Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uczciwy Zarobek Przez Internet

Polecane posty

Gość zarabianie

O zarabianiu w internecie możesz przeczytać na : www.hajsikzneta.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo łatwy sposób na dodatkowy zarobek przez internet!

- rób zdjęcia paragonów
- przesyłaj je na swoje konto w Blovly
- zarabiaj pieniądze
- zamawiaj darmowe próbki produktów, np. Fairy, Oral-B
- codziennie masz szansę na 50 lub 100 zł

http://www.blovly.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj tę stronę do końca a gwarantuję, że nie pożałujesz! Nie przejmuj się, że tekst jest trochę długi. Warto przeczytać do końca! TO NIE ŻADEN ŻART. GDYBY LUDZIE ZROBILI TAK JAK JEST NAPISANE BYŁOBY NAPRAWDĘ PIĘKNIE, ALE WIĘKSZOŚĆ UWAŻA, ŻE TO ŻART, ALE PROSZĘ TO WZIĄĆ NA LOGIKĘ... NA ZDROWY ROZUM. Nie wierzysz? To oczywiste. kto da 15000 złotych za nic. A jednak. Po pierwsze nie za nic, bo wkład wynosi 5 złotych. Po drugir potrzebujesz włożyć troszeczkę pracy, dosłownie 20-30 minut jednorazowo (np. dziś albo jutro). Ten sposób wymiślił Roberto T. Kiyosaki, najbogatszy inwestor na świecie, który w dodatku nie ma pracy... i tak się rozeszło, że trafiło do mnie i do Ciebie! Opowiem jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut żeby spokojnie o tym przeczytać to zapisz tę stronę i wróć kiedy będziesz miał czas 🙂 Tak więc pomyśl czy warto się troszkę zaangażować - to zależy od Ciebie. Gdy opowiedziałem o tym kolegom wyśmiali mnie... A jednak wziąłem w tym planie udział. Moi koledzy wycięgnęli się, gdy zobaczyli moje konto, a mówiłem od razu wejdźcie w to, wiadomo, nawet znajomi są czasem nieufni. He, teraz się z tego śmieję... Jak sobie przypomnę ich miny , jak opowiadali, gdy zajrzeli na konta. Zresztą mi też gęba opadła jak zobaczyłem konto. A konto wciąż rosło i dalej rośnie. Teraz udowodnię Ci, że jest to LEGALNY INTERES! Nie potrzbujesz niczego sprzedawać. Nie potrzebujesz o tym rozmawiać z przyjaciółmi, rodziną ani z nikim innym (chyba, że chcesz). W dodatku, jeśli jesteś nieśmiały, to masz problem z głowy - bo nie musisz mieć bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. ktokolwiek, kto trzymarękę na pulsie może osiagnąć sukces i wzbogacić się o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jesli wierzysz, że każdy ma swoje pięć minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej! Ok to zaczynamy, bo się rozgadałem. Ten program działa i nieważne z jakiego kraju jesteś albo w jakim przebywasz. Nieważne ile masz lat. I na dodatek NIE będziesz potrzebował specjalnej wiedzy lub talentu. Nie będziesz przeglądał stron internetowych, nie będziesz nigdzie dzwonił, klikał lub spamował, nie będziesz także płacił za reklamy itp. Wszystko czego potrzbujesz to: - konto w banku (najlepiej z możliwością obsługi przez internet, ale niekoniecznie), - około 20 - 30 minut Twojego czasu jednorazowo! - jeżeli masz chociaż 13 lat to możesz założyć swoje własne konto w banku. Nie wierzysz? KROK 1 Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, że aby zarobić musisz coś od siebie dać. Więc pierwsze co musisz zrobić to ZAINWESTOWAĆ 5 złotych. jak mówi Robert T. Kiyosaki - "jeśli nie nie zainwestujesz - nic większego nie zyskasz". Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększającą się rzeszą ludzi. Tak więc przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe. Nazwę odbiorcy wpisz: xxx a jako tytuł wpisz INWESTYCJA. CHCĘ ŻEBYŚ WIEDZIAŁ, ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM LEGALNYM! To naprawdę proste! Gdy przelejesz 5 zł na pierwsze konto możesz już się szeroko uśmiechnąć. Nie wiem czy wiesz , ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. Oto obecna lista: 1 nr konta: 97 8309 0000 0078 0243 3000 0010 2 nr konta: 80 1090 1131 0000 0001 0936 0000 3 nr konta: 49 1050 1025 1000 0022 8470 6070 4 nr konta: 64 1050 1764 1000 0097 1577 4692 5 nr konta: 72 1240 3305 1111 0010 9045 3730 Pamiętaj wpłać 5 zł na konto nr 1 i wpisz nazwę odbiorcy jako XXX (ze względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze przepiszesz nr konta to pieniądze i tak dojdą). KROK 2 Gdy juz przelałeś pieniądze na konto znajdujące się na pierwszym miejscu listy, nastepną rzeczą, którą musisz zrobić to zrobić kopię tej strony (tekstu na niej zawartego). Później konto nr 1 skasuj a na sam dół wpisz SWOJE KONTO. W ten sposób znów będzie 5 kont, a każdy przesunie się o jedno oczko w górę, przenumeruj je na koniec od góry 1, 2, 3, 4, 5 i stanie sie tak, że pod nr 5 jest twój nr konta. NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1 POZYCJI, PONIWAŻ SAM NA TYM STRACISZ. (wyjaśniłem to na początku i czytaj dalej) NIE BĄDŹ ZACHŁANNY. Robisz to wszystko po to, by wysłać ten cały tekst ponownie (korzystając z twojej skrzynki e-mailowej lub reklamując na swojej stronie www) do np. 40 osób (zapamiętaj, że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się, ale mozesz to zareklamować w darmowy sposób w internecie przez co więcej ludzi to zobaczy i możesz wiecej zarobić! POTRZEBUJESZ DOWODÓW? Tutaj są przykładowe 3 osoby, oczywiście nie są to wszystke,e które brały udział w tym programie, i które zainwestowały nic innego jak 5 złi 30 minut swojego czasu. "Jaki wspaniały plan. Zrobiłem! Wszystko co mi poradziliście z jakieś 3 tygodnie temu i co prawda nie udało mi się uzbierać te 15000, o których mówiliście, ale te 9135 tez mnie powaliły, a jest jeszcze tydzień." Tomasz Watorek, Warszawa. "Cześć. Tu Justyna. No cóż, co mogę powiedzieć? DZIĘKUJĘ BARDZO BARDZO MOCNO. Wysłałam 40 e-maili tak jak mówiliście i w sumie zapomniałam o całej tej sprawie, bo tak naprawdę nie wierzyłam w to, a te 5 złotych to jeszcze nikogo nie uratowały. Ale jak zobaczyłam moje konto po kilku tygodniach to się załamałam! W tym dobrym znaczeniu! Było tam prawie 15000 złotych! I jak ja to teraz wydam tak szybko? Przecież za kolejne 30 dni będę mieć tego więcej! Dziękuję jeszcze raz!" Justyna Tojan, Strzelce Opolskie. "Byłem zaskoczony kiedy zobaczyłem moje konto! Przez 3 tygodnie na moim koncie znalazło się 9440 zł. Na początku myślałem, że to jakiś błąd wkradł się im do kompów. Ale potem wypłaciłem pieniądze i kupiłem sobie super kompa! Nareszcie! Dzięki, dzięki, dzięki!" Ryszard Bodler, Gdańsk. A tutaj troszeczkę matematyki: Kiedy wyślesz swoje e-maile (lub rozpowszechnisz tę stronę w inny sposób) będziesz na 5 miejscu listy. To najlepsza pozycja po to, by zarobić poważne pieniądze! Żaden inny program nie daje tak wysokich i realnych pieniędzy z różnych powodów, które wytłumaczę poniżej. Jak długo będziesz wysyłał tę wiadomość do ludzi, którzy będą zainteresowani programem możesz spodziewać się, że średnio odpowie na nie 25% ludzi. Ale bądźmy bardziej pesymistyczni i dajmy na to, że tylko 12,5%, dla utrudnienia. Gdy wyślesz 40 e-maili do różnych osób możesz spodziewać się, że 5 z nich zrobi dokładnie to co Ty (12,5%x40=5). Ale tym razem Twój nr konta przesunie się na 4 pozycję. Wówczas już będzie o tym programie wiedziało 200 osób (5x40) Z tych 200 osób udzieli się 25 (12,5% z 200=25) więc dalsze 1000 e-maili (25x40) podniosą Twój nr konta na 3 pozycję. Z tych 1000 ludzi możesz spodziewać się, że udzieli się 125 osób (12,5% z 1000=125) więc dalsze 5000 e-maili (125x40) podniesie Twoje konto na pozycję 2 na liście. A z tych 5000 ludzi możesz spodziewać się 625 osób, które się udziela (12,5% z 5000=625) więc kolejne 25000 osób (625x40) podniesie TWÓJ NR KONTA NA POZYCJĘ 1 ! I teraz z 25000 ludzi możesz spodziewać się, że 3125 z nich odpowie (12,5% z 25000=3125) A w tym czasie Ty będziesz na 1 miejscu! Więc dostaniesz 15625 złotych! (3125x5) Więc jak Twój nr znajdzie się na pozycki nr 1 przez kolejne kilka dni to będzie Twój czas na to, by zbierać pieniądze! Przez serię 30 dni , te pieniądze będą wysyłane przez kilka tysięcy ludzi tak jak Ty to zrobiłeś! Powodzenia, PROSZĘ nawet, jeśli się jeszcze nie zdecydowałeś, nie wyrzucaj tej strony. PAMIĘTAJ wyślij tylko 5 zł na konto nr 1 po czym skasuj je wpisując swoje konto na sam dół listy, wszystkie automatycznie przesuną się o oczko w górę i przenumeruj je od góry 1, 2, 3, 4, 5 i stanie się tak, że pod nr 5 jest Twój nr konta. !NIE ZMIENIAJ FORMY LISTU! (Osoby, które będą oszukiwały, tzn. nie będą wpłacały 5 złotych a wpisywały swoje nr kont będą ujawnione! Bardzo proszę podejść do sprawy poważnie i uczciwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×