Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Twoje oczy zielone ,zielone oszaaaalaaały :-) Nie ,to ja juz szaleje przed nadchodzaca noca 😭 Zycze Wam ,a szczegolnie sobie :-) przespanej nocy . 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saambor
Ja tam mógłbym nawet zmusić gdybym znał na to sposób. Zwłaszcza że podobno są takie które lubią być przymuszane. Tylko skąd o tym wcześniej wiedzieć? l Wsadzanie i wyjmowanie to nie są moim zdaniem kryteria usprawiedliwiające. Taki na ten przekład kopacz rowów też tylko wsadza i wyjmuje swoje narzędzie. l I to już były moje ostatnie rozważania na niedzielę. Zobaczymy się jutro .... znaczy mam taką nadzieję. l dobranoc :) l kolorowych poweekendowych ... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Zaczynamy nowy tydzień i trzeba się szybciutko obudzić. Spać może tylko Calinessa, która długo w nocy pracowała i Daa, do której wreszcie przyszedł upragniony sen,więc niech trwa. Reszta załogi proszę do pionu :D U mnie znów ma być upalny dzień, ale nawet noc była dla mnie za ciepła i w jej środku musiałam włączyć wentylator:O Wczorajsza impreza była bardzo udana, dostałam przepiękne kwiaty i co tam jeszcze to zmilczę :D Wszystko smakowało, nawet eksperymentalne rolady z chorizo:D Wieczorem, kiedy już posprzątałam wszystko, po prostu padłam za zmęczenia, ale w środku nocy się obudziłam, bo było strasznie gorąco, więc wentylator i włączyłam też na chwilę TV, ale jakoś nie miałam zacięcia do oglądania. Dziś planuję jakieś prace ogródkowe, bo chwastów narosło a ja wciąż nie mam czasu by się tym zająć. Saam, oglądnęłam teledysk i powiem Ci, że chyba jesteś masochistą :D No, bo właściwie w każdym linku od Ciebie wiją się i pokazują swoje wdzięki dziewczyny :D. Tak sobie myślę, co zrobisz z tą energią, która za pewne się w Tobie buduje, kiedy patrzysz ta takie obrazki ? :P A może takie widoki już nie robią na Tobie wrażenia ? Czy tylko cieszysz wzrok a reszta nie reaguje ? Kurcze, nie wiem jak to jest u mężczyzn, może wytłumaczysz ? Zerknę do kalendarza; Dziś już 12 września, dla mnie najlepsza pora na urlop, dlaczego mój urlop znów nie zostanie zrealizowany ? 😭 Imieniny dzisiaj obchodzą: Gwidon, Maja, Maria Przysłowie na dziś: „Jeśli wrzesień będzie ciepły i suchy, pewno październik nie oszczędzi pluchy” A według moich obserwacji od Św Łucji, to i wrzesień i październik, mają być podobne, czyli suche i ciepłe. Ciekawe co się sprawdzi, czy to przysłowie, czy moje obserwacje:D Dzień Programisty Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej Dzień Wojsk Lądowych. Zapodam jeszcze kawusię na miły początek dnia; http://www.kawatopodstawa.pl/wp-content/uploads/2011/07/viennacoffee.jpg i cichutko postawię na topikowym stoliku zieloną herbatkę dla Calinessy ; http://f7dobry.pl/wp-content/uploads/2016/08/3-30.jpg i jeszcze coś na ząb; http://www.marjanna.pl/wp-content/uploads/2014/01/00214.jpg A teraz już mykam, życzę wszystkim pięknego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniedziałkowe dzień dobry! :) I cześć Fergie 🌻 czy to moja wina że w każdym klipie z ciekawą muzyką wyginają swoje zgrabne ciała piękne dziewczyny? :p widać taka teraz moda .... ale jakby co to ja nie mam nic przeciwko ;) A jak sobie z tym radzę? Uwiarygadniając swoją odpowiedź podeprę się słowami Witii z Samych Swoich : " jak ja się tak napatrzę, to tak nienawidzę, że aż strach". I później zasypiam grzecznie z rączkami na kołderce :classic_cool: Gdyby Ciebie jednak nie satysfakcjonowała taka odpowiedź to idąc innym torem powiem że owszem przyjemnie jest przy okazji słuchania muzyki popatrzeć na interesujące obrazki w postac***ięknych dziewczyn prezentujących swoje wdzięki. Czasy kiedy artysta stawał przed mikrofonem i śpiewał i to ludziom wystarczało chyba bezpowrotnie minęły. Człowiek jest takim urządzeniem które co jakiś czas chce dostawać więcej i wiecej. Niby to dobrze bo napędza to rozwój, chyba w każdej dziedzinie. W moim osobliwym przypadku chyba również jest podobnie. Pewnie gdybym w czasach kiedy golizna była mocno reglamentowana zobaczył obrazki z obecnych teledysków to bez rozładowania napięcia by się nie obyło. Oczywiście nie bez znaczenia jest wiek. Inaczej reaguje mężczyzna 20- letni, inaczej 40- latek a jeszcze inaczej 70 - latek. Poza tym w obecnych czasach powiedziałbym że to jest raczej chleb powszedni. A chleb jak wiadomo jest konieczny, jednak sammym chlebem uczty nie zrobimy. Tak więc podsumowując oglądanie takich klipów robi na mnie wrażenie ale nie przekłada się to na natychmiastową chęć działania. Tym bardziej że póki co nie mam z kim działać. Do wywołania saamodziałania bodziec musiałby być zdecydowanie większego kalibru. Oczywiście najlepiej gdyby był żywy bodziec bo same obrazki to już nie to saamo. Ufff ... trudny temat jak na poniedziałkowe przedpołudnie kiedy to zupełnie nic się nie chce :p I udanego dnia wszystkim życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłaniam się pięknie w poniedziałek.Dzieńdoberek😘😘😘 Ferdżi no,no ja nie wiem skąd Ty czerpiesz tyle energii do działania:-D:-D:-DNa ciężkim kacu i poszłaś w chwaściory?:-P:-D:-D:-D No pochwal się nam co fajowego dostałaś:-D Saam naprawdę grzeczny chłopak jesteś,jak trzymasz rączkę na kołderce:-P:-D U mnie dzisiaj na słodko i pachnąco.Zerwałam pięciolitrowe wiadereczko malin,a to jeszcze nie wszystkie zerwane,na razie uciekłam,bo gorąco się zrobiło.Będzie soczek:-)Szkoda Daaduś,że nie jesteś bliżej mnie:-(chętnie bym się z Tobą podzieliła malinami.W sobotę zrobiłam jeszcze raz muminki malinowe,te już nie były kwaśne,nie wiem czemu tamte takie wyszły:-0a jakie piekłas Daaduś babunie?U mnie kury prędzej by wyschły,a niżeli muminki,rozchodzą się z prędkością światła:-D:-D:-D Dobra pora na druga kawusię,miłego dzionka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Czy mam mowic o mojej nocy znow nieprzespanej ? Jasny gwint ,jak to moj organizm wytrzymuje to jest nie do pojecia .Powinnam sie zapisac w Ksiedze Rekordow Guinessa . Ferdzi ,tez wstawalam o 2 ;00 aby otworzyc okno i łyknac 'dopalacza ' :-),a i tak nie zasnelam .Dopiero rano troche drzemnelam . Wiolka ,ano szkoda ,ze nie mam blizej do Ciebie :-).Bylabym dobra ciocia dla Ciebie ,naprawde :-) Juz 13;30 ,a ja tylko przygotowalam ziemniaki i wedline do zapiekanki .Musze sie wziac w troki i sie rozruszac ,ale mi sie nic nie chce :-).Ok ide zrobic zalewajke :-) do zapiekanki i chyba zrobie mizerie . Wiolka ,wiesz ,ze moglabym piec babusie codziennie i chcialabym aby tak szybko znikaly jak u Ciebie ,no ale u mnie tak nie jest ,za malo nas w domu .Wczoraj Ulan zjadl dwie ,czyli 'wielkie swieto ',ale moze dlatego ,ze na zapytanie ,a wrecz prosbe aby zjadl do kawki muminke i przejawil chec :-) ,to ja mu obralam z papilotek wlasnie dwie i chyba mu bardzo smakowaly :-).Zobaczymy czy dzisiaj tez da sie namowic :-) Spokojnego dnia Mili ...Wiolka ,pieklam te z mojej receptury ,na smietanie i z kostkami czekolady kokosowej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viollkka
Gdyby to było możliwe,to oddałabym Ci Daa calutką noc do pospania:-(no przykre to,może idź po jakieś prochy na spanie,co:-( Wiem,wiem Daa,że jesteś dobra kobieta;-)ale może zastanów się nad moją adopcja,co?:-D:-D:-Dnie będę sprawiać kłopotów,grzeczna dziewczynka jestem:-Ono może czasami mi amba odbija,ale jest to krótkotrwałe odchylenie:-D Jadę z moją psinką do fryzjera,bo zarosła już jak betels:-Da tak mi się nie chce😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) o Towarzystwo klubowe już działa pełną parą więc i ja się melduję:) Trochę nie dospałam ale herbatka zielona z imbirem szybko postawiła mnie na nogi, dziękuję Ferdzi:). Tyle, że w głowie jeszcze jakaś pustka😭 i trzba się rozkręcić. A prezentów też jestem ciekawa;) o Daa:) o drugiej to ja dopiero byłam w kąpieli i szkoda, że nie wykorzystałaś mojego niespania na swoje spanie:) a może ostatnio za dużo kawy pijesz w drugiej połowie dnia? nie każdy może bezkarnie...no właśnie...gdzie Ci mężczyźni...? którzy tu byli...widać zwykłe rozmowy ich nudziły:( o Wiolka:)ale fajnie masz z tymi malinami. Kiedyś też mialam spory "maliniak" i mile wspominam buszowanie w nim:)nawet kiedyś dostałam komplement od pewnego obserwatora będąc w tych malinach, że sama jestem jak malina:P jakoś pamiętam tę chwilę jak dziś bo komplement był od osoby innej niż M:D A ten soczek będzie ze spirytusem czy tylko w sosie własnym z cukrem? Fiu, fiu psinka do fryzjera! a to ci księżniczka;)woli fryzurkę niż warkoczyki:D o Saam:) świetnie sobie poradziłeś z niewygodnym pytaniem:D:P też tego byłam ciekawa a brakowało mi odwagi by pytać. Brawo Ferdzi:classic_cool: My kobietki pewnie inaczej to odbieramy. Ale może trzeba by zrobić eksperyment i wrzucić prężących się przy muzyce panów i opisać odczucia;) tylko ciekawe dlaczego oni tańczą szczelnie ubrani, nawet w czapkach?😭 nie wierzą w swój czar ciała czy jak?:D o M poszedł do pracy a ja dostałam ochoty na placki ziemniaczane, za które zaraz się zabieram. o miłego poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popołudniowe (ciągle w pracy) hej I Cześć Wiola 🌻 kiedyś na maliny jeździłem do lasu. To znaczy na jego skraju rosła kępa malin. Od kilku lat obywam się z smakiem z powodu braku czasu i malejących chęci penetrowania terenu rowerem. Działkę mam za małą by mieć na niej wszystko. I Hej Danusiu 🌻 może zmień repertuar nim Szanowny Małżonek wystąpi o rozwód motywując w pozwie swoje działanie przymuszaniem do konsumowania babeczek :D A swoją drogą to ciekawe czy te babeczki to sposób na zwrócenie na siebie uwagi czy też sposob na odciągnięcie od siebie uwagi :p I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Celinko 🌻 akurat wczoraj nawinął mi się taki męski klip. Już miałem go wkleić dla topikowych koleżanek ale jakoś wydał mi się mało smaczny więc go odrzuciłem :p Wczoraj na kolację miałem w planach placki ziemniaczane ale że obiad zjadłem późno to już nie było sensu stawać przy kuchni. A w tygodniu to raczej czasu na to nie będzie. Chyba że się rozpada i trzeba będzie siedzieć w domu. I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam dzięki za wyjaśnienie, ale mam wrażenie że nie dokońca mnie ono przekonuje, szczególnie w kontekście Twojej osoby :D No, ale niech Ci będzie, że patrzysz na te wijące się dziewczyny bez zainteresowania:D ale myślę że jednak każdemu facetowi w głowie przeskakuje taka automatyczna myśl a stylu" z taką to bym zaszalał" :D:P Wioluś, szkoda że nie mam takiego gatunku malin, o tej porze u mnie już nie owocują, choć w tym roku jakoś szczególnie nie dbałam też o ich zbiór. Nie przerobiłam nawet 1 litra na sok, ale mam ze 2 litry zamrożone, Tak było najłatwiej :D Daa, no a ja się łudziłam że przespałaś spokojnie całą noc snem niemowlaczka...przykro mi że znów się męczyłaś. Może wypróbuj melatoninę, podobno pomaga, ale ja nie próbowałam, na mnie usypiająco działają wszelkie środki przeciwbólowe. Calinessa, nie dziwię się że ktoś Cię porównał do malinki, przecież piękna kobieta z Ciebie, dosłownie cud dziewczyna jak malina. Jeśli chodzi o prezenty, to oprócz słodkości, dostałam w prezencie sprzęt o którym marzyłam:D Właśnie go konfiguruję :D Jest to Asus z systemem windows 10 17,3 cala, czyli balsam na moje oczy :D Do zakupu została mi tylko drukarka, jak się uporam z konfiguracją kompa, to pomyślę o drukarce, a w zasadzie to już wybrałam tylko dokonać zakupu:D Widzę że już zainstalowała mi się poprawnie przeglądarka firefoxa, więc zacznę wprowadzać swoje ustawienia i strony. Resztę zawartości też muszę przerzucić, bo M zapragnął mojego staruszka, więc z chęcią mu go dam, ale musi być wyczyszczony ze wszystkiego. Na razie zmykam, miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pędzę do Was z plackami:D zanim wystygną bo trochę zajęło mi umieszczenie ich w necie, proszę... http://www.fotosik.pl/zdjecie/ad15b97eeb97b99e dodatki we własnym zakresie bo ja lubię bez niczego bądź lekko pocukrowane. o Ferdzi:) oj,to jesteś teraz hapy:) i słusznie! zamiast kilku czasem nietrafionych drobiazgów masz jeden porządny i pożądany;) Myślę, że dałaś skuteczny cynk tam gdzie trzeba by tak się stało;) o Saam:) jak Ci się znów trafi to wklej a to już my ocenimy czy clip ,,niesmaczny,,;) mi też czasem te przesadne trzęsienie tyłkami u dziewczyn wydają się niesmaczne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam poniedzialkowo. Ciekawy temat poruszacie. Tradycyjnie to panowie sa wzrokowcami wiec to na nich beda dzialac wdzieki pan. Mi osobiscie nie przeszkadza "prezentowanie wdziekow" na teledyskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,a dlaczego placuszki takie blade ,zupelnie jak ja :-). Hej ,kogo rusza nagosc ,to rusza ,a mnie juz nic nie jest w stanie rozruszac :-),a moze nie wiem :D Czytam teraz ksiazke o ktorej bylo dosc glosno jakis czas temu i jest tam mnostwo 'mocnych 'momentow np.'zaczynam sztywniec ,przyjmujac kolejne pchniecia .Moje cialo drzy ,wygina sie ,pokrywajac potem .O niebiosa ....nie mialam pojecia ,ze to sie okaze takie wspaniale . Otworz usta -rozkazuje i wtyka w nie swoj kciuk .Sprawdz jak smakujesz -szepcze mi do ucha -Ssij ,mała -kciuk napiera na moj jezyk ,a ja obejmuje go wargami i ssie jak szalona ..... :-) . Jesli ktos nabierze ochote na te oto ksiazke ,to podam tytul :-) Nie znalam tresci tej ksiazki ,tylko wszedzie slyszalam o niej i dlatego ja wypozyczylam :-) Wiolka ,juz mozesz czuc sie zaadoptowana :-) ,w razie co wal do mnie jak w dym :D .Tak na marginesie moge Was wszystkich zaadoptowac ,serce mam bardzo pojemne :-) Saam ,no co Ty opowiadasz ,ze niby tymi babeczkami chce zwrocic uwage Ulana na moja osobe lub odwrocic te uwage ode mnie :-).Nic z tych rzeczy .Rowniez nie zmuszam mojego Ulanka do ich jedzenia ,co najwyzej ładnie pytam 'Ulanku ,zjesz babusie ' :D i najczesciej slysze 'nie chce ' :-) Tak saamo byloby z innym ciastem ,takze poki co ,nie zmienie repertuaru ,bo i po co ,babusie to tez ciasto :-). Ferdzi ,fiu ,fiu ,takie fajowe prezenty dostajesz ,no ,no :-),fajnie ,bo cos wspominalas ,ze wlasnie taki chcialas sobie zakupic ,prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Daa - Nie moja bajka. Ale jak znajdziesz jakas dobra ksiazke na temat medytacji to daj znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa:) zapewniam, że placki są złociutkie i chrupiące tylko jakość fotki kiepska. Blat też bledszy niż w rzeczywistosci. A czy czasem to nie książka Pięćdziesiat twarzy Greya? Ja z kolei słyszałam o pikantnej jej treści ale nie czytałam bo nie mam kiedy i nie chce mi się tłumaczyć M dlaczego czytam taką książkę. Pewnie by mi ją podarł i wyrzucił:-o:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, wszyscy wiedzieli że chcę kupić kompa, bo stary pada. Mała wyczaiła w moich zakładkach, jakie brałam pod uwagę i dała cynk rodzicom:D Bracia się dogadali między sobą i trach :D Mam nowy sprzęcior :D mam nadzieję, że będzie mnie cieszył równie długo jak mój 8 letni staruszek :D Placki ziemniaczane? ja bardzo chętnie, bo sama nie robię, ale barrrdzzzzo lubię, więc wykonane czyimiś łapkami, jakże mogłabym odmówić :D z przyjemnością będę się delektować nie patrząc na późną godzinę, dzięki Calinessa👄 Daa, no kniżka o pikantnej treści, ale też nie dla mnie:D A nóż przyszłaby ochota na jakieś harce a tu nie ma z kim :O :( lepiej trzymać emocje na wodzy :D I podobnie jak Saam na dziewczyny, patrzeć na mężczyzn bez namiętności, bo cóż potem począć z obudzonymi chęciami ?:P:P:P Zuzanno, nie wiem dlaczego marzysz o medytacji. Zapisz się na jogę, tam medytacja jest w trakcie ćwiczeń i bardzo pomaga się zrelaksować. Może w Twojej wsi, jest taka możliwość, popytaj, zapewniam że warto. Sama nie ćwiczyłam,ale znam osobiście osoby ćwiczące jogę i wiem że pozwala naprawdę odlecieć. Na inne medytacje to chyba szkoda czasu, no chyba że chcesz jak buddyści z Tybetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ho ,ho Cal ,tak to ta ksiazka :-).Skad wiedzialas ? Zuza ,nie jestem zwolenniczka takich tematow ,wrecz mnie stresuja :-) Cal ,jestem dopiero na 170 stronie ,a ksiazka ma ich 660 i tak jak inne ksiazki ,doczytam ja do konca :-).Szczerze mowiac wole sagi rodzinne lub takie opowiadajace o zyciu Polek ,ktore np.wyszly za maz za np.szejka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha:-DFerdżi to ma na czym czpkję nosić:-D:-D:-Dpo co szarpać swoją kieszenią,wystarczy poczekać do urodzin.Brawo Ty!:classic_cool: Ja też mam chęć na jedno cacko,poczekam może do urodzin,zrobicie składkę,co?:-D Daa.Może już dalej nie czytaj,uruchomię się i będzie ból,a tak grzecznych rąk jak Saam to nie mam.Ech lepiej chytnę placuszka od Caal,pychotka;-) Albo dawaj dalej Daa,jestem ciekawa jak akcja się rozwinie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ca - Yoge mozna znalezc na necie. Jest kupa cwiczen z objasnieniami i cala masa dydaktycznych filmikow. Daa - Dlaczego Cie stresuja takie tematy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza lepiej znajdź sobie faceta,ma fajna część ciała.Żadna medytacja Cię tak nie jest w stanie odstresować jak to coś,no wiesz co;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już ostatni raz zaglądam, tylko po to by życzyć Wam dobrej,spokojnej nocy i miłych kolorowych snów. Daa, Tobie szczególnie życzę dobrego snu👄 Nie wiem czy i kiedy uda mi się do Was znów kuknąć. Od jutra znów praca, Trzymajcie się dzielnie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie skakalam na nastepna strone ,poniewaz liczylam wyplate :-),tzn .przeliczalam czy sie Ulan nie pomylil :D.Udalo sie zaoszczedzic z poprzedniej az 300 zl :D i zostaly odlozone 'do tylu ' :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy Ferdzi 👄 Wiolka ,nie kus mnie :-).Moge przytaczac po kawalku ,ale co o mnie ludzie pomysla :D:D Sluchaj :D 'Zatacza palcem szerokie kregi ,poszerzajac ,rozciagajac mnie ,a jego jezyk nasladuje te ruchy ,wkolo ,wkolo .Jecze ':D ..Zuza ,no tak mam ,ze niektore dzialania dzialaja na mnie odwrotnie od zamierzonego celu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Viollkka - Ja Ci zycze tylu facetow ilu zapragniesz i tylu "czesci ciala" ile pomiescisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×