Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wystarczy zgoda ojca u notariusza na staly pobyt dziecka za granicą?

Polecane posty

Gość gość

Więc tak, z ojcem syna nie jestem już od bardzo dawna, byłam jeszcze w szóstym miesiącu ciąży. Syn ma 2 lata, a ja mam możliwośc podjęcia dobrej pracy za granicą. Ojciec dziecka w pełni to rozumie i wyraża zgodę na nasz wyjazd, w przyszłym tygodniu idziemy do notariusza. Jednak czy to wystarczy? Na pewno nie jest konieczne postępowanie w sądzie rodzinnym? Opinia z rodk, itp.? Bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie,ze wystarczy. Taki zapis u notariusza daje Ci gwarancje,ze jestes bezpieczna i nikt o nic nie moze Cie oskarzyc.Rozumiem,ze ojciec dziecka jest wpisany w akcie urodzenia dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, dziecko nosi jego nazwisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy w wyroku, ze oboje mamy pelnie praw, natomiast corka mieszka ze mna. wyjechalam, exa po prostu poinformowalam. nikt nigdy sie niecz czepial, nikt nie pytal, czy jest zgoda, to do niczego nie jest potrzebne. corka czasem go odwiedza, onj tez raz u niej byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie wolno ci wchodzić w jakiś konkubinat ani w inne podejrzane układy!! Bo za granicą, za takie coś zabiorą ci dziecko i oddadzą na wychowanie imigrantom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×