Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KaszaManna329

Czy mogę być w ciąży?

Polecane posty

Gość KaszaManna329

Witam, Zażywam tabletki antykoncepcyjne Naraya Plus (drugi blister). Tabletki przyjmuję o godz. 21. Zawsze starałam się brać tabletkę na czas, ale niestety pewnego dnia zostałam zmuszona, żeby pominąć jedną z nich. Po powrocie do domu (minęło więcej niż 12h) zasięgłam po ulotkę, na której było napisane, żeby przyjąć tabletkę najszybciej jak to możliwe. Zrobiłam to ale najgorsze jest, że było napisane tam też coś takiego: "Jeżeli pacjentka odbyła stosunek w tygodniu poprzedzającym pominięcie tabletki lub zapomniała rozpocząć kolejny blister istnieje ryzyko, że pacjentka jest w ciąży" ;( Uprawiałam seks z chłopakiem bez wytrysku w środku nawet nie wiem ile razy przed pominięciem tej tabletki. Teraz pojawiła wieksza ilość śluzu, którego przed pominięciem prawie wcale nie było i pobolewa mnie lewy jajnik. Czy to ciąża? Strasznie się boję... ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaszaManna329
Proszę o odpowiedź :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad wiesz jak cię ruchoaj co w tobie zostawił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaszaManna329
Dla wszystkich dziewczyn, które znajdą się tutaj bo są w podobnej sytuacji - nie jestem w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość A
Dnia 5.01.2016 o 19:37, Gość KaszaManna329 napisał:

Dla wszystkich dziewczyn, które znajdą się tutaj bo są w podobnej sytuacji - nie jestem w ciąży 🙂

Jestem w takiej samej sytuacji, uspokoiłaś mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×