Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy wracać do Pl i otwierać własny biznes?

Polecane posty

Gość Zbigniew

Firma własna to najkrótsza droga do bogactwa. Dlaczego? Bo siła robocza jest tania. Zatrudniasz dwóch trzech ludzi i ryją na ciebie za bezdurno a ty tylko zbierasz kasę. No i w ten sposób ty jesteś coraz bogatszy a oni ledwo zipią. Czyż to nie jest piękne? Najemni są po to żeby pracowali na pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graflin
Dnia 13.09.2019 o 02:55, Gość gość napisał:

Przecież w Polsce klasa średnia praktycznie nie istnieje, o czym ty człowieku piszesz 😂

Pisze o krajach poza PL, nie o PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bestia
2 godziny temu, Gość Zbigniew napisał:

Firma własna to najkrótsza droga do bogactwa. Dlaczego? Bo siła robocza jest tania. Zatrudniasz dwóch trzech ludzi i ryją na ciebie za bezdurno a ty tylko zbierasz kasę. No i w ten sposób ty jesteś coraz bogatszy a oni ledwo zipią. Czyż to nie jest piękne? Najemni są po to żeby pracowali na pana.

Powodzenia w znalezieniu tych naiwniaków. Kto coś umie spíerdala za zachód lub otwiera własną firme, a nie robi na jakiegoś de/bila. Za pare groszy to zatrudnisz nieudaczników i partaczy, nikogo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widmo

Mamy sprzyjający system podatkowy więc otwierajcie interes i bogaćcie się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyk

Rząd dba o nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyk

Ja w każdym razie nigdzie nie wyjeżdżam. W pl zarabiam tyle, że nie ma sensu plątać się po świecie skoro wszystko mam w zasięgu ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuki
1 godzinę temu, Gość Tyk napisał:

Ja w każdym razie nigdzie nie wyjeżdżam. W pl zarabiam tyle, że nie ma sensu plątać się po świecie skoro wszystko mam w zasięgu ręki.

Bo rząd o nas dba i chce dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Willy
21 minut temu, Gość Kuki napisał:

Bo rząd o nas dba i chce dobrze!

A opozycja wszystko niszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bestia

Najważniejsze jest to, że w PL wszystko taniutkie więc inflacja mi nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOOOOOL
16 godzin temu, Gość Bestia napisał:

Najważniejsze jest to, że w PL wszystko taniutkie więc inflacja mi nie przeszkadza.

ty chyba nie wiesz czym jest inflacja nieuku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtjhutrdjhd
21 godzin temu, Gość Widmo napisał:

Mamy sprzyjający system podatkowy więc otwierajcie interes i bogaćcie się. 

ciekawe jaki??? bo ZUS od dochodu ktory chca wprowadzic na pewno nie zacheca 😂

ale ty pewnie jednym z tych 500plusow jestes wiec przekonujesz innych, bo ktos musi na ciebie robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widmo

ZUS to zaledwie 1.300 zł/pracownika więc pracodawca płaci wręcz symboliczną składkę (i to już po podwyżce). Są więc dobre warunki dla prywatnej inicjatywy i otwierając firmę można szybko złapać wiatr w żagle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol
12 minut temu, Gość Widmo napisał:

ZUS to zaledwie 1.300 zł/pracownika więc pracodawca płaci wręcz symboliczną składkę (i to już po podwyżce). Są więc dobre warunki dla prywatnej inicjatywy i otwierając firmę można szybko złapać wiatr w żagle. 

Ty chyba nie wiesz co się w Polsce dzieje 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widmo
9 godzin temu, Gość Lol napisał:

Ty chyba nie wiesz co się w Polsce dzieje 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Dzieje sieę dobrze. Taka miesięczna opłata nie jest wysoka. To powinno też wyczyścić rynek pracy od pseudo-pracodawców prowadzących firmę typu krzak.  No i przecież są zwolnienia dla młodziaków itd. itd. Ogólnie rzecz biorąc postawa rządu jest pomocna do rozwoju prywatnej inicjatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli to biznes internetowy to co za różnica z jakiego miejsca na świecie będziesz go prowadzić?nie lepiej zostać tam gdzie teraz jesteś, pracować ja pracujesz, ale po pracy oddawać się na 200% swojemu biznesowi? i jak zacznie się rozkręcać to wtedy zrezygnować z etatu i rozpocząć prace we własnym biznesie pełną parą? w takim układzie nic nie ryzykujesz, albo ryzykujesz mniej 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Widmo napisał:

Dzieje sieę dobrze. Taka miesięczna opłata nie jest wysoka. To powinno też wyczyścić rynek pracy od pseudo-pracodawców prowadzących firmę typu krzak.  No i przecież są zwolnienia dla młodziaków itd. itd. Ogólnie rzecz biorąc postawa rządu jest pomocna do rozwoju prywatnej inicjatywy.

dobrze się dzieje? hahah widzę tu mocnego socjalistę ...opłaty za pracownika są coraz wyższe...jest coraz więcej kontroli, by jak najbardziej ograbić przedsiębiorce bo z czego dać na te 500 plusy i inne bezsensy??? a żeby ktoś się nie doczepił mojej wypowiedzi, to tak kontroli nie ma się co obawiać jeżeli gra się czysto, ale i tuuu to błąd , bo nawet jeśli my nie zawinimy , a zawini nasz konntrahent to odpowiadamy wspólnie ...taka kontrola zawsze coś znajdzie, zawszze!

 coraz wyższe podatki i większy socjal pomagają się rozwinąć gospodarce??? o nie , to wręcz nie możlwe...źle się dzieje, bardzo źle, a będzie tylko gorzej jak tak dalej pójdzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Widmo napisał:

Dzieje sieę dobrze. Taka miesięczna opłata nie jest wysoka. To powinno też wyczyścić rynek pracy od pseudo-pracodawców prowadzących firmę typu krzak.  No i przecież są zwolnienia dla młodziaków itd. itd. Ogólnie rzecz biorąc postawa rządu jest pomocna do rozwoju prywatnej inicjatywy.

Miesieczna oplata nie jest wysoka?? moze faktycznie, bo rzad zwieksza bardziej 😂 prowadzilam firme w Polsce raz, teraz zagranica i widze roznice. Nigdy wiecej nie bede przechodzic przez wymysly tych zlodziei, ktorzy zreszta sa niestabilni, co chwila jakis nowy pomysl. Pozniej wez sie czlowieku lecz z tych nerwow, tylko gdzie, jak specjalisci wyjechali na zachod? A rzad jeszcze przyklasnal "niech jada" 😓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widmo

Ja się zgadzam z rządem. Kto chce niech jedzie, granice są otwarte, banki działają więc możecie posyłać do PL nawet wszystko co zarobicie. No i oczywiście inwestujecie w kraju. Tak robią prawdziwi patrioci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Widmo napisał:

Ja się zgadzam z rządem. Kto chce niech jedzie, granice są otwarte, banki działają więc możecie posyłać do PL nawet wszystko co zarobicie. No i oczywiście inwestujecie w kraju. Tak robią prawdziwi patrioci.

Nie, dziekuje, nie zostawie nawet zlotowki w tym chlewie. Gnijcie sobie tam dalej za 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widmo
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Nie, dziekuje, nie zostawie nawet zlotowki w tym chlewie. Gnijcie sobie tam dalej za 500+

PL da sobie rady z tobą i bez ciebie. Gnij tam dalej na bezludziu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
33 minuty temu, Gość Widmo napisał:

PL da sobie rady z tobą i bez ciebie. Gnij tam dalej na bezludziu.

Dziękuję, na pewno lepiej mi niż w tym skorumpowanym chlewie pisdziołkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×