Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę czyli WYBORY WYBORY... archiwum2

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Shatyn zaloguj się. jezyk.gifjezyk.gif x to powiedzenie zdobędzie wkrótce oszałamiającą popularność na kafe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn zdradzał piękną żonę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tesz nie jeste shatyne:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha taka ona piękna była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardziej mnie interesuje dlaczego iftara opowiadała o obsranych gaciach swojego Romea. :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara lampucera Anita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otuIona
Mnie temat gaci kuchcika też interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona zaloguj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego Shatyn zdradzał starą Anitę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestańcie z tymi gaciami bo to obrzydliwe, fuj nie zniżajcie się tak nisko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misio1 zaloguj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całe szczęście, że się myszellina wczoraj zalogowała, będzie większe pole do popisu dla ich fobii prześladowczej :D jestem gościem, który pisał na starych taczkach jeszcze o 15tej. Nie wiem kim jest reszta ale jestem shatynką a nie shatynem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To iftar zaczęła temat brudnych gaci swego amanta według niej nie tylko gacie miał brudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o blee... fuuj co to za poziom gościowych rozmówców ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kadarka jakbyś nie zaczęła o tych gaciach to nikt by nie wiedział i poziom dyskusji byłby wysoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Solidarni 2010": Staniszkis była tajnym współpracownikiem SB. Tak próbują skompromitować ją za krytykę PiS 'Bez żadnych skrupułów środowisko PiS obchodzi się z tymi, którzy kiedyś partię popierali, ale zmienili zdanie. Dziś mowa przede wszystkim o prof. Jadwidze Staniszkis, którą do niedawna PiS miał za największy autorytet, ale kiedy nazwała obecną władzę "infantylną dyktaturą", postanowiono zacząć niszczenie jej wizerunku. Najlepiej zadanie to idzie organizacji "Solidarni 2010", która zarzuca prof. Staniszkis... agenturalną przeszłość.' Zgłoś gość dziś 'Co ciekawe, "Solidarni 2010" uznają, że krytyczne oceny wystawiane przez prof. Jadwigę Staniszkis rządowi Platformy Obywatelskiej były "rzetelne", ale krytyka Prawa i Sprawiedliwości jest "niepoważna" i "bezpodstawna". Zwolennicy partii rządzącej sugerują, iż powodem rozczarowania Jarosławem Kaczyńskim może być także demencja 73-letniej socjolożki.' gość dziś 'Te inwektywy nie są jednak pierwszą próbą zdyskredytowania prof. Staniszkis. Po tym, gdy stwierdziła ona, iż Andrzej Duda "kompromituje się jako prezydent i prawnik" na celownik wzięto ją na założonym przez Igora Janke portalu blogowym Salon24. Tam po raz pierwszy rozpoczęto "lustrację" Jadwigi Staniszkis, oraz zaczęto grzebać w jej życiu prywatnym.'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z - wg ciebie- dnem intelektualno-moralnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reporterzy bez Granic naciskają ws. polskiej ustawy medialnej 30 minut temu Organizacja Reporterzy bez Granic (RsF) zwróciła się do Komisji Europejskiej, by zajęła zdecydowane stanowisko wobec Polski, jeśli rząd Prawa i Sprawiedliwości nie zrezygnuje z tzw. ustawy medialnej, która została przyjęta w ubiegłym tygodniu. x nie przypuszczałem że układ sięga tak daleko, to pewnie weganie i rowerzyści wespół z masonami :classic_cool: inspirowani przez Grzesia Shreka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kadarka, odpowiedz na pytanie: Po jaki uj włazisz na temat, na którym gospodarz cię nie chce, ba, którego to gospodarza sama nie raczysz żadnym szacunkiem ani sympatią? Czego leziesz tam, gdzie uważasz, że dyskusja z gospodarzem tematu jest dnem inetelektualno-moralnym? Otulona i Myr w sumie też mogliby odpowiedzieć. Chociaż nie posądzam was o rzeczowe odpowiadanie na konkretne pytania (patrz: wczoraj i przedwczoraj, durne rżenie to max na co was w tej kwestii stać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem iftar, ale odpowiem. Oni lubia boksowanie sie i n*******lanie na forum. Shatyn nie jest lepszy. Tez wchodzil na ich tematy. Chore wzajemne uzaleznirnie psychopaty shatyna i jego #ofiar#.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor No
To są pytania do psychologa/psychiatry a nie do pacjentów po co od lat włażą na top shatyna i się boksują pisząc w kółko te same teksty to jakieś toksyczne uzależnienie pomieszane z obsjesjami w rodzaju każdy gość to shatyn , shatyn uosabia całe zło, całą kanaliowatość tego świata w ich umysłach między innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy jesteśmy shatynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iftara: Poziom gości kształtuje gospodarz. X S********j idiotko. Na mój poziom nie ma wpływu Shatyn, podobnie jak na pion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sekretarka shatyna jak zwykle błysnela yntelygencjom:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewuniu a czy dzisiaj jest szansa ze odpowiesz w koncu na zadane tobie pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz blizej do żebraniny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przemysław Saleta, były bokser, poinformował, że przez PiS wyprowadza się do Tajlandii. Na początku kwietnia wyprowadzam się do Tajlandii i przyczyniły się do tego działania PiS — powiedział „Newsweekowi” sportowiec. Wyjaśnił, że atmosfera nad Wisłą przestała mu odpowiadać już mniej więcej ponad rok temu. Jestem dumny z Polski i tego, że jestem Polakiem, ale wizja kraju, jaką forsuje obecny rząd, dumą już nie napawa. Co więcej, także za granicą Polska ma coraz gorszy wizerunek. Nie tylko media i instytucje międzynarodowe zauważyły, że za sprawą PiS zbliżamy się w Polsce do standardów białoruskich. Boję się, że bez pomocy z zewnątrz nie da się powstrzymać dalszego psucia naszego państwa x buahaha ale debil a jaka to ta straszna wizja kraju jest panie przemku :Dpewnie na to pytanie juz by sie zająkał i nic nie wybełkotał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×