Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Gość saamosierra
napracowałem się przy przewijaniu strony za dwóch. Mogę więc wystąpić o rekompensatę w formie zgody na udanie się na spoczynek. dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry U mnie już nie słoneczny.Kurcze Saam Ty mnie nie strasz,bo oddałam jeden tel,aż tak go nie sprzątając:-0ale mam w domu jeszcze jeden zapasowy,zostawiłam go tak w razie"w"i jest czysty,to nie wiem nie znam się tak na tym:-D Miłego dnia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry sobotnio. Piszę choć przeczytałam tylko wpis Saama, reszta jest przykryta płachtą . Pospałam dziś do 7 co się rzadko zdarza w wolne dni, no ale w nocy miałam przerwę w spaniu chyba 2 godzinną. Jeśli chodzi o zapisywanie zdjęć , czy sms na telefonie, to nie do końca się zgodzę z Saamem. To jest kwestia ustawienia w telefonie gdzie ma się zapisać. Można włożyć kartę a i tak będzie zapisywało się w telefonie jeśli nie klikniesz w taką opcję {sama tak miałam} Tak samo jest z wiadomościami, mogą się zapisać na karcie, pod warunkiem że dasz im takie przyzwolenie. Niestety z huaweja to ja nie umiem nic ściągać i na pewno nigdy już nie wezmę takiego telefonu, pewnie samsung pod tym względem byłby lepszy. Teraz mi przyszło do głowy, że może w tym nowym będzie mi łatwiej, bo pewnie ma więcej wtyczek, muszę spróbować. Ogólnie jednak nie jestem zadowolona z tego telefonu, bo ciągle ma jakieś odchyłki od normy. Dzisiejszy dzień planuję przeznaczyć wyłącznie na porządkowanie w ogrodzie. Mam co prawda w planie jechać na zakupy ciuchowe, bo podobnie jak Wiolka '" ja nie mam co na siebie włożyć "",ale zostawię sobie tą przyjemność na jutro. Dobrze, że jeszcze można robić zakupy w niedzielę, bo jak i sklepy pozamykają, to tylko książeczka i kościółek pozostanie:O Zerknę do kalendarza; Mamy dziś sobotę 17 dzień września. Imieniny obchodzą: Justyna, Robert Przysłowia: „Joachima boską mocą dzionek już się równa z nocą” „Jeśli jasny Maurycy, to rad w zimie wiatr ryczy” „Jeśli Maurycy ma jasne lice, to przyprowadzi wnet nawałnicę” Nie wiem dlaczego akurat przysłowia na dziś są z Joachimem i Maurycym, bo nie były te imiona wymienione wśród dziś świętujących solenizantów. Dodatkowe święta ; Dzień Wyzwolenia Białorusi Światowy Dzień Sybiraka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejkujejku, nie mogę edytować wpisu by dokleić linki, bo go zwyczajnie nie widzę W nowym poście nie przejdą linki, bo spamuje Musicie mi uwierzyć na słowo że zostawiam Wam pachnącą bardzo aromatycznie kawusię, oraz świeżo zaparzoną zieloną herbatkę. Do kompletu zostawiam rogaliki drożdżowe z wiśniami. Wszystkim życzę pięknego dnia, dobrego odpoczynku. Trzymajcie się 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze napiszę że udało mi się przeczytać poprzednią stronę, tam nie było banera. Daa, niestety w moim przypadku szybkie zjechanie w dół nic nie daje:( Musiałam sprawdzić który to Kamil odpadł z Tańca. Daa, takie są reguły tego programu że ktoś odpaść musi. Jak oglądałam zajawkę o nim, to ktoś kto śpiewa, choć ja nie znam jego piosenek, może zaraz coś wyszukam w necie. Nie można tak patrzeć na sprawę, że komuś kasa potrzebna to powinien zostać, a najlepiej wygrać, no ale odpada najsłabszy, choć tu też nie zawsze tak działa, bo nieraz odpadają dobrze tańczące pary. Mnie się oko przymknęło i obudziłam się po tańcu, więc nie wiedziałam kto odpadł, dzięki że napisałaś , przynajmniej nie muszę szukać w necie👄 Kurcze, muszę już wyjść z kaffe, bo inaczej zejdzie mi tu do wieczora a robota czeka. jeszcze raz miłego dnia🌼 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ferdżi Daaduś,ciasto już się mrozi:-Dzobaczymy,czy mi wyjdzie tak ładne jak w przepisie:-Dlecę jeszcze po świeżutkie malinki,albo nie,wyślę młodego,bo nie chce mi się ubierać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Oj dziewczyny ,zazdroszcze checi zakupow ciuchowych .Tez chcialabym sobie kupic ze dwie pary nowych spodni ,buty ,ładne bluzki ,fajna torebke ,taka uniwersalna :-),itp.Moglabym ,ale nie lubie chodzic po sklepach ,zeby tak mozna bylo wejsc do jednego sklepu i tam doknac wszystkich zakupow cuchowych ,eleganckich i takich 'na miare' .Zaraz skoczymy na miasto ,wejde do CCC ,moze tam trafie na buty odpowiednie dla mie ,a na mierzenie spodni musze miec odpowiedni nastroj ,a dzis nie mam :-) Wiolka ,placuszek bedzie super ,mowie Ci to ja :-),tylko nie mozna go przesuszyc ,tzn za dlugo piec ,ale to wiesz :-).Ja dzis nie bede nic piekla ,bo 3 muminki jeszcze sa pod kloszem ,ale przyjedzie tym razem zamiejscowy syn ,to moze znikna ,ja mu pmoge .Jesli znikna ,to moze jutro tez upieke kruszanca z wisniami ,bo mam drylowane :-). Dobrego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! :) I cześć Ferdzi 🌻 I Witaj Wiola 🌻 I Hej Danusiu 🌻 I Ja mam dzisiaj dzień bezzakupowy. Ale 50 zł na opłacenie rachunku i tak będę musiał wydać. Właśnie zaserwowałam sobie kawkę. Po niej trzeba się zabierać za robotę bo kawał dnia już uciekło. U mnie pogoda jeszcze się utrzymuje ale wiatr już się pojawił chociaż jeszcze nie jest zbyt mocny. I Ferdzi ma rację że w w zależności od naszych dyspozycji pliki w telefonie mogą się zapisywać albo w pamięci telefonu albo na karcie pamięci. Karta SIM o której wspomniała Celinka nie służy do przechowywania zdjęć a jedynie do łączności z operatorem. Posiada ona oczywiście pamięć ale jest to pamięć niewielka i służy tylko do przechowywania kontaktów ewentualnie wiadomości krótkich. I udanego dnia wszystkim życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądam, bo mam obowiązkową przerwę w pracy, pada deszcz. Przytargałam z ogrodu kapustę włoską z zamiarem zrobienia gołąbków, ale jak zaczęłam usuwać pogryzione liście to cała kapusta poszła do kosza:( To są skutki nie używania chemii w ogrodzie:( Trudno nie będzie gołąbków. Wyciągnęłam mięso z indyka, same udźce bez kości i zamierzam zrobić je w sosie. Rozmrażam też mięso z szynki, miało być do gołąbków, ale tak, to pewnie zrobię mielone z dodatkiem chorizo, bo M bardzo smakowało w roladzie. Daa, na szczęście zobaczyłam Twój wpis (tylko Twój) na dole strony innych nie mogę , zasłania mi płachta. Tak myślę że możesz spełnić swoje marzenie, by wejść do jednego sklepu i zrobić zakupy całościowe. Musisz wejść do Galerii, tam jest moc sklepów i duży wybór wszystkiego. Jedyny problem to taki, że trzeba mieć dużo czasu na szukanie, a i jeszcze jeden , trzeba mieć sporo kasy, bo te sklepy w Galeriach są strasznie drogie, choć nie wszystkie. W mojej wsi są dwie duże Galerie, ale powstaje trzecia, jeszcze większa niż te dwie łącznie :D Nie wiem kto tam będzie kupował, bo jakoś płac nie podnoszą, a sklepów przybywa. Chyba że nabywcami w tych sklepach mają być rodziny z akcji 500 + :P Kurcze, nie wiem co pisałam wcześniej i nie jestem pewna czy pisałam do Calinessy że drugi raz też się nie powiódł:( chyba musisz wysłać z komputera, bo z telefonu nie wchodzi:( Daa, znowu będzie piekła, a mnie w oczy rzuca się cukinia, która leży już kilka dnia na zlewie i zastanawiam się czy nie użyć jej do ciasta na muffiny. Mam co prawda sprawdzony przepis na ciasto z cukinią , ale ono jest piernikowate a faceci nie za bardzo lubią pierniki, więc potrzebowałabym innego przepisu. Daa, Ty jesteś mistrzynią w wyszukiwaniu dobrych przepisów, znajdziesz coś dla mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam sobotnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,wrocilismy i musze sie pochwalic ,ze w CCC kupilam buty i jestem szczesliwa ,poniewaz zawsze mam problem z doborem butow na moje wrazliwe nozki :-).Kupilabym tez tam torebke ,bo jak nigdy jest tam mnostwo naprawde ładnych funkcjonalnych(mam na mysli takie i na wyjscia i na srednie zakupy ) :-),ale nie chcialam tego robic na łapu capu ,wiec podjedziemy tam w tygodniu ,Buty kosztowaly 166,99 i mila ekspedientka pytala czy mam ich karte rabatowa ,a nie mam (po niedzieli otrzymam ) i klientka stojaca obok powiedziala ,ze mi uzyczy ,wiec otrzymalam znizke 34 zł .No ale kupilam tez tam impregnat do butow ,ktory kosztowal 17,99 ,az .Wracajac do torebek ,to trudno bedzie mi sie zdecydowac ,bo jest tam naprawde sporo ładnych .Troche ,a moze bardziej niz troche zaluje ,ze skusilam sie na te torebke z Orsaya ,jest za sztywna i duza ,za duza .Dam ja ktorejs bratanicy ,a sobie kupie moze dwie :-p:D Ferdzi ,owszem ,podsune Ci przepis ale za chwile ,bo mi sie zaraz mieso spali :-) ..Ferdzi ,wyslalam poczte :-) ,lece do roboty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Daa - Wstaw przepis i tu na topiku. Moze ktos inny tez skorzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze Wiolka ,placuszek jak z obrazka :D,pieknie .Plesniak ma to do siebie ,ze gdy postoi ,tzn .nastepnego dnia jest wilgotniejszy :-) Pianka tez pokazowa :D Zuza ,nie moge kopiowac ,ale moge powiedziec ,ze to sa muffinki z bloga 'm/o/j/e/w/y/p/i/e/k/i'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już dziś nie robię nic, właśnie wyłączyłam uduszone do miękkości uda indycze, podałam obiad i pomyłam naczynia. Na dziś dosyć, w końcu kiedyś trzeba odpocząć. Muszę odpoczywać dziś, bo jak jutro wyruszę na zakupy, to mi czas zleci a i zmęczona wracam, że na cokolwiek siły brak. Oby tylko udało mi się coś zakupić z ciuchów. Wiolka ja się skusiłam, bo tak apetycznie wygląda ciasto, wcale nie wygląda na przesuszone. Tyle że za kawusię podziękuję, o tej porze już nie piję, bo nie mogłabym już spać:( Kiedy nie pracowałam, piłam tylko jedną dziennie z tym, że w kubku 300 ml i trzy a później dwie łyżki stołowe do kubka. Od kiedy pracuję wypijam 2 kawy dziennie. Jedna rano jak tylko przyjeżdżam do pracy a następna o 9 30, najpóźniej o 11 i finito. Napisz Wiolu czy coś kupiłaś fajnego do ubrania ? Daa, dzięki, zaraz polecę na pocztę👄 Butki też chciałabym zobaczyć, a cena sugeruje, że są od Lasockiego. Oni mają dobre i bardzo wygodne butki. Też muszę kupić, ale stopa wciąż mi puchnie i na razie mogę jedynie popatrzyć na ładny but. O torebkach to nawet nie pisz, bo znów mi się uruchomi moje uzależnienie od nich :D a wiesz, że mam ich naprawdę dużo :D Kiedy ostatnio łączyłyśmy się przez skypa, to widziałaś na stoliku moją ogromną czerwoną torbę ? Wiem, że nie pokazałam jej dokładnie, ale może kątem oka dojrzałaś, a to moja ulubiona tasia :D Szkoda, że już takich nie produkują, byłam na stronie producenta i nic nie ma:( a bardzo chętnie zakupiłabym jeszcze jedną identyczną:D No nic, lecę na pocztę, ale pieczenie już na dziś sobie odpuszczę, może jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Super wyglada i na pewno dobrze smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi na mnie nie działa tak kawa:-Dgdybym siorbnęła przed snem,to zasnęłabym bez problemu:-Dnic nie kupiłam,weszłam do jednego sklepu,nie powiem bo przy jednych spodniach ręka mi się zatrzepała:-Dale przypomniała mi się rozmowa z Daa i je grzecznie powiesiłam na miejsce;-)też już bym chciała być po robocie,no ale jeszcze troszkę i też zobaczę metę:-Du mnie pada deszcz,ale jest ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He ,Wiolka ,grzeczna dziewczynka :-),ta reka wiedziala gdzie zatrzepac :D. My dopiero po obiedzie .Gdy przyjechal zamiejscowy syn to z Ulanem pili kawke i jedli paczki i jablecznik z ulubionej cukierni syna :-).Gdy ja przygotowywalam obiad jeden chlopak czyli Ulan odkurzal mieszkanie ,a syn myl podlogi .No i obiad byl teraz ,bo byli podjedzeni :-)wczesniej .Teraz piore drugi wsad i ide pozmywac ,a potem poleze na boku :-) Mowicie ,ze u Was pada ,a u mnie od rana piekna sloneczna pogoda . ...Wczoraj nad wieczorem ten facet ktory sie dobijal na domofon i ktory nie chcial sie przedstawic ,to byl ojciec ucznia Ulana (dupek :-) ),dzisiaj przepraszal Ulana i mowil ,ze byl wciety :-).A przyszedl z bardzo blacha sprawa i tak mu sie palilo ,niech spada na drzewo :-) ...Ferdzi ,dzisiaj gdy bylam w Tesco ,przypomnialam sobie o tej Ramie solonej :-) i zaczelam przygladac sie Ramom :-),ale takiej nie widzialam ,byla tylko Rama classic :-) ...Moja metoda odnosnie plachty dziala :-) Jeszcze nie leze na boku ,bo czekam na zakonczenie prania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Daaduś:-Di tak trzymaj.Niech spada na drzewo banany prostować:-D Oglądasz teraz tv?:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, dzięki za podpowiedzi, na pewno skorzystam, ale już dziś nic nie robię, bo nie dość że pada i jakoś kiepska chyba przez to jestem, to na dokładkę znów coś mi zaszkodziło i biegam do Wc co chwilę buuu😭 Pojęcia nie mam co mi mogło zaszkodzić, wszystko co dziś jadłam było świeżo robione, no chyba że ten wczoraj zakupiony łosoś, którego kawałek zjadłam na śniadanie. Kurcze, nie jestem zadowolona z tego komputera, mam wrażenie że jest wolniejszy niż mój poprzedni, choć to przecież niemożliwe, no, ale takie mam odczucie. Próbowałam się dodzwonić do sprzedawcy, ale nie odebrał tel. Muszę zadzwonić w poniedziałek i zapytam jak się przedstawia możliwość wymiany kompa na inny model. Będę musiała pewnie coś dopłacić i pewnie nie będzie już 17 calowy, no ale jak dla mnie ten procesor jest stanowczo za wolny, muszę mieć przynajmniej i5 albo i 7 . Eh...zawsze jakieś problemy mnie dręczą. Daa, dobrze że przeprosił a nie przyszedł jeszcze z pretensjami, że M nie wyszedł do niego, albo że go nie wpuściłaś. Jejkuś, znów mnie wszystko boli, muszę lecieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
No i juz wieczor. Ale ten czas szybko leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) o A wskoczę tu na moment by uśmiechnąć się do Was:) Zauważyłam, że Wiola już twardo stoi na stopach! zauważyliście bojową stopkę Wioli? :D Kurcze, akurat gdy mam te środkowe zmiany w pracy to najwięcej wszystkiego realnego się dzieje i nie ma kiedy przysiąść i poplotkować tutaj.Nie żeby coś złego się działo ale na pewno zabierającego czas i wenę do pisania:( U mnie dość mocno pada ale jest ciepło i nie wieje. a tego posta piszę już godzinę bo ciągle trzeba się odrywać od lapka😭 :D o Jak by co to miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×