Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Dzień dobry ! :) I cześć Fergie 🌻 I Witaj Danusiu 🌻 I Hej Celinko 🌻 I Ja też już po pracy załatwiłem dwie ważne sprawy na mieście. Mogę wiec chyba wziąć głęboki oddech i jechać do domu na obiadek. Chociaż tak prawdę mówiąc mógłbym teraz zaszaleć b o w wyniku załatwiania w mojej kieszeni pojawiła się spora paczka kasy. Niby nie jest to wielki majątek ale do rana sam bym tego nie dał rady stracić. Ale nie mogę nic z tego uszczknąć dla siebie bo tylko pośredniczę. I u mnie na krótki rękaw za zimno a w kurtce jest za gorąco. Bez słońca ale i nie pada. I udanego popołudnia wtorkowego wszystkim życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem troche zla ,ale tak troszke :-),poniewaz wybralam sie do CCC po torebke ,a moze i dwie :-).Zeszlam pierwsza i stalam przy samochodzie czekajac na Ulana ,a sklep otwarty do 17;00 .Gdy zeszlam byla 16;40 ,Ulan dlugo nie schodzil ,okazalo sie ,ze zapodzial klucze od samochodu i gdy je znalazl byla na jego komorce 16;57 i nie bylo sensu juz jechac .Przyszlam do domu ,a tam na zegarze 16;50 ,ja pitole ,bysmy zdazyli ,bo to niedaleko ,ale juz nie bylo sensu . Wiecie ,tyle ostatnio mowia o podgladaniu przez kamerki i ja dzisiaj przykleilam na nia taka czerwona naklejke jakie naklejaja na towar w sklepach z napisem 'cena' :-),bo myslalam ,ze nie zostawi kleju ,no i zostawila :-).A niech mnie podgladaja ,nic nie mam do ukrycia :-) No Saam ,czuje ,ze znow bedziesz sie meczyl na zakupach odziezowych ,cos z ta kasa trzeba zrobic aby myszy nie zjadly :-) ...Cal ,moze i wypozycze dalsze czesci tego Greya ,bo jak mowilam co zaczynam ,to koncze ,ale wedlug mnie te ksiazki nie sa godne uwagi .To co jest na ponad 600 -set stronach moznaby strescic na kilkunastu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa:) zrobiłaś takie porównanie tej historii z książki z moją, że aż mnie zaciekawiło. Ale książek nie przeczytam tylko obejrzę film;) a potem powiem czy jest jakieś podobieństwo. Jakoś po kawałku sobie go cichcem obejrzę:D:P http://www.cda.pl/video/6309236a ...moje załatwianie dzisiaj też sprawiło, że więcej kasy zostanie w kieszeni. Chodzi o ubezpieczenie OC i skryłam się jednak pod skrzydełkami zniżek mojego syna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ca - To Twoj test ? Zrobilam. Ale nie uwazam zeby sie zgadzal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem sobie przedszkolaczek, nie grymaszę i nie płaczę, na bębenku marsza gram, ram tam tam, ram tam tam. Mamy tu zabawek wiele, razem bawić się weselej, bo kolegów dobrych mam, ram tam tam, ram tam tam. Mamy klocki, kredki, farby, to są nasze wspólne skarby, bardzo dobrze tutaj nam, ram tam tam, ram tam tam. Kto jest beksą i mazgajem, ten się do nas nie nadaje, niechaj w domu siedzi sam, ram tam tam, ram tam tam. I I Dobry wieczór :) I Cześć Zuziu 🌻 jaki ty test robiłaś, ciążowy? I ja mialem zalatane popołudnie i wieczór oczywiście mam też bo czasu zostało mi niewiele na zatarcie śladów:p I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia:) nie, ja nie wklejałam tego testu. Ale wynik mnie zadowala;) bo w pierwszym jestem inteligentną introwertyczką a w tym plamistym niebezpiecznie inteligentną:D o Saam:) a Ty chodziłeś do przedszkola? bo ja nie, jakoś sami z rodzeństwem się pilnowaliśmy, zdobywaliśmy siniaki, guzy i inne doswiadczenia... podpowiem Ci jak szybko zatrzeć ślady: wziąć wilgotnego mopa, pomachać nim i z głowy;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdżitta
Hej Daa, ten test znalazłam w onecie. Jak dla mnie to strzał w 10 :D Trzeba było szczerze odpowiadać na pytania a nie wybierać co lepsze:P W każdym razie uznałam że mogę go tu wklepać, bo do zakładek już nie wkładam nic, bo wiadomo że komp do wymiany. Strona wydała mi się na tyle interesująca że w wolnej chwili zamierzam do niej wrócić i dogłębnie poczytać . Wybacz że posłałam go z gołego gościa ale właśnie jak chciałam go wysłać, weszła mama i poszło byle jak. Nie loguję się już by jeszcze bardziej nie komplikować sobie czyszczenia przed zwrotem. Saamowi życzę udanego zacierania śladów zbrodni na żubrach :D:P i innych poszlak :D Wam wszystkim życzę dobrej spokojnej nocy 👄 Pożegnam się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdżitta
kurde, trzeba pchać , kto pomoże ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdżitta
kurde, trzeba pchać , kto pomoże ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdżitta
kurde, trzeba pchać , kto pomoże ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdżitta
ja pierniczę, teraz ta durna kaffe jeszcze ogranicza mi czas wysyłania postów, to już jest czysty skandal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdżitta
ni ile jeszcze??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdżitta
no chyba zacznę ją kląć w żywy kamień!!! Durna kaffe, durna kaffe, durna kaffe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdżitta
no niestety mam już dość. Dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zostały same druty:( ...cieszę się, że mogłam skrócić Ferdzi wkurzanie się:D spokojnej nocy Ferdzi:) ...Ferdzi:) ale to Zuzia pytała czyj to test. No chyba, że z Daa rozmawiałyście o nim ,,zakulisowo,,;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ferdzi - Ja nie widze w tym tescie odpowiedzi "lepszych" czy "gorszych". Ten test dziala na zasadzie skojarzen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,hej ,co znowu ja :-).To nie ja wkleilam test i nie ja rozmawialam z Ferdzitta :-). Obejrzalam M jak milosc ,a teraz bede ogladala Magazyn Ekspresu Reporterow . Rymowanki Celinki :D 'Mlody Marek ' -Ile Ty w koncu konczysz lat Marku ? od jak dawna wolno Ci trzymac wodke w barku ? 48? 58 ?patrzac na Ciebie ktoz to zgadnie wprowadzac ludzi w blad ,troche nieladnie . Nieogolony ,siwizna na glowie ze jestes taki mlody ,nikt nie powie I nie dziw sie ,ze 60 -siatki za Toba uganiaja bo one tylko faceta w swoim wieku szukaja 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa:) jakby co to nie jest mój blog:D ale fajny pomysł bo też lubię rymowanki:) Kieruję się już w stronę posłania, bo ziew za ziewem świat mi przesłania😭 odgiętym rogiem kusi kołderka, miękka podusia cieplutko zerka:) i tu się kończy moje pisanie cudownej nocy życzę Kochani(e) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babysaam
Do przedszkola chodziłem ale o ile pamiętam to nie byłem szczęśliwy z tego powodu. Byłem nieśmiały i wstydliwy, zwłaszcza w stosunku do dziewczynek. I tak mi już zostało na całe życie :p i dobrej nocy :) l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ludkowie. Znów mam dyżur przy monitorze :-(.Pogoda beznadziejna, zimno mroczno i leje deszcz. Widzę że fajnie Wam się wczoraj rymowało. Ja do przedszkola nie chodziłam i nie znam wierszyków. Jeśli mam być szczera to żałuję że nie chodziłam, bo pewnie byłabym bardziej śmiała a tak, to zawsze byłam trochę z boku i bardzo nieśmiała, co mi jak Saamowi do dziś zostało :-( Nie wiem jak się to stało że pomyliłam Zuzanne z Daa:-DPewnie nie spodziewałam się reakcji Zuzanny. No, ale mam nadzieję że Daa też się skusiła na test i myślę że wynik był podobny do mojego. Calinessa, jestem pełna podziwu dla Ciebie za umiejętność bezproblemowo znajdywania rymu i to zawsze jest tak smaczne i miłe w czytaniu. Saam, czy to już dziś jest ten dzień W? Napisz chociaż jak długo będziesz pod okiem kontrolnym. Daa, dzięki za podpowiedzi w sprawie zapiekanki, może w tych 3wolnych dniach zrobię to cudo na próbę. Wiecie że dziś ostatni dzień lata? Od jutra zaczyna się jesień. Mam nadzieję że będzie ładna, pogodna i kolorowa. Miłego dnia wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) o Ferdzi(cześć) a cóż to za smutna minka? czyżby za tym monitorem było gorzej? bo poprzednio jakoś byłaś bliżej gości, czyż nie tak? Ja też myślę, że w przedszkolu bardziej bym nauczyła się pokonywać nieśmiałość i zamknięcie w sobie. Chociaż kto to wie, jeśli się ma taką naturę to dużo zmienić nie można. o Kurcze, nie miała baba kłopotów to sobie wzięła nowy telefon!:D mam kilka kłopotów z nim związanych. Po pierwsze poproszono mnie o zatwierdzenie wstępnej konfiguracji wskutek czego zainstalowała mi się jakaś prenumerata, która będzie 3 razy w tygodniu przysyłana na mój telefon z opłatą ok 11zł za każdy raz:-o. Potem zrobił się alarm, że mam wirusa!!! i trzeba ściągnąć antywirusa. I teraz nie wiem czy to prawdziwy antywirus bo naczytałam się w lapku, że...o joooj:-o, że trzeba tylko coś poodinstalowywać i zresetować do ustawień fabrycznych. Boję się już cokolwiek robić w związku z tym wychodzę dziś wcześniej do pracy by podejść do salonu zapytać co z tym fantem zrobić. Jeśli mi nie oczyszczą i nic sensownego nie doradzą to odstępuję od umowy i wracam do telefonu na kartę. Skoro operator nie potrafi zabezpieczyć swoich abonentów i naraża ich na dodatkowe koszty to niech się ugryzą w tyłek. I takim akcentem u mnie kończy się lato:( niepodobne zresztą do lata ale dobrze, że nie pada:) o Miłego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! :) I cześć Ferdzi 🌻 kuratora już mam i będę miał przez najbliższy miesiąc ale może to się zmienić i już zostanie dożywotnio. Niemniej wcale nie musi być gorzej a nawet myślę że czasem będzie mi dobrze ;) ale z pewnością nie codziennie :p I witaj Celinko 🌻 wczoraj przewidywałem po cichu że będziesz narzekać na nowy telefon ale nie chciałem krakać. Wszystkie umowy przed zaakceptowaniem trzeba przeczytać, tekst malutkim druczkiem również. Ktoś zaproponował Ci umowę świadczenia jakiś usług a Ty się zgodziłaś nie sprawdzając ceny ( powinna być podana). Na pewno też podany był sposób odwołania uslugi aby nie była cyklicznie powtarzane. Z reguły jest to wysłanie sms-a. Nie wiem czy pomogą Ci coś w salonie musisz odwołać to sama. Podobnie jest z programami antywirusowymi które proponują bliżej nieznani usługodawcy. Są strasznie drogie i też powtarzalne. Podejrzewam że to są naciągacze, samemu raczej się nie sprawdzi czy ma się jakiegos wirusa. Część ludzi po zobaczeniu w wyświetlonym komunikacie słowa wirus zgadza się na wszystko i płaci Ja zawsze odrzucałem podobne sugestie chociaż straszono mnie że wirusy natychmiast nie zjedzą albo moją baterię. Jak widać do tej pory żyję i mój telefon również. Nie wiem czy mam w telefonie jakiś program antywirusowy, nie widziałem takiego. Miałem zamiar zakupić aplikacje antywirusowa albo chociaż ściągnąć darmową. Ale jak szukałem to darmowej nie znalazłem a płatne były bardzo drogie więc zrezygnowałem i do tej pory nie mam. Sieciowe nagabywanie na antywirusa też sivę skończyły i póki co mam spokój. I udanej środy wszystkim życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Calinessa. Jeśli chodzi o ten nieszczęsny monitoring to chodzi o to że muszę selekcjonowac gości. Wpuszczam wyłącznie osoby które znam. Mnie męczy ta sytuacja, bo ludzie są cieplej ubrani, maja kaptury na głowie i ja tu rozpoznać, czy znam czy nie. W sprawie telefonu napiszę że w trakcie pytn potwierdzajacych moją zgodę, nie wyrazalam zgody na dodatkowe pakiety. Zawsze mozesz zadzwonic na info, albo w punkcie, odwolac wszyskie dodatkowe opcje. W sprawie wirusa to mam podobne doswiadczenie jak Saam. Jak gnojki zobaczą, choć nie wiem jak, to zaraz się pojawiają takie komunikaty o wirusie i pobraniu antywira. Trzeba ominąć te głupoty i nie reagować, to przestaną. Mam nadzieję że uda Ci się wszystkie wątpliwości wyjaśnić i nie zrezygnować z telefonu bo on na pewno jest fajny. Saam, z jednej strony cieszę się że będziesz miał żonkile w domu bo to zawsze gorący posiłek po pracy będzie na Ciebie czekał ale pewnie towarzystwo zubrow będzie znacznie ograniczone. No, ale to chyba wyjdzie Ci na dobre :-D Piszesx że tak może już zostać, czy to znaczy że skonczyla się możliwość pracy na wyjeździe? U mnie nadal leje deszcz i jest mi cholernie zimno :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff....byłam trochę spanikowana. Nawet mocno:-o Jednak dobrze się podzielić wątpliwościami i posłuchać co inni na to bo po poscie Saama(dziękuję👄) przyszło opanowanie i mądre działanie. Czyli: zajrzałam w zabezpieczenia i okazało się że mam w tel. zaporę, do tej pory nie włączoną więc włączyłam. Po przeskanowaniu okazało się, że telefon jest czysty. Wczytałam się w wiadomości od rzekomej prenumeraty portalu dostarczającego niezwykłe wiadomości i rozrywki i wystarczyło z mojej strony wysłać sms ,,stop funstrefa,, i koniec problemu. Taką mam nadzieję:) Ferdzi:) o jejku! a jak wejdzie nieznany kaptur to co? wyganiasz go? czy masz ochroniarza i mu to zgłaszasz? o Saam :) nie ma tego złego ...itd:) ja tam wiem, na podstawie mojego M że facet to duże dziecko i powinen mieć ochronę. Inaczej gotów zginąć marnie:D o Wyszło słońce, to dobrze bo dzisiaj do pracy na piechotkę. Syn musi przygotować autko i być może już dziś pojedzie do przeglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×