Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Obejrzalam The Voice of Poland i teraz czas na przygotowanie do nocy 😭,celowo nie pisze do snu ,bo jak wiadomo sen u mnie to abstrakcja. Ferdzi ,chetnie przejelabym od Ciebie 'te' dolegliwosci ,bo mam wrodzona obstrukcje :D. Nie wiem czy dobrze kojarze ,ale chyba dzisiaj nasza Celinka sie jeszcze nie pokazala ,moze chociaz powie 'dobranoc ' :-) Ja juz zycze Wam spokojnej nocy 🖐️ ...He ,he ,jest Celinka :-). ..Tak ,ja zauwazylam od razu stopke Wiolki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie się pokazałaś Caal;-) Ferdżi:-(chyba jesteś za delikatna,zdrowiej szybko;-) Widzę,że grzecznie szykujecie się do spanka,to i ja już machnę Wam na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamolub
dobry wieczór :) l Jestem zajeżdżony jak kasztanka Piłsudskiego. Co dziwne to zajeździłem się saam, z własnej woli. W związku z tym mam fundamentalne pytanie: czy to robota lubi głupiego czy głupi lubi robotę? Tak czy siak mam nadzieję że do jutra ból pleców minie bo będą mi potrzebne. l Na kawę od koleżanki Wioli trochę za późno. Nie to żeby mi mogła przeszkodzić w zasypianiu ale po prostu za mało czasu na rozsiadanie się przy czarnej. Ustaliłem że jutro wstanę jak człowiek więc o północy trzeba iść spać. Ale apetycznego ciasta nie odmówię. Zwłaszcza że ja ostatnio nic nie wypiekam i jadę tylko na kupnych słodkościach. Zwłaszcza na orzeszkach w karmelu które stały się ostatnio moim nałogiem. l dobrej nocki wszystkim życzę :) l kolorowych ulubionych ... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamuel
Potwierdzam że Daanusiowy sposób na płachtę działa. Tylko trzeba umiejętnie zakręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdżi
Dzień dobry wszystkim Jest niedziela, mam wolne i zamiast spać , usiadłam przy kompie. Saam u mnie Daanusiowy sposób nie działa😭 Wczoraj widziałam tylko pierwszy wpis na stronie, a teraz pokazują mi się jeszcze Twoje dwa ostatnie , ale to jest za mało. Chyba to dla mnie za trudne, by do każdej osoby wchodzić na profil i czytać tam jej wpisy, tym bardziej że nie ukazuje się w całości. Czuję się jakoś dziwnie z tą sytuacją i jest mi strasznie przykro że to właśnie nas spotkało. Pewnie sobie odpuszczę, przynajmniej przez najbliższe kilka dni, może reklama się znudzi i zniknie . Domyślasz się chyba że skoro tak piszę , to czuję w sobie ogromny żal i rozgoryczenie. Nie chcę zaczynać dnia na smutno, ale niestety taki dziś mam nastrój:( a ta płachta jeszcze go pogłębia. Zerknę tylko do kalendarza; Mamy dziś 18 września. Imieniny obchodzą: Irena, Stanisław oraz Aretas, Ariadna, Baltazar, Dobrowit, Fereol, Józef, Metody, Ryszarda, Sobierad, Stefania, Tytus, Zachariasz, Zofia Przysłowie: „Kiedy Irena z mrozem przybywa, babie lato krótkie bywa” U mnie jest w miarę ciepło, o mrozie raczej mowy nie ma, tyle że mokro dziś , bo od wczoraj pada. Okazje do świętowania ; Międzynarodowy Dzień Geologa Światowy Dzień Monitoringu Wody Znów nie podam kawy, bo pewnie nie uda mi się edytować posta. W takim razie życzę Wam pięknej niedzieli i miłego wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dzień dobry! o Ferdzi:) a moją płachtą jest brak możliwości:D dziś znowu na 10 do pracy i ponieważ wcześniej zasnęłam to wcześniej wstałam i znalazła się chwilka do skrobnięcia. Ale też bez całkowitej swobody bo M marudny z powodu swojego snu o mnie:D no wiecie, co? śniło mu się, że robił mi dobrze:P...jęzorem. I z pretensjami do mnie, że dlaczego on nie może sobie na żywo? ja mu na to, że skoro woli lizać puszki to nic nie poradzę:D no urwanie kija mam bo pewnie cwaniak na chwilę da puszkom spokój. a po pracy dzisiaj będzie na mnie czekał ubezpieczyciel od samochodu, notabene mąż księgowej mojej córci więc pewnie dopiero powiem Wam ,,dobranoc,, nawet nie mam kiedy przeprowadzić się do nowego telefonu😭 ale to już ostatni dzień takiej środkowej zmiany. o miłej niedzieli życzę:) i smacznych rosołków(już chodzi za mną;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Ulala..........jakoś nie chce mi się wierzyć,że to pisała Ferdżi:-(a jak tak to co Ty Ferdzi masz aż tak kiepski nastrój?Jedź na zakupy,odstresuj się na maksa i masz wrócić taka jak zawsze,bo gadasz jakbyś słuchała narzekań jeża,że odbył bardzo trudny stosunek ze swoją partnerką:-(głowa do góry;-) Caal:-D:-D:-DJa nie mogę:-D:-D:-Dnie,nic nie powiem,bo mi sie udzieli;-) Miłej niedzieli😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Ferdzi ,moj sposob dziala ,widocznie za wolno zapindalasz tzn.uciekasz :D.Trzeba przy najechaniu na biezaca strone od razu uciekac w doł :-). Cal ,bardzo Ci wspolczuje :-),moze nie wracaj dzisiaj do domu :D Nie wiem co sie wczoraj stalo ,ale niech tak sie staje codziennie ,otoz ok.24;oo poczulam ,ze chce mi sie spac 😴 i zasnelam praktycznie od razu .Stal sie cud ,a moze to jeden łyk piwa tak na mnie podzialal :-).Syn przywiozl piwo .ktore kosztuje ok.8 zl z Osowej Gory :-) Saam ,to czy robota lubi glupiego ,czy glupi lubi robote ,to na jedno wychodzi i tu glupi i tu glupi :-) U mnie dalej slonce za oknem :-) Juz sie nie moge doczekac kiedy Ferdzi wroci z zakupow (jesli pojedzie )i powie nam co kupila :-) Spokojnego dnia Mili 🌻 -przy niedzieli nie poskapie Wam frezji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Niedziela a od rana ******* topiku. U mnie zapowiada sie ladny dzien. Jest druga polowa wrzesnia , jesien w pelni , na dzrewach coraz wiecej zolknacych lisci. Zagram Wam cos. https://www.youtube.com/watch?v=wOIQybT7DAU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że topikowej koleżanki są już w komplecie. Witam się więc kłaniając bardzo nisko :classic_cool: 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 dzień dobry :) I "Atrakcyjna" reklama najbardziej daje się Ferdzi we znaki. Musimy zorganizować jakąś manifestacje w celu obrony koleżanki ale także w naszym interesie. I U mnie już po ladnej pogodzie. To znaczy nie pada ale jest dużo chmur i jest zdecydowanie chłodniej. Jednak nie jest to jeszcze pogoda jesienna. Może jesień już gdzieś tam sobie kroczy ale dopóki jej nie zobaczymy w kalendarzu to umówmy się że jej nie ma. I udanej niedzieli wszystkim życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, wróciłam z zakupów i jak u Daa, u mnie też stał się cud i widzę dolne pół strony. Tylko dlatego postaram się coś skrobnąć, że mogłam cokolwiek przeczytać. Daa, naprawdę zjeżdżam szybko na dół o ile pozwala mi na komp, ale to nic nie daje, bo płachta zakrywa wtedy wszystko i dupa blada. Moje zakupy częściowo udane, zakupiłam jedną bluzkę i jedna jensowe spodnie, oprócz tego bieliznę, ale ten temat zmilczę :D Calinessa,wow, ale sen....no niektórzy tak mają, że sen przeżywają jak real:D a jeśli senbył piękny to chcą by się przerodził w real:D wcale się Twojemu M nie dziwię :P:P Ja też często się wkurzam na kogoś, że przychodzi do mojego snu i wyczynia takie tam :D:P Wiolka, jak Cię czytam to od razu nastrój mi się poprawia :D Daa, jak się cieszę że wreszcie się wyspałaś, cudem czy nie ale przynajmniej czujesz się wypoczęta,to psyche jest lepsza. A przypomniałam sobie że wczoraj ubawiłam się do łez przez mojego M. Wyobraźcie sobie że szukał swoich butów w pudełkach w szafie. Co wyjął pudełko to moje buty :D Okazało się że jego butów tam nie ma a trzy półki są założone piętrowo pudełkami z moimi butami :D:D On ma jedną półkę na buty i tam powinien szukać na nie na moich :D W końcu znalazł to czego szukał, ale na swojej półce, a nie mógł od niej zacząć ?:P Teraz już wie że mam o wiele za dużo butów :O Wszystko to buty , których już nie założę, a są i takie które tylko przymierzyłam i nie użyłam więcej a kilka takich po 1 razie :D Kilka par dałam koleżance, ale że numer trochę większy niż standard bo 39 to chętnych nie ma.Synowa mi mówi bym zostawiła dla małej, bo jej noga szybko rośnie. Ma 11 lat a nr buta 37 :O pewnie docelowo przerośnie nawet te 39, bo według moich przewidywań będzie wysoka na jakieś 180 cm , to i stopa też będzie duża :O Byłam też w Kauflandzie uzupełnić stan masła w lodówce i stówka pękła nawet nie wiem na co:O No, nic, idę do kuchni , coś trzeba ugotować a później może się zmobilizuję i upiekę ta muffiny, choć szczerze mówiąc kusi mnie by upiec je w wersji pikantnej , nie słodkiej. Nie wiem, jeśli będzie taka możliwość to się jeszcze pokaże, a jeśli wygra płachta to nie wiem kiedy. Miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamarek
Póki co to wstrzymamy się z manifestacją albowiem gdyż odkryłem nowy sposób na tą dużą reklamę. Mianowicie wystarczy kliknąć na przycisk odtwarzania tego spotu a opada w dół i robi się malutki. Ale czy tak saamo zadziała pod kobiecą ręką to nie mogę zagwarantować. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saambor
Znowu nagrali mocno nieprzyzwoity clip do całkiem zdawałoby się normalnego rytmu nutek. Że też zawsze na mnie muszą trafiać takie teledyski :p Nawet trudno wybrać fragment tekstu by się nadawał do upublicznienia o tej godzinie. Ale skoro Celinka zaczęła to niech mi wolno będzie kontynuować temat cytując najbardziej lajtowy fragment utworu. l "Kotku, kotku, opowiedz mi o swoim wspaniałym ciele, Sprawię że będziesz drżeć jak Nokia" l Major Lazer - Bubble Butt l https://youtu.be/wO89_H7GqaQ l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie i nareszcie Daa:-Dteraz wiesz,co dobre;-)super,że pospałaś.Ja osobiście bardzo lubię piwko:classic_cool:tak,wiem zaraz powiecie,że to capi i że od niego rośnie oponka:-Dno ale co poradzę jak lubię. Szkoda Saam,że mieszkasz gdzieś tam daleko,dziabnęli byśmy razem browarka,co?:-D Ferdzi pochwal się bluzką,nie bądż tym co koń pod brzuchem nosi;-) U mnie pada i zimno jest a muszę jechać na cmentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pożegnam się teraz z Wami na troszkę,żeby po nocy nie chałasować:-) Caal dbaj o moją Daa;-)zbyt egoistycznie.Naszą Daa,ok? Saam dbaj o dziewczyny;-) Trzymajcie się cieplutko i zdrowo.Udanego nowego tygodnia😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Pozno juz wiec tylko kolorowych tym co juz ida spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam od popoludnia pelna chate ,nie ma to jak niespodziewani goscie :-).Nic to ,Daa zawsze przygotowana ,bo babusie dzisiaj pieklam ,nie chcialo mi sie piec plesniaka ,choc mialam taki zamiar :-) Wiolka znow nas opuszcza 😭 .Wiolka ,szczesliwej podrozy :-) Ferdzi , a ta seksy bielizna ,to w jakim kolorze ? :-p Cal ,chyba juz dawno wrocilas z pracy ,a skoro sie nie pokazalas ,to nawet nie chce sobie wyobrazic co ten Twoj M z Toba wyczynia :D Jestem zmeczona wiec pora sie przygotowac do nocy ,a dzisiaj nie czuje 'spiku' 😭 Spokojnej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) o Wiola:) czyżbyś znowu wyjeżdżała? Jeśli zgadłam to samych dobrych wiatrów Ci życzę:) o Daa:) a może Tobie potrzebne coś na chmielu. Wszak chmiel to wyciszające ziółko ;)tylko nie wpadnij w nałóg:D Do domu trzeba było wrócić ...ale nic nie wyczyniamy bo się posprzeczaliśmy:P szukam teraz jakiejś romantycznej piosenki przed snem. o Saam :) ale przesadne te dupska w Twoim teledysku :D no ale skoro nadmuchane:D chociaż zdarza się też takie widywać w rzeczywistości. o U mnie deszcz o różnej intensywnośc***adał cały dzień i dalej pada. o Dobrej nocy wszystkim:) oczy na zapałki ale jeszcze posłucham;) ...https://www.youtube.com/watch?v=nc3n447G5fE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupełnie wyciszony chmielem oraz spokojną muzyką od koleżanek zjawiam się aby życzyć kolorowych snów. I Dobranoc :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:)...a hoooj o Czas się budzić do życia mimo, że ponura mokra aura nie zachęca. Dziś świąt od groma:D a mianowicie: -Dzień Dzikiej Flory, Fauny i Naturalnych Siedlisk -Międzynarodowy Dzień Mówienia jak Pirat -Dzień Pracowników Służby BHP -Dzień Emotikona :D Chyba w moim powitaniu powiedziałam jak pirat. Piszę ,,chyba,, bo nie sprawdzałam w google a opierałam się wiedzą zdobytą na przejażdżce pirackim statkiem"Denega" w Łebie i mniej pirackim w Ustce:) A wiadomo że dla atrakcji turystom dużo się wciska:) Mówiąc o dzikiej florze i faunie przychodzi mi na myśl bajeczna piosenka Katy Perry:) https://www.youtube.com/watch?v=CevxZvSJLk8 o Ferdzi:) wszyscy ciekawi Twoich odzieżowych zakupów. Ja obstawiam, że są w kolorze czarnym;) A jeśli chodzi o buty to podpowiem Ci, że np. moja koleżanka z pracy wystawia takie zbędne rzeczy, nie tylko buty, na OLX bo tam nie pobierają opłat i parę stówek miesięcznie zgarnia. o Miałam gotować dzisiaj rosół ale zrobię to jutro na wolnym. Trzeba oszczędzać i podojadać weekendowe menu:). Autko niestety trochę szarpie kieszeń:-o o Miłego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do stu tysięcy przesolonych beczek śledzi gdzie jest mój obturator?!?!? I to być ja - pirat saam :classic_cool: I Dzień dobry Wilki Morskie i Wilczyce również i oczywiście wszystkie majtki I pomyślnych wiatrów .... yyyyy .... znaczy może lepiej bez wiatrów :p I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdżi
Witajcie. Jestem w pracy. Za oknem szaro i ponuro, w dodatku zimno i pada deszcz. Calinessa, masz rację. Moje jensy są czarne,mam je dziś na sobie. Bluzka czarnaz białą aplikacją. Bielizna w tym samym kolorze z czerwonymi malutkimi wstawkami :-D Wiolka, mam nadzieję że już szczęśliwie dojechałaś. Daa, czy dzisiejszej nocy też dobrze spałaś. Saam, na telefonie nie mam plachty, więc pewnie będę musiała czytać Was tu a pisać na kompie. Dziś umówiłam się z gościem na wymianę kompa na czwartek, mam nadzieje że wybiorę coś mocniejszego. Na razie mykam do zajęć, bo goście są w lokalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Chcialabym byc piratem ,wilkiem albo wilczyca ,bo mysle ,ze sa w posiadaniu mocnych charakterow ,a ja jestem slaba istota i nawet sprawy dla niektorych blahe ja tak mocno przezywam ,ze odbiera mi to sily i zdrowy rozum .Moze w tym tygodniu pojedziemy do Poznania aby wreszcie umowic sie na badania i juz to przezywam . Ferdzi ,spalam jako tako ,czyli troche lepiej anizeli zwykle ,oby tak dalej i to bez łyka piwa :-). U mnie pogoda dalej sloneczna ,chyba jest chlodno ,bo czuc to przy otwartym oknie . Widze ,ze Celinka ocalona :-) ,jej M nie spelnil swojej grozby :D i niech tak zostanie :D:D Ide ,bo kotlety sie spala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×