Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Dzień dobry wszystkim U mnie zapowiada się piękny dzień. Mała pojechała z dziadkiem, dziadek po odwiezieniu małej idzie na zabiegi rehabilitacyjne, więc mam trochę czasu, ale nie za wiele, bo w planie mycie okien i zmiana firan i zasłon. Na początku września spodziewam się gości,więc trzeba jakoś chatę przygotować, później nie będzie na to ani siły ani czasu. Daa,jeśli chodzi o wczorajsze eksperymentalne kucharzenie, to na początku wymyśliła że chce franfurterki zapiekane w cieście francuskim....oczywiście zrobiłam i....stwierdziła że te kiełbaski nie są dobre Wymyśliłam więc że zrobię róże z jabłkami z ciasta francuskiego. W oryginalnym przepisie jest dżem daktylowy, ale z braku laku, użyłam dżemu truskawkowego, do tego cieniutko pokrojone jabłka i to wszystko zwinięte w rulonik i upieczone. Róże wyszły super, przynajmniej jedną zjadała :D Po tym całym eksperymentowaniu, była szybka kąpiel i spanko i nie miałam już czasu na kompa. Saam, dobrze że nie proponujesz nam spaceru po lesie nocą :D ale ja pewnie bym się nie skusiła nawet w dzień, tak strasznie boję się kleszczy i żmii. Niestety w najbliższym dla mnie lesie, tego dziadostwa jest bardzo dużo, żmije podchodzą nawet na przydomowe podwórka pod lasem. Na dziś mi wystarczy spacerowanie po mieszkaniu a może jutro wreszcie stanie się cud i pojedziemy do Ojcowa to tam sobie pospaceruję. teraz kalendarz; Imieniny obchodzą: Apolinary, Róża Przysłowie: „Gdy słońce z grzmotem w znak Panny wchodzi, zapowiedź to niepogody długiej i powodzi” mam nadzieję że dziś żadnej burzy nie będzie, bo za oknem pełna lampa. Dodatkowe święta to; Europejski Dzień Pamięci Ofiar Nazizmu i Stalinizmu Międzynarodowy Dzień Pamięci o Handlu Niewolnikami i jego Zniesieniu na razie muszę kończyć, bo znów dzwoni telefon. Miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ W pierwszych slowach mego listu :-) donosze ,ze nasza Celinka dzis zostala uwolniona od ochroniarza :D.Na te okolicznosc zakrzykne 'hip,hip,hura ' :D .Oczywiscie zartuje :-). Rozmawialam z Cal przed chwila i prosila aby przekazac ,iz czytac nas moze ,ale pisac juz nie ,byc moze jest slaby zasieg Plusa . Dzisiaj da mi znac gdy bedzie szla z dziecmi na spacer ,wowczas ja zobacze :-) Cal przesyla pozdrowienia wszystkim :-) ....Teraz na powaznie powiem ,ze jednak chyba byloby lepiej gdyby ochroniarz pozostal ,bo to zawsze o dwa 'oka' wiecej ,a z dziecmi to roznie bywa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie sie podziewa dyzurny Saam ,no gdzie .Niby taki obowiazkowy ,a tu dzis jeszcze go nie bylo ,jakze to tak :-).Saam ,nie prosiles o urlop ,hej :-). Saam ,no nie powiem ,łapeczki masz takie wypielegnowane jakbys niczego nimi nie robil :-),dokladnie widac linie papilarne :-).Skad u Ciebie az cztery zoledzie ,niespotykane :D Cal mi pokiwala spod syrenki :-).Moze pojedziemy na weekend do Ustki :-),jak zwykle dla mnie troche za daleko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćniejestfacetem
Hej wszyscy:) Saam niestety, ale spacerek dopiero jutro planuję dzis nie wyszło pomimo moich chęci .Sliczne masz te Swoje żołędzie pokażesz coś więcej ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dachu , na dachu siedziałem. Oczywiście nie cały dzień ale cały dzień był temu podporządkowany. Nawet z pracy musiałem się urwać. Na szczęście od południa nie padało i udało się zrobić to co było zaplanowane. A ja nawet Przejechałem się w takim koszu na dłuuugim ramieniu. I dobry przedwieczór! :) I witam topikowe koleżanki 🌻 🌻 🌻 I Moje ręce są niestety mocno spracowane. Traktowane przy tym po macoszemu i często posyłane w niebezpieczne środowiska. Ale kiedyś to były ręce pianisty. Tylko do pianina nikt ich nie chciał dopuścić :p ale za to chętnie grały na innych instrumentach które można odnaleźć w budowie ładniejszej częśći populacji ludzkiej ;) obecnie z braku innej możliwości trenuje na podobnych kulistych kształtach. Za chwilę postaram się tym pochwalić. I Pozdrawiam Celinke ochranianą 24/24 🌻 już jutro ma się zacząć ładna pogoda więc będzie mogła szerzej korzystać z morskich uroków. Może i ja w sobotę zajrzę do Ustki ale nie będzie to łatwe do zrealizowania. I udanego wieczoru wszystkim życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gośćniejestfacetem 🌻 oczywiście że pokaże ale nie nastąpi to szybciej niż ulegnie skróceniu i upiększeniu Twój nick ;) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćniejestfacetem
dobry gospodarz z Ciebie :)to mi się podoba :)Ile liter ma mieć mój nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że nie ma co przesadzać, jak krótki to też niedobrze, prawda? I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćniejestfacetem
no tak ,króciutki mógłby być poprostu mało czytelny w odbiorze :)a zatem mam wolną rękę co do wyboru nazwy... , Saam muszę się zastanowić jak chcę się nazywac (do dwóch dni obiecuję się upięknić)fakt mój obecny nick jest mało kobiecy i może drażnić :).Czy są jakieś zasady takie żelazne, które tu panują i powinnam ich przestrzegać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda pytanie bylo do Saama ,ale jesli moge odpowiedziec ,to nie ma tu zadnych żelaznych zasad i regul :- ). Saam ,ten okaz ,to tez z rodziny dyniowatych ,taki pomieszaniec ,bratu tez takie cos wyroslo :-) Robilam domowy ekstrakt waniliowy i jak wrzucilam laski wanili do butelki z wodka ,to dopiero poczulam ,ze ta wodka zalatuje anyzem :-) ,jakas przywieziona z Grecji :-) Saam ,pisalam ,ze ochroniarz Celinki dzis juz pojechal do domu ,ale praktycznie rzec mozna ,ze dalej jest pod ochrona ,bo ma wnuczeta przy sobie :-) ...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam uel
Pomimo póznej pory wtrącę że do podpowiedzi Danusi wkradła się nieścisłość. Otóż na topiku od wieków jest żelazna zasada że niekoniecznie w nicku ale każdy powinien mieć imię. Nie musi się pokrywać z dowodem. Dla przejrzystości i łatwiejszego zapamiętania dobrze jest jeżeli nick ma związek z imieniem. Na przekład: Daa - Danusia , saam - Marek :D i dobrej nocy wszystkim życzę :) i ARASH feat Helena - ONE DAY l https://youtu.be/rjBsQ9SygnE l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam piszesz jak kobieta czyżbyś był/a nią a nie nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! :) I Gość :) postaram się zaspokoić Twoją (tylko) ciekawość. Jestem mężczyzną. Ale chciałbym być też kobietą. Jednak nie w formie zamiany lecz pod postacią drugiej osoby. Coś w analogi do rozdwojenia jaźni ale w sensie fizycznym, cielesnym. Najkrócej rzecz ujmując jeden duch w dwóch różnych płciowo ciałach. Mógłbym wtedy spełnić wszystkie swoje fantazje ;) :p I Póki co to tej szeroko reklamowanej poprawy pogody u mnie nie widać. Nie ma słońca a niebo całkowicie zamglone. I udanej środy wszystkim życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Jak ja sie ciesze ,ze Celinka :-) jednak moze wykorzystac swoj nowo zakupiony piekny stroj plazowy :-).Do wczoraj juz dwukrotnie sie w nim plazowala i to przy ochroniarzu :D.Widze ,ze w Ustce sie wypogodzilo ,ludziska chodza lekko odziani :-) Saam ,intuicja mi podpowiada ,ze Saam to jednak nie Marek :-) Wiem ,ze Meri tak sie do Ciebie zwracala ale ja mam watpliwosci ,bo przeciez jestes ciagle tajemniczy :-) Wieczorem zagrales dla Heleny :-),no i prawidlowo ;) Straszna tragedia we Wloszech po trzesieniu ziemi ,tragiczny widok .My sie niekiedy przejmujemy pierdolami ,a tam ludzie w ciagu kilku sekund stracili wszysto i jest wiele ofiar smiertelnych . Spokojnego dnia . ...U Wiolki ,tzn.w miejscu jej obecnego stacjonowania jest ludzi jak 'mrowkow' :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Danusiu 🌻 I Witaj Zuziu 🌻 I Właśnie skończyłem pracę i mogę ruszać stronę domu. Tydzień mam już z górki. I Danusiu :) jeśli Marek nie pasuje do Twojej intuicji to zawsze możesz zwracać się do mnie "Drogi Saam'uelu". W sumie to nie będę miał nic przeciwko jeżeli zamiast "drogi" będzie bardziej pieszczotliwe słowo ;) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Saam - Jestesmy dopiero w polowie tygodnia. Jeszcze cale dwa dni pracy a potem dopiero weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi Samuelu :-) ,nie ,nie tak nie bede sie do Ciebie zwracala ,wszak nie jestes prorokiem :-),a moze ? :-) Moze chcialbys byc Misiem-Pysiem ,kotkiem ,kochaniem czy Zabka :D,z pewnoscia nie :D.Nie lubie takich zwrotow .Gdy slysze jak sasiad do sasiadki zwraca sie Michu czy Misiu i ona do niego tak samo ,to mnie smieszy ,choc do ich postury to nawet pasuje :-). Planowalam wypad do Ustki ,ale Ulan mi melduje ,ze w sobote chyba bedzie musial pracowac .Jesli np.w piatek sie upewni ,to i tak bedzie juz za pozno ,bo wczesniej musialabym 'zaklepac 'nam nocleg ,a w piatek moze byc za pozno ,no chyba ,ze Saam nas przyjmie pod swoj dach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćniejestfacetem
Dobry wieczór Wszystkim:) cieszę, że mogę tu z Wami pobrzebywać .Podziwiam Was wszystkich za te ogrodowe doświadczenia:):) .Bo prawdę mówiąc, to temat jest zupełnie mi obcy :)A kabaczek czy cukinia rozpoznawalny jest dla mnie wyłącznie dzięki etykietce w sklepie mam jednak nadzieję, że tymi swoimi brakami nie zniechęce Was do siebie:)Ja również pracuję i niekiedy praca zajmuje dużo za dużo tego czasu ale, to ...kocham...Pozdrawiam ciepło :):)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćniejestfacetem
Saam:) lepiej pozostań wyłącznie tym kim jesteś :)A jeśli nawet posiadasz magiczną moc przemiany, to jesteś najwyraźniej ...czarodziejem :):)Czyli dobrze, że tu jestem na nudę nie będzie można narzekaćJutro postaram się ,tak jak obiecałam utworzyć Nick . ...DobranocSaam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam otnik
dobry wieczór :) i To że znamy się na cukiniach i kabaczkach nie przesądza że znamy się na wszystkim. Każdy człowiek żeński i męski ma swoje swoje słabsze i mocniejsze strony. Wydaje mi się że wystarczy jeśli będziemy reklamowali tylko te drugie. l U mnie znowu nastąpił przypływ trudnych spraw. Nie ma wyjścia, trzeba będzie się z nimi zmierzyć. Z pewnością nie przysporzy mi to wolnego czasu ani dobrego humoru. Póki co to trzeba się z tym przespać. Chociaż przespać się to wolałbym z jakimś żeńskim rodzajem ;) l dobrej nocy :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daadś misiaczku kochany....rybeczko droga....żabeńko dlaczego to nie lubisz takiego słodzenia,co?:-P:-P:-P Dzień dobry bardzo Jestem na chwilkę w domu,chyba do niedzieli,ale jeszcze dokładnie nie wiem.Jak to u mnie:-D Co tam Daaduś u Caal?Tak żeśmy się dogadywały,że w cale się nie dogadałyśmy:-(nie,nie wierzę,że sama została:-(jak tak to może i lepiej,bo się odstresuje,oby pogoda dopisała.Nie mogłabym do Niej podskoczyć,bo cały czas byłam sama.Młodzieży się pochorowała ciekawe,że w jednym czasie zaczęli chorować,może coś razem uskuteczniali:-D:-D:-DJak będziesz Daa dzwonić do Celinki to ucałuj mocno ją ode mnie.Co tam Daaduś wyczyniałaś w kuchni,co?Masz jakieś nowe muminki?;-)też upiekę,bo aż mnie ssie:-D:-D Ferdżi co ja czytam zaczynasz grać w golfa?To do Ciebie nie pasuje.Zawsze brałam Cię za twardą babkę i masz taką pozostać i żadnych dołków mi nie łapaćkapiszi? Widzę też,że nowe autko w planach,a może już śmigasz nowym rumunkiem;-) Zmykam na razie,ogarnę się i idę spać Dajcie jeszcze buziola,co by się smacznie spało Daa😘 Ferdżi😘 Saam tylko mi z kwiatkiem nie wyskakuj,tez chcę choć raz od Ciebie całusa:-Pa co! To do potem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
Przyszła do mnie nie wiem skąd zawróciła w głowie tak dokładnie ..... Skąd wiem że to ona ? Bo ma aksamitną cerę, zgrabny nogi i zielone oczy. I https://naforum.zapodaj.net/8b64b2bc9aa8.jpg.html I dzień dobry! :) Miłego dnia wszystkim życzę I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim Wpadałam na chwilę, bo już muszę lecieć, ale skrobnąć coś przecież powinnam, bo wczoraj ani czasu ani siły nie starczyło. U mnie piękny słoneczny i lekko wietrzny dzień. Właśnie przytachałam z ogrodu półtora wiadra ogórów. Czekam aż się sąsiadka pokaże , to może jej wcisnę te większe a małe zaprawię do półlitrowych słoików na korniszony. Wczorajszy dzień upłynął mi w drodze i relaksująco. Miałyśmy jechać do Ojcowa, ale w końcu padło na Ogrodzieniec. Droga w tamtą stronę ok, ale z powrotem to makabra. Wystarczył jeden nieprawidłowy zjazd z ronda i nawigacja zaczęła szwankować, a może moje do niej zaufanie. Suma summarum, nadrobiłam 30 km :O i przyjechałam do domu straszliwie zmęczona nerwami i drogą. Najważniejsze jednak, że mała zadowolona z wyjazdu a najbardziej z tego że mogła zrobić czerwoną trasę w parku linowym, a to nie takie byle co, bo aż 400 metrów na sporej wysokości. Wiolka, cieszę się że wróciłaś, choć na chwilę, ale od razu czuć Twój optymizm 👄 Mój Rów Mariański zasypany na czas pobytu małej , tj do 31 sierpnia, a później to zobaczymy jak będzie. Mam nadzieję, że Twoi młodzi, szybko dojdą do siebie, przecież młody organizm łatwo sobie radzi z bakteriami. Jeśli ich dorwało to co mnie złożyło do łóżka w zeszłym tygodniu, to współczuję, bo ucierpiałam się sporo a i teraz jeszcze odczuwam niewielkie dolegliwości. Saam ewidentnie znalazł to czego szukał, czyli Miłość !!!. Tylko nie bajeruj teraz że chodzi Ci o konika polnego :D Z opisu wynika, że masz słabość do zielonookich kobiet, bo już kiedyś chyba poszukiwałeś na forum, zielonookiej :D Cieszę się Saam, że mimo problemów życiowych zdołałeś dostrzec te zielone oczy. Tak na marginesie dodam, że ja też mam zielone oczy :D Daa, i co zapisałaś się już do naczyniowca ? Szkoda że nie napisałaś kiedy można zobaczyć Calinessę pod kamerką, chętnie bym zobaczyła ją z dzieciaczkami. Calinessa, cieszę się że strój wypróbowany i nawet M go zaakceptował. Mam nadzieję że jeszcze nie raz go włożysz, bo zapowiadają znowu upały. Powodzenia👄 No nic, lecę do zajęć. Trzymajcie się zdrowo, miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wiola :) mam w sobie głęboko zakorzenione przekonanie że mężczyzna daje kwiatka i oczekuje buziaka. Oczywiście nie za kwiatka ale jako zachętę na przyniesienie następnego kwiatka. Tak więc proszę, ten jest tylko dla Ciebie 🌻 I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Wczoraj gdy weszlam aby powiedzic dobranoc ,poczulam sie jak intruz :-) i wolalam po cichu odejsc :-) Wiolka 👄 ,tak ,tak mi mow :D .Takie pieszczotliwe slowa ,z Twoich ust dzialaja na mnie jak miod na pszczoly :D:D:D Swieze babusie moze upieke jutro lub w sobote :-).Pod kloszem stoja jeszcze dwie ,tym razem z majonezem i makiem ,szczerze powiedziawszy nie podeszly mi ,ale moze sasiadom wydam :D Nasza Celinka chyba ma sie dobrze choc na moj dzisiejszy sms jeszcze nie odpisala ,moze nie moze :-).Mysle ,ze juz nie wybierze sie nigdy do Ustki ,poniewaz byla tam dwa lata temu i teraz i juz nasyci sie tym miastem :-).W tym roku praktycznie ona nie chciala tam jechac ,ale jej Malz chcial zwiedzic bunkry poniemieckie i jak sie okazalo nie zwiedzil ich :-).Oby w przyszlym roku znow Celinki Małz nie mial takiego samego pragnienia :D Spokojnego dnia Mili ...Dlugo pisalam i w tym czasie przyszli moi przyjaciele ,ele,ele :-) Wlasnie teraz rozmawialam z Celinka .Ma sie dobrze ,choc stracila buty :-),tzn .zerwal sie paseczek przy bucie i musiala kupic nowe :-).Miasto powinno jej zaplacic odszkodowanie :-) Ferdzi ,ja jeszcze nie zalatwilam mojego wczesniejszego 'zmartwienia' ,a do naczyniowca pojde ,ale 'po wszystkim ' Musze wyjsc na swiat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×