Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam wieczorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamuel nocny
nocne hej i widzę że nawet wierszyk o komarze się pojawił. Fajnie,ja nie miałem czasu zajmować się komarami. Na szczęście pomimo wielogodzinnego przebywania na powietrzu one także nie miały czasu dla mnie. Miłości wyznać też nie miałem komu. Prawdę mówiąc to chyba jestem oszczędny w wyrażaniu uczuć. W kwestii zbyt mocno doprawionych pieprzem lat to wydaje mi się że im człowiek starszy to tych lat widzi więcej. Oby tylko przy schyłku życia nie okazało się że przepieprzyliśmy wszystkie. i tym mało optymistycznym akcentem zegnam się na kilka godzin DOBRANOC :) l PS. nie przynaglamy ale liczymy na to że Gość otworzy się bardziej i powie coś o sobie i l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Od razu powiem ,ze dzisiaj obchodzimy Miedzynarodowy Dzien Latarni Morskich ,oraz (uwaga Saam :-) ) Swiatowy Dzien Optymisty :-) Zagladalam juz do Celinki ,tzn .do Ustki ,a tam tez pada deszcz :( ,cosik czuje ,ze jej malzonek dzisiaj ucieknie :-) ,ale najpierw obejrzy bunkry :-). Saam ,powiedziales wczoraj ,ze nie miales komu wyznac milosci :-),a przyslowie na dzis mowi ,ze 'Pierwsze westchnienie milosci ,to ostatnie westchnienie rozumu ',tak powiedzial Kornel Makuszynski :-) Spokojnego dnia zycze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam niedzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! I :) I Cześć Danusiu 🌻 I hej Zuziu 🌻 I wczoraj było fajne popołudnie i wieczór. Dzisiaj pada od rana a nawet czasami leje. Jakby na złość Celince. Ale jeśli wytrzyma kilka dni to obiecuję znaczącą poprawę pogody. Na dzisiaj polecam spacer pod parasolem. Ja już skorzystałem, było fajnie bo nie ma wiatru i jest w miarę ciepło. Spacer brzegiem morza byłby jeszcze przyjemniejszy. Zaglądałem bardzo późną nocą na na deptaku ustecki przez link który podała Danusia. Nawet wtedy nie było zupełnie pusto. Teraz też zaglądam. Ludzi niewiele a parasole obowiązkowe ewentualnie,kurtki z kapturem. Moim zdaniem zdecydowanie lepszy jest widok z kamery z pylonu kładki nad kanałem portowym. Kamera jest ruchoma, to duża jej zaleta. Widać Wejście do portu, molo, syrenkę, promenadę, znaczną część miasteczka, Kanał Portowy,Nabrzeże i oczywiście latarnię. Jest znacznie większy ruch więc może szybciej wypatrzymy Celinkę. Poprosimy Danusię o odszukanie linku do tej kamery. I odnośnie dzisiejszych świąt to Myślę że pomimo różnych przeciwności zachowałem mnóstwo optymizmu w sobie. Ale przyznam że jest on nieco uśpiony. Świętowanie Dnia Latarni zostawiam Celince. Spacerując promenadą może się wdrapać na jedną z nich, oczywiście po uiszczeniu opłaty. I udanej niedzieli wszystkim życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam ba
to teraz Celinka już nam się nie prześlizgnie niezauważona :D l a ja muszę zabrać sie za obiad. I to tak żeby jeszcze na jutro zostało l jeszcze zostawię trochę atrakcji ;) oczywiście morskich l Sash - Adelant l https://youtu.be/BeVXU8houyI l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz oczy wypatrzylam ,wpatrujac sie w monitor i szukajac Celinki :-).Cal ,wiem ,ze jestes pod ochrona ,ale bedac chocby w kibelku moglabys dac jakies namiary na Wasze wedrowki :-).Z drugiej strony wiem ,ze 'ochrona' nie trzyma sie planow :-).Musimy czekac cierpliwie na wyjazd ochroniarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,otrzymalam smsy ,ale nie odpisze z obawy przed 'ochrona' :-) Moze jutro uda Ci sie dac jakis znak gdy bedziecie sie wybierac na deptak lub w okolice Syrenki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćniejestfacetem
Saamuel nocny🖐️ Optymistycznie...życie jest piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćniejestfacetem
DobranocSaam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życie jest piękne ale niestety krótkie. Co tam patrzeć na całe życie, juz doba jest stanowczo za krótka. Dlatego się nie wyrabiam. I dobrej nocy wszystkim :) I dobranoc Goscniejestfacetem :) I kolorowych poweekendowych ..... I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Zaczynam urlop, aż całe 5 dni:D Niestety pogoda mnie nie rozpieszcza,od wczoraj pada deszcz, ale nawet i dobrze, bo przynajmniej zrobię coś w domu a nie w ogrodzie, gdzie pewnie znowu ogóry urosły i czekają na zerwanie. Muszę ogarnąć chatę, póki nie ma M, który pojechał odwieźć małą na półkolonię. Ta półkolonia to jej upodobanie, już w zeszłym roku spróbowała i bardzo jej się podobało. Uprosiła dziadka (bo to w jego szkole), by jej załatwił turnus w czasie ferii zimowych :D W czerwcu była na turnusie tygodniowym a teraz znowu. Bardzo jej się tam podoba, dużo dzieci (około 100) dużo różnorodnych zajęć a poza tym wszyscy wiedzą, że to wnuczka M i są dla niej wyjątkowo mili :D a ona czuje się tam jak ryba w wodzie:D Strasznie długa zrobiła mi się przerwa między pierwszą częścią wpisu, bo miałam dwa telefony a jak to u mnie zwykle bywa, rozmowa nigdy nie trwa krótko:D No, dobra, to się sprężam, bo czas mi uciekł. Miałam wrażenie że widziałam Calinessę jak weszła na murek pod kamerką ,( ale nie tą z pylonu), trzymając w ręce telefon, ale nie widziałam dzieciaków, więc nie mam pewności że to była ona. Zaglądnę jeszcze w kalendarz; Mamy już 22 dzień sierpnia. Imieniny obchodzą: Cezary, Maria Przysłowie: „Kto w lecie nie orze, nie sieje, w zimie z frasunku niszczeje” (co nieco już posiałam :D a jeszcze trochę siania przede mną.) Święto swoje mają dziś ochroniarze bo dziś ; Dzień Pracownika Ochrony Wszystkiego najlepszego i dla dzisiejszych solenizantów i dla pracowników ochrony. Muszę już uciekać do zajęć. Trzymajcie się zdrowo, miłego dnia🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadę na cudzym:-Dwięc krótko,zwięźle i na temat:-)Pozdrawiam gorąco i mocno Was ściskam.Troszkę mi się posypało,więc troszkę jeszcze tutaj posiedzę:-) Daa❤️ Ferdżi❤️ Trzymajcie się cieplutko i zdrowo Wiolka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też chciałbym pojeździć na cudzej. Ale nie jest to takie proste jakby się mogło wydawać. Nikt nie chce mi udostępnić :p I Dzień dobry ! :) I cześć Fergie 🌻 I Hej Wiola 🌻 I Słońce przebija się przez chmury ale jak na razie to za dużo go nie ma. Ważne że nie pada. I taka właśnie pogoda bez opadów przydałaby mi się jutro bo mam robotę na ,dachu. Oczywiście po pracy. I Jeśli chodzi o święta to obecnie ani ja nie ochraniam ani nie jestem ochraniany. Ale jak tylko przyjdzie pan ze ochrony do pracy to złożę mu życzenia. Ale prawdę mówiąc to raczej stróż a nie ochroniarz. Ale tak się teraz porobiłob że stróże wymarli a zostali ochroniarze. I udanego dnia wszystkim życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Czyli dzisiaj obchodzi swoje swieto malzonek naszej Celinki :D Wypada zlozyc najserdeczniejsze zyczenia ,przede wszystkim tego aby stal sie mniej pilnym ochroniarzem ,najlepiej gdyby zmienil profesje i zainteresowania :D Ferdzi ,bardzo chetnie przyjelabym Twoje ogorki ,a jeszcze gdybys do nich dolozyla koper i chrzan ,to bylabym uszczesliwiona :-).Sloikow mam duzo mimo ,ze rozdawalam na prawo i lewo ,a gdy juz zaopatrzylam wszystkich chetnych ,to sporo wyladowalo w pojemniku na szklo . Wiolka ,nie wiem co Ci sie posypalo ,ale widze duzy wysyp ludzi tam gdzie pracujesz :-),takze chyba interes idzie pelna para :-) Dobrego dnia Mili 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wioluś dziękuję za pozdro👄 Co to znaczy że Ci się posypało? Mam nadzieję że kiedy wrócisz, opowiesz o co kaman. Życzę ułożenia po Twojej myśli, no i udanego spotkania z Calinessą. Saam, to nie wiesz że, żeby móc "pojeździć na cudzej" :P to trzeba trochę wysiłku włożyć, a Ty byś chciał od razu na tacy i żeby udostępnić :P:P Wysil się trochę, poszukaj wzrokiem tych utęsknionych oczu, a zobaczysz, że nie będziesz się czuł już saamotny i opuszczony....byleś tylko potrafił sprostać zadaniu :P:D Daa, nie byłam na ogóry, ledwo ogarnęłam chatę i napadła mnie poprzednia choroba. Przeleżałam w łóżku, bo osłabłam zupełnie, a teraz czas mi się szykować do naczyniowca. Aż się boję, jaką diagnozę usłyszę....:( oby nie sprawdził się mój czarny scenariusz. Jeśli chodzi o ogory Daa, to niestety, a dla mnie pewnie stety, nareszcie się kończą. Usychają liście i będzie ich coraz mniej, a ja spokojnie będę mogła zlikwidować plantację i wysiać na tym miejscu poplon. Z chrzanem u mnie krucho, a raczej już go nie mam. Ostatnio chciałam założyć do dużego słoja na szybkie zużycie, to kupiłam spory korzeń w kauflandzie. Myślę, że to ubiegłoroczna susza przetrzebiła mi go skutecznie, a w tym roku nie miał szansy się rozmnożyć. Zobaczymy co będzie w przyszłym. Ja też sporo słoików wyrzuciłam, bo uznałam że mi nie będą potrzebne, no ale rozdawnictwo swoje zrobiło, a poza tym sporo jeszcze mam zapasów z poprzedniego roku. Po prostu trzeba się ograniczyć z przetwarzaniem. Jejkuś, muszę iść pod prysznic, a tak mi się nie chce, najchętniej poleżakowałabym jeszcze ze 2 godzinki. Jednak muszę się wziąć w garść i zacząć przygotowania do wyjazdu. Teraz pomacham Wam łapką myślę, że do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćniejestfacetem
HejSaam:)...Dzień jest stanowczo za krótki.Ja na szczeście mam kilka dni wolnego i w błogim lenistwie odpoczywam za tych, którzy nie mogą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwazasz ze skoro nie jesteś facetem to mozesz lekcewazyć innych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,pewnie juz wrocilas od lekarza ,napisz cos dobrego :-) Ja mialam niespodziewanych dzisiaj gosci ,Ulana rodzinke .Jestem zawsze przygotowana (wiecie o co chodzi :-) ,takze spoko .glodni nie wyszli :-). Ustka chyba nie miala jeszcze takiego podgladacza jakim jestem ja :-),wchodzilam na kamerki dzis juz chyba z dziesiec razy ,a Celinki z rodzina jak nie widzialam ,tak nie widzialam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Daa, właśnie wróciłam, bo po drodze wstąpiłam jeszcze do Lidla i po małą, bo ze szkoły odbierał ją dziś synio. Otóż mam dobre wieści. Mój czarny scenariusz na razie się nie spełnił. Podejrzewałam zakrzepicę żylną, ale okazało się że jest wszystko ok. Jestem o 2 stówy lżejsza ale za to spokojniejsza, bo szczerze mówiąc zaczęłam się bać, choć objawy były niejednoznaczne. Mimo w miarę spokojnego dnia, i w miarę dobrych wieści, ja czuję się zmęczona i jakaś przygaszona. Przydałby się jakiś pozytywny bodziec a tu nici ...znów wylosowali inne numery w lotto😭 Mała mnie ciągnie do kuchni, by przygotować jakąś eksperymentalną kolację :D idę więc, zobaczę co tym razem wymyśli. Wczoraj o 21 30 gotowałam dla niej makaron spaghetti :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh ,Ferdzi ,moze popros wnusie aby znacznie wczesniej wymyslala eksperymentalne potrawy :-). No to sie ciesze ,ze badanie nie wykazalo zadnych nieprawidlowosci . Tez musialabym zarejestrowac sie do naczyniowca nie czekajac na skierowanie ,bo pewnie nie doczekalabym sie .Moja szwagierka czyli Ulana siostra miala skierowanie na USG brzucha i wlasnie dzisiaj miedzy innymi przyjechali sie zarejestrowac i o dziwo moglaby juz jutro miec badanie ,chyba cud :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćniejestfacetem
ferdżi...trzymałam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam wieczorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomimo późnej pory polecam wszystkim topikowym koleżankom mającym urlop i nie mającym urlopu spacer do lasu lub parku. Oczywiście w dzień bo to bezpieczniejsze. O tej porze roku bez zbędnych ceregieli i bez zobowiązań można potrzymać za żołądź. Ja właśnie tak zrobiłem chociaż muszę przyznać że nie byłem tym faktem jakoś szczególnie podniecony. I https://naforum.zapodaj.net/e4dc2c68f18e.jpg.html i Jednak zecydowanie bardziej lubię na plaży dotykać muszelki ;) I dobrej nocy wszystkim życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×