ogrzewanie a konduktorowi nie chciało się palić, albo słabo palił. Pamiętam że miałam na sobie 2 kołdry, ( w przedziale byłam sama) ale i tak telepało mnie z zimna, dlatego więcej nie korzystałam ze slipingu. A co ze zdjęciem? myślisz że Ci odpuścimy ?:P:P Saam, strasznie mi smutno że wciąż masz problemy. Piszesz że nie toniesz w długach i to jest dobra wiadomość, no ale skoro ktoś od Ciebie żąda tak wysokiej kwoty jak kiedyś pisałeś, to mrówki mi chodzą po plecach na samą myśl. Łudziłam się że może wygram szczęśliwy los i będę mogła Ci pomóc, ale jak widzisz, pechowa jestem i szczęście omija mnie szerokim łukiem. Jeśli chodzi o auta syna, to kombi jest już trochę wysłużone, bo robi nim codziennie 150 km jeżdżąc do pracy i na dodatek, właśnie wysiadła w nim klima. Ten drugi jest mniejszy, sedan 2 drzwiowy, kupiony docelowo wyłącznie do użytku synowej, ale wydawałoby się że jest w lepszej kondycji, bo oczywiście po zakupie miał porządny przegląd i wszelkie naprawy zrobione. Niestety teraz syn zauważył, że jest mały przeciek oleju między silnikiem a wałem korbowym. Dla mnie to już dyskwalifikacja do tak dalekiej drogi, ale on twierdzi że nic nie będzie, bo to wyciek niewielki i że objedzie. Nie przegadasz:( Zuzanno cieszę się że chrzan odbił, ale nie masz się co skupiać za bardzo nad jednym chrzanem, trzeba założyć plantację, bo cóż możesz mieć z jednego ? wykopiesz i użyjesz do najwyżej 2 słoików z ogórami i po chrzanie. Mam nadzieję że wymieniłaś choć trochę glebę w swoim zaczarowanym ogrodzie i wszystko pięknie Ci rośnie. Wiolka, nie przeginaj, daj choć znak że zdrowa jesteś i że wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popatrzmy jeszcze w kalendarz, co to dziś mamy ? Mamy dziś 29 dzień lipca. Imieniny obchodzą: Marta, Olaf Dla Marty , która jest dla mnie najważniejsza na świecie ; http://kartkolandia.pl/kartki/5/1/d/kartki-imienne-damskie-bukiet-dla-marty-1097.jpg http://www.pl.all.biz/img/pl/catalog/110599.jpeg Przysłowie: „Święta Marta wodzi głód do czarta” "Około dnia świętej Marty, ze żniwami już nie żarty". "Około świętej Marty płać za żniwo, dawaj kwarty". Mamy dziś Dzień Administratora. Muszę lecieć, wszystkiego dobrego na cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękny słoneczny poranek. I chociaż leci mi urlop to ja wciąż w pracy. Ale prawdopodobnie to ostatni dzień. Wolne za urlop w pracy odbiorę mam nadzieję w innym terminie. Z tym że raczej to nie będzie czas plażowania a pewnie czas liczenia spadających liści albo płatków śniegu. l dzień dobry ! :) l cześć Ferdzi 🌻 sprostuję że nikt nie żąda odemnie pieniędzy. Chodziło mi o to że mógłbym za nie kupić sobie święty spokój i warunki zamieszkiwania o jakich zawsze marzyłem. Ale w życiu bywa najczęściej tak że trzeba lubić to co się ma. Bez świętego spokoju też można żyć. Ale to nie znaczy że koniecznie trzeba się przyzwyczaić do niedogodności. Trzeba szukać dobrego wyjścia. l Ostatnio nie nadążam za topikowym życiem. Dlatego dopiero teraz życzę naszej Danusi szybkiego powrotu do zdrowia trzymając mocno kciukidobre efekty leczenia. A wszystkim świętującym ostatnio imieniny, urodziny lub rocznice życzę wszystkiego najlepszego. l l udanego piątku wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×