Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Cześć Fergie 🌻 to nie konik polny a Kobyłka Polna. Ale niestety była tylko przelotna miłość.Dla jej dobra musieliśmy się rozstać na zakładowym trawniku. Zachodzę w głowę jak do mnie trafiła bo moje pomieszczenie leży w środku zakładu. Pewnie przyskakała sobie. Może kiedyś będzie okazja aby sprawdzić czy Twoje oczy są rzeczywiście zielone. I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Danusiu 🌻 nie rozumiem jak można w swoim domu czuć się intruzem. Trzeba było dać jakiś znak to bym wyszedł po Ciebie na ganek :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Daa;-)Wy tutaj na michelinach jedziecie,reszta to zapasowe:-D:-D:-D Dobre z Was sąsiadki:-DFerdżi rozdaje ogóry,Daa po raczy słodkościami,nic tylko brać:-DFerdżi to długo masz ogórki,chyba szczególnie o nie dbałaś,albo masz dobrą rękę do ogórków;-)bo moje już dawno padły.Nie Ferdżi Ty mocniej wycierpiałaś,młodzi się po przeziębiali,ale już na szczęście jest lepiej. Saam dziękuję za kwiatka.Potraktuję go wyjątkowo i już zasuwam go wsadzić,żeby nie oklapł.Do wody:-D😘a masz jeszcze jednego😘:-P Idę kawki sobie zrobić i do roboty;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez cieplo .Tym razem nie bede narzekala na upal ,poniewaz to moze ostatnie tak cieple dni tego lata .Niech sie nasza Celinka wyplazuje na calego ,a raczej na murzyna :-).Na weekend przyjedzie do niej syn ,to moze saama gdzies sie wyrwie :-). Saam ,no wiesz ,czasem nie warto burzyc nastroju ,wiec gdybym Ciebie zawolala ,czar by prysl :D . Bylam na spacerze saama i teraz szybciutko biore sie za przygotowanie obiadu .Ostatnio gustujemy w cukiniach i wczoraj znow zakupilam dwie w Lidlu ,sa tam takie akuratne ,beda na jutro ,choc to bedzie piatek bezpostny :-) Przyszlam glodna ,wiec zjadlam jedna muminke i ostala tylko jedna ,moze wcisne Ulanowi do poobiedniej kawki :-).Przeciez juz mnie kusi aby upiec inne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viollkka
Daa:-D:-D:-Dteraz to ja się czuję jak piąte koło:-Dmówiłaś kiedyś,że nie możesz pisać smsków,a jednak je stukasz,no chyba,że z innego tel:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolka ,jesli tak mowilam ,a nie pamietam tego ,to nie wiem z jakiej przyczyny .Moze to nie ja .Wiesz ,mam skleroze ,moze tak bylo ,ale kompletnie nie pamietam . Robie porzadek w moich notatkach ,bo tone w nich ,a i tak szybko zapominam co gdzie mam :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorowo :-) Celinka :-) prosila przekazac ,ze jutro nam pokiwa gdy bedzie pod syrenka :-).Jutro napisze dokladniej o ktorej ,ale bedzie to miedzy 18:oo ,a 19 :00 :-).Bardzo zaluje ,ze nie moze tu pisac ,posty nie wychodza . Wiolka ,nic nie mowisz :-),no powiedz jakie babusie pieklas :-) ....Spicie ? :-) ,to juz nie przeszkadzam :-) Spokojnej nocy Mili 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Kochani *Saam *Ferdżi *Daa *Viollkka *Saam uel *Saam otnik *Saam ba *Zuzanno *przypadkowi i stali czytający I tak Witam Was Wszystkich już ubrana:)Saam jako autorowi Topiku na wstępie pogratuluję przyjemnie prowadzenia tematu:)I niezwykle miłej atmosfery,która tu panuje .Mam nadzieję ,że moje wstąpienie tu było chodź troszkę tajemnicze :)Bo taki miałam zamiar .:):)Tak jak nakazuje tytuł Topiku od tego zaczęłam od słodkiego... filtrowania:):) czyli od słów DobranocSaam....Najchętniej dłużej bym jeszcze popisała tu pod woalką tajemnicy .Ale Saam mnie przycisnął no ,a że jestem niezwykle ciekawa co oprócz żołedzi mogę jeszcze zobaczyć.Tak więc czym prędzej utworzyłam się pod tym właśnie Nickiem tu obecnym.Niezwykle zmartwił mnie fakt ze Saam jest w posiadaniu słodkiej zielonookiej rywalki długonogiej:).Na szczeście boska zielonooka została wyrzucona na...zieloną trawkę..Ku mojej ogromnej uciesze .Najwyraźniej złośnica pokazała pazurki..:):)Mój nick jest nawiązaniem do tematów tu poruszanych ,a więc do ogrodnictwa a, że nie mam pojęciach o cukiniach i kalarepkach pomyślałam ,że przyda Wam się boska chroniąca dłoń Waszych plonów i tak oto jestem ja...Anonna czyli rzymska bogini urodzaju .Mówcie w skrócie poprostu An :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viollkka nie czuj siè jak piąte koło :)Teraz jestem i ja chętnie pogadam z Tobą:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa teraz na odsłonie już jestem.. :) szczerze mówiąc zajęty właśnie mam czas przez pracę pochłania mi ona spooro..,ale jak tylko bedę mogła to chętnie poplotkuję i popiszę z Tobà I z góry plisss na moje ciche dni ,które mogą tu nastąpić ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko:)i moje kroki jutro skieruję na Ustkę może się spotkamy;)Słyszałam, że ma być upał :):)a to jedyny dla mnie dzień w wakacjach w tym roku gdzie beztrosko będę wdychać jod na złotych piaskach bałtyku:)i przede wszystkim mam zamiar kąpać się ...bez przerwy;):)...Uwielbiam wodę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdżi świetnie rozkminiasz Saama;);) liczę na Twoje wskazówki ,bo jak widzę masz niezłą intuicję;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamson
dobry wieczór :) I witaj An 🌻 fajnie że masz już stały nick. Jutro postaram się przyjrzeć Twojej patronce bo nie mam jej wśród znajomych. Jednak jeśli mi będzie wolno to dla własnych potrzeb chciałbym zrobić małą modyfikację i nazywać Ciebie po prostu Anią. Nie wiem czy się orientujesz ale wszystkie pomarańczowe nicki które zawierają słowo saam to jedna i ta saama osoba czyli ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam czy te kilka innych nicków z tym samym członem ,to ktoś inny?Wczoraj zaczełam czytać topik od podstaw tak aby nie móc zadawac Ci tego pytania, poprostu chciałam sama się dowiedziedziec jednak troche tu masz materiału do lektury i nie udało mi się rozwiązać tej zagadki.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadałam Ci pytanie na które jakby czytając w moich myślach odpowiedziałeś wcześnie w chwili gdy ja pisałam post:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamotniak ozdobny
Wiola :) jeżeli wsadziłaś go do zimnej wody to pewnie jeszcze bardziej oklapł :p ale zapewne znasz sposoby na szybkie wyprostowanie i ujędrnienie .... kwiatka Dzięki za nieżałowanie buziaków ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autosaam
dobrze An :) ale tylko w tym miesiącu ;) chyba czytam w Twoich myślach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamorodek
Danusiu :) dziękuję za pośrednictwo w kontakcie z Celinką. Gdyby nie wieści od Ciebie to bardzo bym się martwił co się dzieje z naszą koleżanką. Swoją drogą to dziwne że nie ma łączności. Na Pomorzu Środkowym Plus jest nawet w piwnicy. Widziałaś na spacerze jakiegoś konika albo chociaż żołędzie? i i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saambor
An :) a Ty jakim cudem chcesz się znalezć w Ustce? Na stałe w jakim zakątku naszego kraju mieszkasz? l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to za sprawą boskiej mocy którą posiadam :):)...Uwierz mi zdziwiłbyś się gdybym powiedziała Ci jaki zakątek zamieszkuje DobranocSaam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Wszycy milcza bo ? ,watpie abyscie obudzili sie jak ja juz podbuzowani i nie wiem z jakiego powodu ,ale czasem tak mam .Na dokladke Ulan dzis wybyl do pracy o swicie i zapomnial wylaczyc budzik ,ktory ma ustawiony na 6:30 i mnie obudzil ,a po 7 :00 zerwal mnie dzwonek domofonu i juz sie nie kladlam,a zasnelam dopiero nad ranem . Nowa :-) kolezanka An jest bardzo tajemnicza,mysle ,ze troche zdradzi nam cos wiecej o sobie skoro my tu otwarcie rozmawiamy i prawie znamy sie jak łyse konie ,no nie ? :-) Nasza Cal nie dosc ,ze nie moze wysylac postow ,to rowniez nie moze wejsc na swoja poczte i nawet na konto bankowe . Saam ,a moze poradzic jej aby poszukala piwnicy ,skoro mowisz ,ze stamtad jest dobry zasieg Plusa :-) Na wczorajszym spacerze spotkalam kilka moze nie konikow ,a koni :-) i z duza doza prawdopodobienstwa byli oni w posiadaniu żoledzi ,nie sprawdzalam :-) Spokojnego dnia Mili ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie łyse, tylko nie łyse .... Sporo włosów jeszcze mam. Jak ktoś nie wie to pomyśleć może że jeszcze wszystkie mam. Bardziej adekwatne byłoby powiedzenie że znamy się jak siwe konie. I Dzień dobry ! I Cześć Danusiu 🌻 milczałem do tej pory bo byłem zarobiony jak mrówek. Ale wreszcie jest czas na śniadanko. Ugotowałem pomidorową .... z Amino. Mam jeszcze zapuszkowaną rybę. I Celinka lepiej niech sprawdzi czy ma włączony przesył danych. Albo chociaż niech zresetuje miękko telefon. Zasięg z pewnością jest bo gdzie by był jak nie w Ustce. Może też mieć ograniczoną przez operatora prędkość więc niech spróbuje połączyć się przez WiFi. Nad deptakami z pewnością fruwa darmowy internet. I udanego dnia wszystkim życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×