Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nikogo nie obchodzą moje problemy

Polecane posty

Gość gość

Chce mi się wyć albo zabić i mieć spokój . Dlaczego życie jest takie niesprawiedliwe a ludzie bezduszni i okrutni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, w dzisiejszych czasach, większość patrzy tylko na siebie, a relacje międzyludzkie, to często 'interes', jest fajnie dopóki mają z tej znajomości, jakąś korzyść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra, a ciebie obchodzą moje? To logiczne, że jak moje cie nie ruszają, to i twoje powiewają na wietrze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nie chodzi o ciebie a o chociażby rodzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma swoje problemy i to takie, że ho ho - dlaczego mają się przejmować Twoimi ? Ty przejmujesz się problemami innych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie ma takich jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikogo nie powinno się obarczać swoimi problemami, bo każdy ma aż nadto swoich i wysłuchiwanie o problemach innych jeszcze bardziej dołuje. Gadanie o problemach w niczym ci nie pomoże, problemy trzeba rozwiązywać a nie o nich mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Napiszę Ci tak .Problemy na każdy ja np też mam ogromne problemy i od nikogo niczego nie oczekuję smutne jest jedynie to że w najgorszych chwilach najblizsze osoby typu mama tata rodzenstwo mąż..potrafią tak dokopać że jeszcze bardziej odechciewa się żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie Ty masz że mowi o innych ..ze takich nie maja? :D haa to mnie ciekawi !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo takich nie maja ja jestem p*********m pechowym unikatem i takich jak ja nie ma nikt i przez to mi jeszcze ciężej bo nikt tego nie zrozumie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×