Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Zapisalam ostatni post na poprzedniej stronie ,wiec troche popchne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,kurcze ,wysluchalam tej pieknej piosenki i obejrzalam rownie piekne obrazy ,znow mi sie zacknilo za czyms co nie wroci 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wszyscy Hej Samm:) 🖐️przysiądę u Was wieczorkiem:) teraz mam jeszcze mnóstwo pracy, a muszę to wszystko ogarnąć u mnie w domu eehh, to sprzatanie ,gotowanie itp...Dziś Daa miałam na obiad...rybkę:)buziaki... a co do tych ogórasów i pomidorasów, to może one zdechły wcześniej zanim zaistniałam ?:)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) I machnę tylko łapką znad obiadu bo zarobiony jestem okrutnie i chwilowo tylko przerwuję I udanego sobotniego wieczoru wszystkim życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiele Dałem dzisiaj z siebie na topiku to chociaż przepchnę I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyruszylismy z Ulanem na sklepy ok.16:oo i przed chwila dopiero wrocilismy :-).Zrobilismy sobie spacerek po Lidlu ,Netto ,Biedronce i Mrowce ,powoli ,nie spieszac sie :-).Niby nie wiedzialam co kupic ,ale suma sumarum zapelnily sie dwie torby i siatka ziemniakow na dodatek :-).Kupilam wodke Krupnik :-) ,syn ,gdy mu powiedzialam o tym ,to o malo nie spadl z krzesla ,mowi 'ty kupilas wodke ,ty ? ' :-).Ot nowosc ,matka kupila wodke :D.A kupilam ja aby zrobic znow ekstrakt waniliowy ,bo ten ktory robilam na tej znalezionej anyzowce ,to pewnie bedzie 'dziwny' :-),zobaczymy ,musi odstac kilka tygodni aby nabrac aromatu . An ,moge jesc rybki w kazdej postaci ,no moze nie w ciescie ,bo dla mnie to jest profanacja rybki i dodatkowe kalorie :-) ...i znow ta gebusia przy zerach :-) ...Wiolka ,czy ta bratowa tak sie rozgoscila ,czy tak Cie rozloscila ,ze zamilklas ? :-) .Gdy Twoje cukinie jeszcze troche podrosna np.do wielkosci ogorow szklarniowych ,to bedziemy piec muminki z cukinia ,naprawde :-) ...Ferdzi ,te miliony ,ktore moglabys wygrac i wspomoc Saama ,oczywiscie gdybys wyslala w odpowiednim czasie kupon ,wygral jeden facio ,az ponad 21 mlni jeszcze 200 z koncowka tysiakow .Ja chcialabym chociaz te koncowke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wieczorkiem Powiem Wam że ciężki dziś miałam dzień, nie dlatego że dużo gości, nie dlatego że było gorąco, ale dlatego że jestem do niczego po tych wolnych dniach. Chyba jednak lepiej cyklicznie pracować, to jakoś człowiek musi wpaść w rytm a takie dłuższe wolne zaburza wszystko:O Dosłownie padałam dziś ze zmęczenia, a jeszcze jutro do pracy:O Później znów trzy dni wolnego, no, ale do tego systemu i rytmu, będę musiała się przyzwyczaić, bo we wrześniu tak będę właśnie pracować, 3 dni w pracy 3 dni wolne. Mam nadzieję że przez to częściej będę mogła być na topiku, o ile on całkiem nie zróżowieje albo nie stanie się czerwony :P bo wtedy nie będę umiała tu wejść :O Daa, ja swój ekstrakt waniliowy robię na czystym spirytusie, bo przecież musi być mocny a spirytus najlepiej wyciąga wszelkie olejki zapachowe. A wódeczkę możesz wykorzystać dla zdrowotności, delektując się jej smakiem i walorami uzdrawiającymi :D Tylko nie za dużo, by później nie było takich problemów z mówieniem jak.....ale to bardziej pasuje do mężczyzn niż do kobiet :D Słowa BARDZO TRUDNE do wymówienia po spożyciu alkoholu: 1. Wyindywidualizowany entuzjasta 2. W czasie suszy szosa sucha 3. Nielojalna Jola Słowa ABSOLUTNIE NIEMOŻLIWE do wymówienia po spożyciu alkoholu: 1. Nie, dzięki chłopaki, mi już nie polewajcie... 2. Nie, nie namawiajcie mnie, nie będę śpiewać... 3. Przykro mi Piękna Nieznajoma, ale nie mam ochoty na seks ... Wiesz jak ja Ci zazdroszczę, że tak sobie możesz z M pospacerować niespiesznie po sklepach. Ja muszę szybko latać po sklepie a i tak na sobie czuję ten zabójczy wzrok Bazyliszka :P Spaceruję jedynie wtedy, kiedy jadę sama, ale wtedy najczęściej się też spieszę, bo już mam być w zupełnie innym miejscu...eh... Kiedy nie pracowałam, to jechałam sobie autobuskiem 2 godziny wcześniej, po to by mieć czas i spokojnie wszystko pooglądać i załadować wózek, M wracał z pracy i mnie odbierał, ale teraz to już niemożliwe:( Piszecie o rybkach a ja tak właśnie przemyślam, czy nie kupić pstrągów i czy nie podać je jako gorące danie po uroczystym obiedzie. Jak myślicie dobry pomysł ? Pstrągi pieczone w piekarniku, zawinięte w folii, w środku masło i koperek, na wierzchu polane masełkiem i też posypane koperkiem. Już tak kiedyś robiłam i bardzo nam smakowały. Saam, albo znów się przepracowujesz, albo nam ściemniasz, że pracujesz a w tym czasie randkujesz :P Tak podejrzewam, bo jakiś romantyczny się zrobiłeś i na dokładkę strasznie tajemniczy :P Wiolka, Twoje roślinki uschły, bo nie poświęcałaś im odpowiedniej ilości czasu i troski a na pewno nie była to wina An :D Ciekawe czy masz pomidorki, czy też padły? Moje w tym roku zupełnie nie udane, cała plantacja już zlikwidowana(ponad 50 sztuk) Owoców sporo ale co z tego jak wszystko choruje, więc wyrzuciłam i chore i zdrowe. Jedynie korzeniowe warzywa bardzo udane i ogóry, a czy będzie udana kapusta to czas pokaże. I co już po wizycie ? może nie było tak źle. Czasem trzeba zmilczeć, i uśmiechać się dla świętej zgody, bo nie ma nic gorszego jak kłótnie w rodzinie. An, zazdraszczam Ci, że mieszkasz w takim pięknym miejscu i codziennie możesz podziwiać nasze wspaniałe morze a szczególnie że mieszkasz tak blisko Saama, może Wasze drogie kiedyś się skrzyżują ? Calinessa👄 dziś też zaglądałam czy gdzieś Cię nie dojrzę, ale w końcu oba telefony odmówiły mi posłuszeństwa i nic nie widziałam. Teraz grzecznie mówię Wam dobranoc, miłych kolorowych snów👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że Daa, się edytowała, więc jeszcze odpowiem. Owszem bardzo żałuję że nie wysłałam we czwartek, aż jutro sprawdzę czy miałabym jakieś trafienia na tych co kupiłam na dziś. Każdy by się cieszył z wygranej, nawet tej niewielkiej. A teraz już buziaki na dobranoc dla wszystkich 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Mamy ostatni weekend sierpnia. Niedlugo znowu zacznie sie szkola. Jak spedziliscie sobote ? Ferdzi - swietne te teksty nie do wymowienia po alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie masz rację Ferdżi.Co do ogórków to jesyem zielona:-Dmuszę się jeszcze duuuużo uczyć:-D Daa a wiesz,że mamy jeszcze zaległe muminki,nie?Pizzeczki miałyśmy robić,a może już uskuteczniałaś temat;-)pewnie,że możemy zrobić z cukiniami,placki są pycha to muminki mogą być jeszcze lepsze:-Dtemat bratowej przemilcze,ale bez zaskoczenia nie obyło się,byłoby za pięknie:-0 Idę pakować walizkę,bo jeszcze się nie pakowałam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,przeciez wiesz ,ze ja wszystko moge :-),nawet spacerowac po sklepach z Ulanem ,bo jak wiesz taki Ulan jest tylko jeden :-p Co do ekstraktu z wanili ,to czysty spirytus sie nie nadaje ,jesli juz ,to trzeba go rozcienczyc woda poniewaz sam spirytus wysusza wanilie i ona wowczas juz tak nie aromatyzuje alkoholu . Wodeczke to ja pilam ostatnio na swoim slubie :D,czyli 100 lat temu :-)i juz chyba nie nadarzy sie taka okazja ,bo kto teraz by mnie zechcial :D.Drugiego takiego Ulana nie ma na swiecie :D Wiolka ,placki beda i owszem ,moze juz po niedzieli ,tzn .cukiniowe :-) .Muminki z cukinia sa ponoc wigotne ,dobre i szkoda ,ze dzis nie pomyslalam o zakupie cukini ,a nie wiedzialam co kupic :-) We wtorek znow beda przejezdni goscie i bede musiala cos ,czyli znow muminki ,a jakze :-)upiec .A moze z tego ciasta muminkowego znow upieke placek jak na ostatni wyjazd :-) Juz jednak wyjezdzasz ? ...Zuza ,szkolnych dzieci juz nie posiadam ,tak wiec ten temat mnie nie dotyczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdżi w sreberku pstrąg jest pyszny ja czasem dodaję do niego masło ziołowe takie zakupione w kostkach mini :)Ja już teraz spokojnie siedzę i odpoczywam bo i mnie czekają różne takie od rana sytuacje .Muszę być na nogach już o 4:30:):) Widzę że nie masz sobie równych w rozkminianiu sekretów topiku:):)Tak trzymaj !Pewnie masz szósty albo siódmy zmysł:)Jeszcze nie raz skorzystam pewnie z Twoich jasnowidzen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Daa - A wnuki w wieku szkolnym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa masz na avatarze kwiaty które ja bardzo lubię uwielbiam ich zapach :)W ogóle z kwiaciarnianych kwiatków to własnie one są dla mnie najpiękniejsze .Chodź cale życie dostaję wyłącznie kwiaty...no zgadnijcie jakie.. taaa właśnie róże. A Temat alkoholi jest mi tak samo obcy jak temat ogrodnictwa piję jedynie piwo:)A już na ich produkcji, to pojęcia nie mam wręcz żadnego...chociaż.. nie zaraz ,zaraz własnie coś sobie przypomniałam jak wieki temu wytworzyłam winko ..Nie wiem jak tego dokonałam ,ale ten czerwony płyn miał w sobie full procentów i miał moc :)chyba stu koni:):):)To jedyna moja przygoda z produkcją trunków własnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viollkka bratowa to zołza?Tak?Myślę ,że stare przysłowie tu pasuje ,że z rodziną dobrze ale tylko na zdjęciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam:)a ja Ci teraz machnę:) 🖐️tak nocnie i spokojnie .Ładny ten utwór co zapodałeś wczoraj plenery ,widoki przepiękne :)Taki boski obraz przyrody:)Zaraz i ja coś puszczę dla Was, od pewnego czasu słucham tej Lp :):)Może i Wam przypadnie do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza ,wnukow tez nie posiadam ,jeszcze :-).Moje chlopaki cos sie slabo staraja ,ale sa jeszcze kawalerami wiec moze kiedys pojawia sie wnuki :-) An ,tez kiedys produkowalismy wina ,tzn .Ulan produkowal ,ale ,ze on tez z tych malo pijacych ,wiec ten epizod produkcyjny trwal krotko :-) Nie wiem ,ale chyba sie domyslam gdzie mozesz pracowac ,chyba ,ze sie myle :-).Jest to pewna Sluzba ? ...Piosenki niet ,link sie nie otwiera ... ...W awatarze mam moje ukochane frezje ,szkoda ,ze mozna je rzadko spotkac w kwiaciarniach . ...Dzis nie mialam zadnej wiadomosci od nasze Celinki ,byc moze juz calkowicie stracila łacznosc ze swiatem :-) ...Teraz sie otworzyl :-),tez ładna piosenka ,ten glos taki 'przenikajacy 'do serducha 😭 ..Pozegnam sie na dzis ,spijcie lepiej anizeli ja :-) Dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybko naprawiłam link:) już działa a, co do pracy nie mam pojęcia co masz namyśli i niech pozostanie to słodką tajemnicą :):)i Wstaję nie bezpośrednio do pracy ,chodź pośrednio jest to z nią związane :):)buziaki A oto remix tego samego utworku https://youtu.be/h2Q-lntFuS4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po cichutku nakryję Was kocykiem bo śpicie przy otwartych oknach,delikatnie ucałuję mordki i jak to mówi Daa gonię się:-D Trzymajcie się ciepło.Daaduś dbaj o siebie i pamietaj co mi obiecałaś;-)No i wiesz nie?Kocham Cię❤️:-D Ucałujcie mocno Caal jak wróci😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też o czwatej nie spałem. Nad ranem zmieniałem miejsce spania bo wieczorem padłem jak kawka nie w tym miejscu co trzeba. Ale plan zadań na sobotę wykonałem, łącznie z czterema tonami wrzucony mi do piwnicy. Skończyłem już po zmroku a dzisiaj wszystko czuję w kościach. Na szczęście jest niedziela i można odpocząć. I Dzień dobry ! I Cześć Wiola 🌻 rozumiem że znowu wyruszyłaś na Pomorze. Sezon powoli się kończy i chyba będziesz miała coraz mniej roboty I u mnie dzisiaj słonecznie ale pogoda jakaś mętna. I wiatr macha gałązkami drzew więc nad samym morzem może być dość uciążliwy. Za pół godzinki wychodzę z domu na sumę i na mały spacerek. A potem muszę usiąść jak uczeń do odrabiania lekcji. To będzie trudne i długie zadanie. Dlatego na dzisiaj nie przewiduję większych działań kuchennych ale coś tam zjeść trzeba będzie. I udanego dnia wszystkim życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam niedzielnie. Wszyscy jeszcze spia ? W takim razie poczekam ze sniadaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam uel
cześć Zuziu 🌻 widać że ja wstałem kilka sekund przed Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam sung
Zainteresowała mnie piosenka od An bo chociaż wielokrotnie się z nią spotkałem to mijaliśmy się co najwyżej odwzajemniając uśmiech. Postanowiłem poznać ją bardziej,poszukać oficjalnego clipu i zaznajomić się z tekstem. Wrzucę go dla tych którzy tak jak ja podziwiali do tej pory tylko linię melodyczną. Chyba chodzi tu o miłość kobiety do kobiety. l "Kiedy się już zestarzejesz znormalniejesz i zmądrzejesz Czy będziesz jeszcze pamiętać Z ilu niebezpieczeństw wyszliśmy razem? Dopalające się resztki wspomnień... Zakochanie, czułość Lata temu Tęsknię za czasami kiedy byłyśmy wolne i niezalezne Spodziewałabyś się...? To już się kończy więc jeśli możesz Zaciągnij się głęboko skrętem Wszystkim czego pragnęłam byłaś Ty Nigdy nie dostanę się do nieba Bo nie wiem jak A teraz wypijmy kolejkę lub nawet dwie Za wszystkie rzeczy, które zmarnowałam na Ciebie Powiedz mi, czy straciłam je dla Ciebie? Tylko po to byś mnie mogła porzucić Po tym wszystkim co straciłam przez Ciebie? Czy to wszystko zmarnowałam na Ciebie? Czy to wszystko utraciłam przez Ciebie? Kochanie, czy to wszystko zmarnowałam? Czy to straciłam przez Ciebie? Żałuję, że nie potrafiłam dostrzec intryg i krętactwa Zrozumieć mozolnie wypracowanych przez Ciebie Oczekiwań Przytul mnie i badź cierpliwa jak kiedyś Powiedz mi, że kochasz mnie bardziej niż nienawidzisz Przez cały ten czas I, że nadal jesteś moja." l LP - Lost On You l https://youtu.be/B10Xe5Gm5cY l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Oj nieladnie tak zapisac ostatni post na stronie i sobie pojsc zostawiajac komus innemu te trudna robote Mowilam ,ze nie bede narzekac na upaly ,a jednak ja prawie nie zyje w takim czasie . Wiolka ,teraz wiem dlaczego sie w nocy spocilam ,zbyt szczelnie nas okrylas :-).Tak wczesnie wyjezdzalas ,moze to i dobrze ,bo na trasach nie ma duzego ruchu . Wiesz ,dzisiaj sie przymierzam do wykonania tej obiecanki ,ale juz prawie wieczor ,a ja gdy o tym pomysle ,to robi mi sie slabo . Saam wrzucil tlumaczenie tekstu piosenki i teraz wiadomo w czym rzecz ,takie buty :-) Celinka ma sie dobrze ,dzieciaczki tez szczesliwe ,dzis od rana plazowali ,jutro wyjezdzaja .Bardzo sie ciesze ,ze akurat na czas urlopu Cal pogoda dopisala :-) Spokojnego wieczoru Mili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
An ,moj avatar zawdzieczam naszej Cal ,ktora od mojego tu poczatku wiedziala ,ze jestem wielbicielka Frezji :-) Saamowi zawdzieczam motto mojego profilu :-) ,no i w sumie to on mnie tu 'zarejestrowal ',bo bylam jeszcze 'nieobyta' :-) Zapewne widzialas tez ,ze niby zalozylam 5 tematow ,ale to nie jest prawda ,redakcja mi je dopisala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×