Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Masz Saam😘:-D Cześć Ferdzi,wreszczie się pokazałaś. Caal jak dostanę nr to zrobię to,ale spróbuję jeszcze na@ale za jakiś czas,bo mam na razie urwanie gwizdka;-) Poszło Caal:-D Na razie muszę lecieć,to do potem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na topikowe koleżanki liczyć można, zawsze któraś daa ;) Tylko Celinkę lepiej dzisiaj omijać bo może zrobić ciach ciach 😭 No klucza nie mam ale na ryjek można dać różnymi sposobami :D I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje też poszło do wszystkich koleżanek. I ciekawe czy mój telefonik mnie słucha czy się prosi kopa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorkiem. Piszę z nowego, bo muszę się wprawiać na nim w pisaniu. Daa, kiedyś pytałaś czy tak można pisać nie patrząc na klawiaturę ? Odpowiadam że oczywiście tak. Pisząc patrzyłam tylko na ekran, no chyba że miałam jakąś pomyłkę, to zerkałam. Tu niestety prawie cały czas muszę patrzeć na klawisze, dlatego powoli idzie mi pisanie. Czasem jak się zapędzę, i klikam po staremu, to zaraz kliknę nie w to co chciałam Jakoś w ogóle nie mogę się do tego nowego przyzwyczaić, pewnie dlatego, że siadam przy nim wieczorkiem, kiedy padam na dziob:( i mało poświęcam mu czasu. Najbardziej boli mnie fakt że nie ma w nim pasjansa , ani żadnych innych gier😭 W dodatku nieświadomie zainstalowałam jakąś dziką przeglądarkę, ale cholera wie co to jest jakiś speed i o zgrozo, aż się dziwię że to napiszę ale nie potrafię tego dziadostwa odinstalować bo...albowiem, że ....nie wiem gdzie ulokowali panel sterowania 😭 Wioluś, jeśli coś mi posłałaś , to jeszcze napisz gdzie szukać, bo nie wiem czy w telefonie, czy na poczcie, ani tu, ani tam jeszcze nie zaglądałam. Daa, oczywiście Calinessa ma rację, mogło Ci się zrobić słabo z powodu upału. Wiem, powiesz że przecież muffiny piecze się tylko 25 minut, no ale jednak wcześniej piekarnik musiał się nagrzać a później wystygnąć. Mam nadzieję, że do tej pory jakoś doszłaś do siebie. Dziewczyny powiedzcie mi czy to jest możliwe by sklep sprzedawał margarynę z datą ważności 2015 :O M się uparł i chciał Rame soloną, 320 gr. Jakaś nowa niby miała być, była na promocji. Kupiłam 3 opakowania. Po otwarciu okazało się że masa jest serkowata, jakby była zwarzona:O Nie wiem co z tym zrobię, ale chyba zabiorę jutro do reklamacji. Kurcze, a już chciałam być tylko miłą klientką ...no nie da się Wybaczcie że ani nie popiszę z Wami dłużej, ale nie dam rady już patrzeć w ekran. Praktycznie cały dzień musiałam gapić się w ekran monitoringu i teraz bolą mnie już oczy. Pożegnam się więc, mówiąc Wam cieplutko dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem 🖐️ Prosze mi tu nie krzyczec na mnie :-),bo i tak to nic nie zmieni :-) Kolezanki drogie ,to nie od piekarnika bylo goraco i nie dlatego zaslablam .Otoz ,wiecie ,ze po wstaniu z lozka i po oczywistych pierwszych poranych czynnosciach musze 'dochodzic ',a dzisiaj ruszylam ostro do roboty bez 'dochodzenia i to byl blad ,naprawde :-).He ,Cal ,wiesz jak sie cieszylam gdy Ulan przed pojsciem do okulistki powiedzial ,ze zje do kawki jednego muminka ,a ,ze staly jeszcze dwa ,wiec powiedzialam aby zjadl i drugiego bo jemu akurat nie pojda w boczki ,no i zjadl :-).I jak mialam nie upiec swiezych ,no jak ? :-) Och Cal ,ale sie serdecznie smiejesz na widok Wiolki :D ,no pieknie :D.Ciekawe jakie Wiolka zdjecia do Ciebie wyslala ,ze tak sie uradowalas :-) . Dzisiaj siedzialam w kolejce do lekarza tylko dwie godziny:-),tylko ,bo bywalo ,ze i piec godzin i nawet siedem .Oczywiscie mam kilka skierowan na badania i znow bede je mocno przezywala ,e ,do kitu . Ferdzi ,jasne ,ze wszystko jest mozliwe ,ale takie przeterminowanie towaru ,to juz szczyty szczytow i oddaj te margaryne ,wszystkie trzy opakowania,cos podobnego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa:) nie ściemniaj bo nikt nie uwierzy, że piekący piekarnik chłodzi:Dno, dobra, jak to się mówi ,,każdy jest kowalem swojego losu,, i innym nic do tego :) ale często ktoś obiektywnie patrzący widzi więcej i czasami warto coś wziąć z tego pod rozwagę:) A ten mój uśmiech to tylko kamuflaż mojego dzisiejszego nastroju :( Wiola przysłała mi swoje fotki z nad morza i z muzeum figur woskowych i to też mi zrobiło banana na buzi :D W sumie mogą sobie Wiola i Ferdzi podać ręce bo obydwie krótko ścięte brunety;) Kurcze Ferdzi:) jasne, że oddaj margaryny, paragon pewnie masz. Z przykrością muszę napisać, że w moim markecie też to się zdarza. Po prostu nie ma komu na bieżąco sprawdzać terminy przydatnosci bo ci co jeszcze pracują muszą robić robotę za dziesięciu. Do wykładania towaru przychodzą pomagać ludzie z agencji ale oni praktycznie tylko zapełniają półki. Wprawdzie niby ktoś nad nimi czuwa ale jedna osoba nie jest w stanie wszystkich upilnować w markecie by te najswieższe ładowali w głąb półki a bliższe terminy z przodu. Wówczas to ma sens. Inaczej to właśnie coś może zalegać z tyłu i się przeterminować. Agencja ma to w tyle bo im chodzi tylko o przepracowane i zapłacone godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz Cal :-),Tobie Wiolka wyslala zdjecia rozebrane :-),a mnie nie :-) Bylam dzisiaj w Kauflandzie i gdy podeszlam do stanowiska miesno -wedliniarskiego ,to zebralo mi sie na wymioty ,powaznie .Miesa nie pierwszej ,ani drugiej swiezosci ,a te jeszcze starsze to pewnie na miejscu posypane przyprawami ,niby na grill ,fuj.Nic tam nie kupilam ,a wczesniej mialam taki zamiar .A te posypane ,to dziwnie sie swiecily ,moze juz sie utylizowaly :-).Tak truja ludzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, Daa, Wiolka była ubrana po samą szyję, też dżinsiara jak ja:D i nie śmiałam się z niej. Po prostu kilka fotek sobie strzeliłam i ta roześmiana najlepiej wyszła;) bo na innych wyglądałam jakbym chciała komuś harmonią ojca zatłuc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He,he ,takiego powiedzenia nie znalam :-) Ulan juz poszed do lozka,bo zasypial na stojaco ,a ja musze siedziec do 24;00 ,przeciez nie moge spac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaraz jadę po M. he, he... te powiedzenie znam od mojego ojca, który w młodości grał na wiejskich weselach właśnie na harmonii:D może to jego autorskie?:) Daa:) uśpiłaś Ułana a sama będziesz erotyki czytać?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz co ,wcale nie ciagnie mnie do czytania tych erotykow ,jutro zaczne czytac inna ksiazke ,bo wypozyczylam az 6 sztuk :-) ...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) I U mnie nie ma internetu na kompie. Na szczęście w telefonie jest i mogę zerknąć na topik. I Nie mogę w to uwierzyć że na półkach sklepowych była margaryna rok czasu przeterminowana. To praktycznie niemożliwe, chyba że konkurencja podrzuciła. Data produkcji to raczej nie jest bo to nie artykuł przemysłowy. Wychodzi na to że Ferdzi źle odczytała datę. Tylko dlaczego margaryna podejrzanie wygląda? Może to margaryna jogurtowa albo z dodatkiem kaszy manny. Albo skoro była z dodatkiem soli to może właśnie ta sól warzona się zważyła :D A jeśli rzeczywiście są tak długo przeterminowane to mozna spróbować na tym zrobić interes. Kierownikowi sklepu dać do wyboru albo idę z tym do gazety albo otrzymuję darmowy abonament na margarynę na kolejnych 5 lat :D Tylko nie wiem czy nie ma wymogu że datę ważności towaru należy sprawdzać w sklepie. Handlowcy mogą twierdzić że produkty były przetrzymane w domowej lodówce a teraz podmienione. Najpierw należy więc sprawdzić czy na sklepowej półce dalej są te przeterminowane a dopiero potem składać reklamację. A tak przy okazji to jest to znakomity powód aby zrezygnować z margaryny Ja już kilka lat nie używam jej. To znaczy nie używam do smarowania chleba bo do pieczenia ciasta to owszem.. Ale podsumowując to chyba nie było aż tak źle skoro po otwarciu margaryna nie uciekła na wlasnych nogach :D I ja teraz na własnych nogach uciekam spać. Nawet nic nie zagram bo internetu dalej nie ma. I dobrej nocy wszystkim życzy :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Powtarzaj to Nie ma takiej siły, która nas rozdzieli. Przełamie los Nie ma takiej siły, która nas odmieni. Powtarzaj to Nie ma takiej mocy, nie ma szans Póki w to wierzymy, będzie tak I już nigdy nic nas nie rozdzieli." I Powtarzaj to - IRA I https://youtu.be/rM213vh295M I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Śpicie jeszcze śpiochy?A nie Saam pewnie już na pełnych obrotach:-D Ja też jak ten krecik siedzę i kopię sobie w ogródku.Nie pytam Daa czy się wyspałaś;-)wiem,że nie,choć chciałabym żebybyło inaczej:-(Caal i jak tam z tymi małymi skaczącymi,robiłaś im eksmisję?:-D Ferdżi mordo moja kochana,jak miałam przesłać,nie mam twojego@a na komórkę nie miałam odwagi wysyłać,bo kiedyś pisałaś,że nie znosisz takich wiadomości;-) Dzisiaj już troszkę chłodniej u mnie,zobaczymy w ciągu dnia jak to się będzie miało,ale deszczyk by się przydał. To miłego dnia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witacie. Wiolus,ja też od świtu na nogach, bo jeszcze dziś w pracy. Mogłaś przysłać na komórkę, bo przynajmniej zapisałabym numer. Nie zapisałam po naszej rozmowie i przepadł. Prośba do Daa,by podała mój adres ©,byłoby mi łatwiej oglądać fotki, bo jak wiesz ślepa jestem a na kompie lepiej widać. Nie naumialam się ściągać na kompa MMS ów i pewnie się już nie nauczę. Saam zapewniam Cię że na wszystkich 3opakowaniach widnieje ta sama data, cyba11 03 2015. Sprawdźcie w swoich sklepach czy czasem nie mają takiej Ramy. Daa,jestem zaskoczona Twoją opinią na temat Kamuflażu,bo u mnie takie coś się nie dzieje, przynajmniej jak do tej pory. Zawsze największych zakupów dokonuje w tym sklepie i zawsze byłam zadowolona,margaryna stanowi niechlubny wyjątek. Calinessa, sądzę że na półce sklepowej nie mógł się znaleźć aż tak przeterminowany towar przypadkiem. Zobacz czy u Was nie ma tego przypadku. Chciałam to zabrać i po pracy jechać z reklamacja ale M powiedział że sam to załatwi.Nie protestowalam bo to w końcu jego smarowidlo. Nie wiem co udało mu się załatwić, zaraz do niego zadzwonię. Muszę kończyć. Mam gości. Miłego dnia wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! :) I Cześć Wiola 🌻 saam na obrotach jest już od 5-tej godziny. Ale czy są to pełne obroty to jest to sprawa dyskusyjna. Po prostu pcham do przodu swój wózek. I Dzisiaj w kalendarzu Dzień Schizofrenika i Dzień Kropki. W pierwszym przypadku chodzi o solidaryzowanie się z osobami mającymi zaburzenia psychiczne zaliczane do grupy psychoz endogennych, czyli stanów charakteryzujących się zmienionym chorobowo, nieadekwatnym postrzeganiem, przeżywaniem, odbiorem i oceną rzeczywistości. Natomiast w drugim temacie mogę powiedzieć tylko tyle że Kropka to mała ważka,bohaterka opowiadania dla dzieci. Ale myślę że święto dotyczy wszystkich kropek. W obecnych czasach kobiety pragną mieć wszystko to co mają mężczyźni. Właśnie dzisiaj ma europejskie święto coś czego kobiety nie mają i mieć nie będą miały nigdy. Chociaż prawdę mówiąc nie jest to wcale takie pewne gdy spojrzy się na prędkość rozwoju nauki i próby ingerowania w boskie stworzenia :p I w tym miejscu życzę wszystkim miłego dnia i stawiam kropkę. I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Fergie 🌻 też czekam na wyniki dochodzenia w sprawie margaryny. Może błędnie ktoś nastawił datę na maszynie nanoszącej napis. I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Saam,Ferdżi Ok Ferdżi,namiary już mam;-)ale w razie ataku to nie będzie moja wina:-DSama tego chciałaś:-D Fuj Saam ja na to nigdy bym nie poszła:-Ddżwigać na co dzień gnata,nie,nie:-D:-D:-D Zapomniałam.Daa odśwież strone,powinno wystarczyć;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo. Dzien Schizofrenika sklania do refleksji. Co wiemy o tej chorobie ? Znamy takich ludzi w otoczeniu ? Jak na nich reagujemy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) o Widzę, że brakuje tu Daa i mnie:D Ja byłam na obrotach o 7:30 i tylko czytałam Wiolę a pisać się nie dało. Teraz już jestem po pracy, po zakupach i w wolnej chacie do 22 z haczykiem:D Wiola masz racje, ja też bym nie chciała nosić sprzęt, który mógłby być utrapieniem np. z powodu rozmiaru, pracowitości, sprężystości, itd :D albo np. z powodu zbyt dużej ilości amatorek na niego:P:D Już wolę swoje zabawki:):P Co do pchełek to mam nadzieję, że już mam skuteczne obróżki. Poprzednie kropelki na kark nie działały. A obróżki mam produkcji niemieckiej i powinny być skuteczne na polskie pchełki:D Tak twierdził pan sprzedający je. o Ferdzi:) przejrzałam Ramy w pracy i wszystkie są ok. ale takiej z solą nie było. Z solą jest tylko masło fińskie. o Saam:) ja mam z kim świętować dzisiaj bo mam Kropkę kotkę:) Ale nic jej nie kupiłam bo wszystko ma. No może dostanie kawałek sernika bo lubi. Drożdżowe też zjada:) o Zuzia:) o schizofrenii to niech sobie dyskutują psychiatrzy. Przykra choroba i oby nikogo z nas ani otoczenia nie dopadła. o Miłego wieczoru :) i już ciemno a myślałam, że zdążę dziś posadzić wrzosa😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ludzie z ta choroba sa w otoczeniu. Nie zawsze mozna ich odroznic na pierwszy rzut oka , a na czole nie maja napisane , ze sa chorzy. Ca - Jak Twoja noga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viollkka
Hej wieczorkiemCaal:-D Daa chyba nadal się nie może tutaj dobić:-( Tak Caal dni już są krótsze,a i poranki dłuższe:-)ale to nic damy radę.Gorzej bo dzisiaj pełnia i łysy świeci mi centralnie na ryjek:-D Też mam zamiar zrobić coś z wrzosu w koszu,nie wiem czy zdążę:-Da w jakim kolorku masz krzewinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, dzisiaj u Daa reklama rozlazła się na całą stronę i bidulka nie może jej zwinąć i nie może pisać ani nic nie widzi:( o Wiola:) mam taki jasno-wrzosowy kolor. Muszę dosadzić do donicy bo kilka egzemplarzy mi zginęło przez zimę.Myślałam, że odbiją ale niestety, zrobiło się łyso w moim wrzosowisku. Niektóre gałązki pousychały. Uważaj na tym spacerze bo chuligany chodzą a Twoja psinka malutka. Ja bym z jakimś kijem poszła dodatkowo:D Może pełnia dzisiaj na mnie nie zadziała bo baaardzo śpiąca jestem:) ...a noga jakoś chodzi, ale wciąż daje mi oznaki, że ją mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamches
"Chodź, chodź, moje Kochanie chodź Pokażę ci świat Chodź, chodź, moje Kochanie chodź Okryję twoje koszmary Chodź, chodź, moje Kochanie chodź Zawsze będę cię kochać Chodź, chodź, moje Kochanie chodź Nie pozwolę ci odejść" l Jain - Come l https://youtu.be/KDXOzr0GoA4 l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamson
Reklama zastawia mi całą stronę 😭 widzę tylko nogi Celinki l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamlock
Jak bym nie patrzył to i tak więcej nie zobaczę. Idę więc gotować się do snu. A że jestem twardziel nie lada to gotowanie rzecz jasna musi być długie :p l dobrej nocy wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamtata
ahaaa ... dzisiaj nie świętował "gnat" a tylko dobrze ukryta część jego oprzyrządowania :p ale może lepiej nie wnikajmy gdzie ukryta :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×