Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Ferdziiiiiiiiiiiii ,jak minal dzien ? :-) Przepycham :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Saam - Widze , ze sie rozmarzyles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saambor
Danusiu :) wydaje mi się że liczba 5 mówi o ilości tematów na których zabierałaś głos. Natomiast w sprawie Twojej stopki nie pasuje mi obecność języka na profilu :p l Ciężkie wypracowanie które było zadaniem na dziś udało mi się napisać. Poświęciłem na to większą część niedzieli. Saam siebie oceniłem na czwórkę. Jutro zrobię poprawki i będzie piątka :classic_cool: Tylko co zrobić z igłami w oczach? Może przez noc sobie pójdą. l dobrej nocy wszystkim życzę :) l kolorowych poweekendowych .... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Już po 7, czas zacząć nowy dzień i nowy tydzień, a że tego miesiąca zostało jeszcze 3 dni, to tydzień też będzie jakby krótszy. Mamy dziś poniedziałek 29 sierpnia. Imieniny dzisiaj obchodzą: Beatrycze, Sabina Przysłowie na dziś: „Dużo grzybów sierpniowych, dużo zawiei śniegowych” Dziś świętują ; Dzień Strażnika Gminnego i Miejskiego Międzynarodowy Dzień Sprzeciwu wobec Prób Jądrowych Strażnika miejskiego mam w rodzinie, ciekawe czy wie o swoim święcie :D Daa, dla Ciebie i An jako miłośniczek frezji ;https://www.youtube.com/watch?v=ESR4EpzSzjs Naprawdę nie bądź taka sroga, nikt z nas nie liczy postów na stronie, no chyba z wyjątkiem Ciebie:D U mnie też wczoraj było bardzo gorąco a dziś ma być podobnie. Nie dziwę się że było Ci za gorąco, miejmy nadzieję że niedługo już wrócą bardziej sprzyjające temperatury. No, ale jednych upał dręczy a inni się cieszą. Zapewne Calinessa jest szczęśliwa, że może plażować i opalać ciało, szkoda że tak im szybko czas przeleciał i już powrót do domu. Saam ładnie zagrał, a dziewczyny na teledyskach aż rwą oczy:D Bardzo mnie ciekawi co to za elaborat tworzyć musiałeś Saam? Może skopiuj i wyślij choć na @ , poczytamy wreszcie co Cię tak naprawdę zajmuje. Powiadasz, że zrzuciłeś 4 tony węgla w sobotę ? Hmmm,...gdzieś kiedyś słyszałam, że jak facet odbędzie stosunek, to tak jakby zrzucił 4 tony węgla :D:P Czy aby Twoje tony węgla nie były właśnie tego rodzaju ?:D:P Wiolka już pojechała i znów będzie mi brakować jej optymistycznych wpisów :( O właśnie mała otworzyła oczy, muszę więc przerwać pisanie i się nią zająć. Miłego dnia Wam wszystkim życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Ferdzi ,wielka sprawilas mi przyjemnosc dedykujac ten filmik 👄 Ach ,zamyslilam sie ogladajac te piekne kwiaty i sluchajac tej relaksujacej muzyki .Gdy widze frezje ,nawet na obrazku ,to czuje ich cudny zapach :-) Saam ,ten jezyk to nie moj :-),ale i tak mi sie podoba :-p Nasza Celinka juz zapewne spakowana do wyjazdu z Ustki ,o 10;oo konczy sie doba ,ale chyba zostanie w miescie jeszcze do popoludnia .Plaza bardzo opustoszala ,widocznie wczasowicze juz wyjechali ,smutno sie zrobilo :-) Musze sie zebrac w sobie i wziac sie za robote :-).Musze cos upiec dla jutrzejszych gosci ,mam troche prasowania 😭 ,pranie ,gotowanie :-)itp.itd. Dobrego dnia Mili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomimo normalnego dnia pracy udało mi się załatwić parę własnych spraw. Dobrze że wymyślono telefony i samochody aby wszystko podjechać. I Dzień dobry! I cześć Fergie 🌻 tworzyłem wczoraj odpowiedź na pewne obszerne pismo. Bez znajomości sytuacji pewnie niewiele byś z tego zrozumiała. Chyba że liznęłaś trochę prawa. Ja wcześniej nie lizałem i teraz muszę nadrabiać zaległości. Ciekawe obserwacje poczyniłeś w dziedzinie seksu. Ja myślę że jeżeli seks będzie trwał tak długo jak wrzucanie czterech ton węgla do piwnicy to wtedy obie czynności mogą się równoważyć energetycznie ;) I Witaj Danusiu 🌻 nad morzem dzisiaj zimno zimno i deszczowo. Pewnie dlatego plaża opustoszała. Ale faktem też jest że urlopowicze wrócili do pracy uczniowie szykują się do szkoły. Za kilka dni powróci fajna pogoda jako bonus dla urlopowych maruderów. I udanego poniedziałku wszystkim życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglądam, bo muszę trochę odpocząć od tych kuchennych zajęć. Daa, cieszę się że sprawiłam Ci przyjemność ...podkład muzyczny to chyba "Mały elf" Kiedyś koleżanka popełniła dla mnie wiersz a ja podłożyłam muzycznie tą właśnie melodię do prezentacji i super pasowało...nie wiem czy jeszcze mam to gdzieś w kompie, może kiedyś w wolniejszym czasie poszukam. Ja też bardzo lubię zapach frezji, kojarzą mi się z młodością, bo właśnie wtedy frezje były na topie i robiły furorę w kwiaciarniach. Saam, powiadasz że aż musiałeś prawo studiować ? ojej:O Kiedyś pisałeś że skorzystasz z usług prawnika, więc może dzięki niemu szybciej to prawo zgłębiłeś. Jednak zdaję sobie sprawę że taki prawniczy bełkot, jest trudny do zrozumienia dla nie wtajemniczonych, zwłaszcza jak jest sporo odnośników w stylu KK paragraf jakiś tam...a Ty szukaj wiatru w polu:O Przepraszam wszystkich za ten mój porównawczy wpis na temat przerzucania węgla, było to trywialne i nie powinnam tego pisać. Własnoręcznie dałam sobie po łapach, za ten wpis, ale wysłałam go pewnie dlatego że nie miałam czasu już na sprawdzenie, przeczytanie i zastanowienie, jak to brzmi. Moja wina, moja wina, moja wina, jeszcze raz bardzo przepraszam😍 Teraz już znikam w czeluściach mojej maleńkiej kuchni, gdzie będę wyczarowywać leczo i inne cuda. Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Ferdzi ,Ferdzi ,fakt ,stosunek moze nie brzmi zbyt ładnie :D ,ale zeby zaraz sie bic po lapkach ,no co Ty :D .Owszem ,mozna uzyc innego okreslenia np.kopulacja :D ,a znaczy to saamo :D Alez ja dzisiaj wycudowalam ciasto :-),chyba bede je sama jadla :-) Zamiast upiec muffinki ,wlozylam ciasto do korytka i gdy wydawalo mi sie ,ze jest upieczone ,wyjelam i wyszlam z kuchni .Poszlam moze po 20 minutach ,a tam caly srodek zapadniety :-)i wlozylam znow do piekarnika i pieklam dalej :-).Niby sie podnioslo :-) ,ciekawe czy sie nada dla gosci :-).Byc moze potem bede piekla znow :-) Cal juz jedzie do domu i gdy napisalam smsa ,moze tak ok 40 minut temu czy juz pozegnala sie z Ustka ,to odpisala ,ze zaraz beda przejezdzac przez moje miasto ,wiec zaprosilam ich na przyslowiowa kawe ,ale napisala ,ze innym razem bo dzieci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zuziu 🌻 I Na szczęście nie muszę studiować KK. Póki co nie wszedłem w konflikt z prawem. Interesuje mnie tylko kilka zagadnień z KC oraz z KPC. Podobno prawników najlepiej jest omijać szerokim łukiem jeśli się nie chce wydać sporo pieniędzy. Ale wiadomo że w pewnych sytuacjach nie sposób nie korzystać z ich usług. I Ferdzi :) zupełnie niepotrzebnie krygujesz się tym co napisałaś. Każdy powód jest dobry by porozmawiać o seksie. W sumie to lepiej działać niż rozmawiać ale przecież lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu. I koniec pracy trzeba ruszać do domu, poniedziałek zaliczony I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wszyscy:)Daa piszesz o przypisanych Ci tematach .Prawdę mówiąc nie zagłebiałam się tak intensywnie :)Podczytałam razu pewnego Wasz Topik i pomyślałam, że fajnie by było z Wami tu pobyć:)I tak oto jestem .Jest tylko małe ...ale ... nie mogę pisać tak często bo mam ogromne problemy tech.Jestem w tej chwili zagranicą .Net mam, ale kafeteria nie dziala jak trzeba .Nie chciałabym abyście moje milczenie odebrali jako niechęć ..I z kafeterii jeszcze wchodzą mi wirusy, a piszę z komórki.Wszystko inne poczta komunikatory bez problemowo działają tylko ta nieznosna kafe:(i jak tu żyć? *Saam prawnicy ,to krwiopijcy .Chodź interpretację prawa mają w jednym paluszku i czasem mogą podsunąć właściwy punkt widzenia:)Cieszę się, że zainteresowałam chodź trochę Was LP skupiam się raczej na jej muzykalności i talencie nie dokońca na treści tej piosenki ..chodź tak na marginesie czy to miłość kobiety do kobiety, czy faceta do faceta dla mnie nie gra rolii liczy się twórczość :):)A LP ma głos dość ciekawy głos:)I tym mnie zainteresowała:)Buziaki dla Wszystkich bez wyjątków!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniedzialek jeszcze trwa i moze sie wiele wydarzyc ,oby tylko dobrych rzeczy :-) Nigdzie dzisiaj nie wychodzilam ,wiec zejde chociaz po schodach do skrzynki pocztowej ,zawsze to strata kilku kalorii :-) Nasza Celinka chyba juz jest w domu i mam nadzieje ,ze ja tu ujrzymy :-) ...Hej An ,szybka jestes :-).Dopiero co bylas w Ustce ,a juz piszesz z daleka .pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Daa - Chodzenie po schodach to bardzo dobry trening.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dobry wieczór wszystkim:) o Jakoś nie wiem jak się tu wbić w rozmowę po takim czasie nie pisania więc dziś tylko machnę Wam już z laptopa bo telefon dalej strajkuje co do kafeterii:-o o życzę dobrej nocy ;)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam uel
dobry wieczór :) i witaj An 🌻 gdy będę miał więcej czasu to przyjrzę się dokładniej LP l cześć Celinko 🌻 miło widzieć Ciebie po długiej przerwie :) brakowało tutaj Ciebie a ja tęskniłem ... i chyba nie tylko ja. l Właśnie skończyłem odrabiać swoje lekcje. Coś mi podpowiada że jeszcze powinienem zajrzeć do lodówki. l W związku z dzisiejszym świętem i z ciekawości zapytam czy topikowe koleżanki przeprowadziły jakieś próby jądrowe? Niby dzisiaj nie można ale przecież pod kołdrę nikt Wam zaglądał nie będzie ;) i l dobrej nocy wszystkim życzę :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Kolorowych wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoł ,Cal ,dojechaliscie szczesliwie ,najwazniejsze :-) Czy na pewno jechaliscie przez moje miasto ,bo to byloby troche niepotrzebnie .Mysle ,ze jechaliscie przez miasto gdzie mieszka rodzina Ulana :-) Porozmawiamy jutro ,mam nadzieje :-) No to idzmy juz pod kolderki skoro mamy okazje zajac sie jaderkami:-) Spokojnej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj saam
" Życie płynie życie się nie zatrzyma Tylko Ty decydujesz jaki będzie finał Jaki będzie finał Świat nie będzie litował się nad tobą Tylko Ty decydujesz czy z podniesioną głową Czy z podniesioną głową Szczęścia złap ile możesz wypełnij swoje serce Wypełnij swoje serce, wypełnij swoje serce Potem zmieszaj je z miłością i weź je w swoje ręce Daj innym jak najwięcej, daj innym jak najwięcej" l Łzy - Życie jest piękne l https://youtu.be/pg-23XLgHe8 l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Dzisiaj imieniny obchodza ;Adaukt ,Czestowoj ,Czestowojna ,Damroka ,Gaudencja ,Swojslaw ,Latika ,z innymi juz dam sobie spokoj :-) Obchodzimy tez Dzien pamieci osob zaginionych oraz ; Dzien Taksowkarza Nikt mi nie zaginal ,a taksowkarza wsrod najblizszej rodziny nie mam :-) Wstalam wczesnie ,bo goscie mieli sie zjawic ,a tymczasem oni beda po poludniu ,no i po co sie uwijalam tak od samiusienkiego rana :-) Zajrzalam nad morze ,drastyczna smutna zmiana i zaraz nasunela mi sie piosenka stara jak swiat ,ale pasujaca do tego obrazu :-) https://www.youtube.com/watch?v=X9bLpC4396A Zachodni wiatr -Marta Mirska Byc moze jestescie za mlodzi ,aby znac te oto piosenke :-p Spokojnego dnia Mili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) o Dzięki wszystkim za tęsknotę za mną;):) ja za Wami nie mniej tęskniłam a utrudnienie w postaci nie możnośc***isania potęgowało tęsknotę:(. Dobrze, że z Daa miałam kontakt:) Plus mi wysłał sms, że coś przekroczyłam i powinnam wyłączyć pakiet i wlączyć od nowa. Tylko muszę odszukać hasło. Dawno tego nie robiłam. o Daa:) ładna ta piosenka i przyznam, że nie znałam jej. Ale ja dużo piosenek nie znam bo zaczęłam się nimi mocniej interesować dopiero na kafeterii. Tylko naprawdę wpadające w ucho pamiętam te z radia czy innych nadajników;) Przez Twoje miasto faktycznie nie jechałam ale przez chwilę właśnie wtedy gdy pisałam sms nawigacja wskazywała ten kierunek i myślałam, że będziemy tam jechać. Fajna rzecz ta nawigacja. Można nie znać drogi i dojechać do celu:) o Saam:) odpowiadając na Twoje wieczorne pytanie powiem, że wczoraj mało brakowało a uskuteczniła bym próbę jądrową w sensie urwania lub odstrzelenia jąder pewnemu osobnikowi:D Zostawiłam idealny porządek w domu wyjeżdżając a wczoraj po powrocie zastałam sajgon:-o ...ech....można było się przewrócić...a robota w lesie. o Dzisiejszych świąt nie mam okazji uczcić, zresztą trzeba iść do pracy na najpóźniejszą zmianę. A imiona rzeczywiście dziwaczne o miłego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Cal ,myslalam ,ze dzis masz jeszcze urlop ,tak zrozumialam :-) Jechalas przez miasteczko oddalone ode mnie 17 km :-) Nawigacja dobra rzecz ,ale tez potrafi wywiesc w pole ,a nawet do rzeki (byl taki przypadek ) Dzis mam wyjatkowy dzien co zdarza sie niezwykle rzadko - chce mi sie :-),tzn .chcialo mi sie ,bo juz ochota przeszla z powodu bolu globusa .Nie mam na mysli jakis niecnych zachcianek ,a robote w domu odkladana na 'potem':-).Niedlugo przybeda przejezdni goscie ,wiec musze sie wspomoc tabletka przeciwbolowa ,a nuz bol ulzy . Wiolka ,jesli czytasz ,to powiem ,ze zrobilismy 'to' :D,efekt co najmniej dziwny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)Kochani Ferdżi pozdrawiam,Daa a ja tak dużo słucham muzyki, a tej Twojej piosenki nie słyszałam .Romantyczny tekst i piękna stara nuta:):)Call ja właśnie też działam teraz na komórce i chyba tylko Ty jedna rozumiesz ten...ból.Jak się chce a nie może pisać:)Saam przyjemny ten tekst optymistycznej piosenki i niesie prawdę w sobie w co niektórych akapitach:)A w sprawach jąder jedynie co mi teraz przychodzi do głowy to jądro atomowe ;)i jądro Ziemi ,ale na co komu taka wiedza;)?Całuski pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem :-) Saam sie jeszcze nie zameldowal ?,niedobrze :-) Ferdzi rowniez nie ujawnia swego lica ,no co sie dzieje :-) An ,piosenka pochodzi z tak dawnych czasow ,ze juz od lat jej nie slyszalam ,ale kiedys mozna bylo jej posluchac w Tv lub w radio . Tak dzisiaj mi sie nasunela ,gdy ogladalam puste plaze . Przeczytalam dzisiaj taki oto cytat Oscara Wilde; 'Gdyby mezczyzni zenili sie z kobietami na ktore zasluguja ,mieliby bardzo ciezkie zycie '. Hm ,jesli chodzi o mnie i Ulana ,to mysle ,ze on na mnie zasluzyl i nie ma ciezkiego zycia :D:D,bynajmniej ze mna :D Co myslicie o tym cytacie ,jak go rozumiecie ,bo moze ja go nie kumam :-) ...Zuza ,dlaczego jestes taka oszczedna w slowach ? :-).Gdzies tam kiedys widzialam ,ze dyskutujesz dosc mocno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa ten cytat o facetach.. chodzi o to, że mężczyźni to dranie i dlatego ich kobietki byłyby koszmarne:) A Ty przecież fajna dziołcha jesteś :):).Ale żeby nie obrazić męskiego rodu, a w tym Saama ,bo przecież nie wszyscy tacy sami :)To dla Ciebie jeszcze piosenka wiem ,że jesteś zapracowany to pomogę Ci trochę w zapoznaniu się z LP :) https://youtu.be/wdiNK8_ShSk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×