Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tracenie dziewictwa z facetem poznanym przez internet

Polecane posty

Gość gość
Można szukać i w necie, ale nie można pisać że szuka się do seksu, a tym bardziej do pierwszego razu, bo to przyciąga samych nieudaczników. Ja poznałam przez net normalnego i sympatycznego chłopaka, ale zaczęłam od normalnej znajomości, a dalej samo jakoś tak wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GGGD - więc przyznajesz, że też jesteś crazy . Normalnie potwierdzasz to, co wiedziałem od zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gość dziś Hahahahah że co?! :D:P pisałam o facetach...na kafe nie poznałam żadnego normalnego.:D:D:P ps. To chyba do mnie, ale jeśli już to gggb. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech będzie gggb. Sam jestem crazy. Bądź taka, tak lżej w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jeśli jesteś Włochem to mogę z tobą nawiązać bliższą znajomość...:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Chociaż na pewno nie jesteś....:P Tak mi się skojarzyło...I jeszcze ktoś ostatnio mi coś powiedzial na temat Włochów...:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, droga czekoladko, lubię to słowo. Po drugie za stary jestem dla ciebie niestety, mogę tylko oblizać się z myślą o tobie nasteczko. Niejednego jeszcze owiniesz wokół palca craizerko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A z ciekawości ile masz lat? :P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W necie czy poza net-em ludzie tacy sami. Tylko trzeba wybrać właściwą osobę do właściwego zadania . Moje partnerki były bardzo zadowolone z tego pierwszego razu, nigdy nie miałem obaw przed taką sytuacją a ogólnie lubię "uczyć" i prowadzić szkolenia więc tym bardziej połączenie przyjemności z pożytecznym mi pasowało :) Jak szukasz kogoś kto Cię przyjemnie rozdziewiczy i nieco podszkoli z sexu to zapraszam, jeśli szukasz związku/męża/chłopaka to szukaj kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekoladowa nasteczko, Ty jesteś w przedziale 20-25 a nie chcę żebyś zadławiła się ze śmiechu i tak młodo zeszła. Mogłabyś być moją córeczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adorcik
sluchaj nie masz co sie wstydzic swojego niedoswiadczenia , facet powinien byc delikatny i cie poprowadzic a nie wywyzszac sie tym co on nie robil . Btw jak dla mnie (nie mam aktualnie dziewczyny) to dziewictwo jest bardziej powodem do dumy bo najwidoczniej wiazesz z seksem nie tylko sam stosunek ale tez uczucia a nie jak wiekszosc matołów tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jakaś koleżanka jest zainteresowana to zapraszam do kontaktu. Mam kilka doświadczeń tego typu, samych pozytywnych zwłaszcza dla kobiet, które zdecydowały się na pierwszy raz ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
s********j, nie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama mam 23 lata i do niedawna byłam dziewicą bez chłopaka na koncie tylko dlatego, bo żaden facet mi się nie podobał a na seks z przypadkowym facetem z imprezy nie miałam ochoty. Kilku proponowało mi związek ale nie chciałam ich ranić bo wiem, że wykorzystałabym ich nic przy tym nie czując. Niedawno przeprowadziłam się i postanowiłam zaszaleć. Poznałam go przez tindera, czatowaliśmy po przyjacielsku, na 3 spotkaniu wylądowaliśmy w łóżku u niego. O fakcie, że jest moim pierwszym dowiedział się później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie było krwi i nie kapnął się w trakcie? Jak mu to potem powiedziałaś, to jaka była jego reakcja na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotkałam,poznałam i to zrobiłam-facet z internetu. Było i jest z nim extra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×