Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę czyli WYBORY WYBORY... archiwum2

Polecane posty

Gość gość
Ludzie!Co z wami?Jak tak niepartyjny człowiek czyta to głowa boli.Czy wy nie potraficie myśleć? Po co wybierany jest rząd?Po co w rządzie jest opozycja?Czyż nie po to aby dochodzili do najlepszych decyzji dla nas? Otóż jak czytam to nie.Rząd według was jest po to aby go krytykować za to,że jest rządem,zanim coś zrobi.A opozycja według was nie powinna pracować dla wspōlnego dobra,tylko skupić się na rzucaniu rządowi klód pod nogi. I tak od 10 lat już z hakiem. Tak obserwuję i tylko Kukizowcy stają na wysokości zadania.I pomyśleć,że są nowi w sejmie! Najmniej podoba mi się Nowoczesna,odpowiada za wszystkie zamieszki a reprezentuje najwyrażniej wielki zagraniczny kapitał.Ostatnie doniesienia internautów zresztą potwierdzają,że nie robią tego za darmo. Wszyscy co biorą w tym udział stali się pomocnikami w wielkim zresztą planie globalnym kontroli nad ludźmi.Kto to wszystko organizuje?Odpowiedzi już są,wystarczy poczytać.Włosy na głowie się jeżą w czym dobrowolnie bierzecie udział.A we wszystkim jak zawsze chodzi o pieniądze......Przede wszystkim te,które nadrukowano bez pokrycia a teraz trzeba wydrenować od ludzi.Od was.Więc pobudzcie się zanim zostaniecie bez niczego. Na razie to oni są bankrutami ale to się zmieni i wy nimi będziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up bo ważne, zgadzam się z postulatem o nowy temat i nowy rozdział w naszym kafeteryjnym życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iftara Ściekowisko. x Szkoda, że tak nie pisałaś i ściekowisko ci nie przeszkadzało, jak lżyłyście z Otuloną na shatyna, jego żonę i syna :) Dwulicowe ściery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrek był kiedyś super gościem. Na każdy temat na jaki wszedł niby przypadkiem, potrafił zawsze napisać coś ciekawego, z poczuciem humoru i w dodatku często gęsto było to coś życzliwego. Sama wielokrotnie sobie z nim żartowałam, ironicznie, sarkastycznie ale na poziomie i z klasą, był w tym na prawdę mistrzem :) A teraz.. Właściwie to nie wiem co napisać, bo nie chcę być wobec niego niemiła - mnie osobiście nic złego nie zrobił, nadal go lubię, ale chyba tylko dlatego, że nie miałam przyjemności z nim tu rozmawiać. Bo z tego co widzę, jakoś chyba byśmy się już nie dogadali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bedę zakładał nicka piszę spod gościa bo potem są podszywy a logować się nie zamierzam by nie ułatwiać zadania nowej władzy bo piszę nie po ich myśli :-P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_Największa porażka shatyna_ dziś Ściekowisko. X Co Iftara, nie jest śmiesznie? No pacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najmniej podoba mi się Nowoczesna,odpowiada za wszystkie zamieszki a reprezentuje najwyrażniej wielki zagraniczny kapitał.Ostatnie doniesienia internautów zresztą potwierdzają,że nie robią tego za darmo. x nie głosowałem na nich ale pytanie konkretne: jakie doniesienia i konkretne dowody są na to ? Takie niezbite dowody a nie insynuacje . Czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kukiz staje na wysokości zadania ok. można tak twierdzić tyle że PIS w pewnym momencie go wydyma, zabierze mu posłów np tych narodowców a ze zmiany konstytucji będą nici. Na to liczy poseł Kukiz przecież przede wszystkim dlatego w krytyce PISu jest bardzo oszczędny. To jest gra Kukiza bo wie że tylko z PISem będzie mógł zmieniać konstytucję a do tego by to zrobić wystarczy przekonać niektórych innych posłów by np nie byli na głosowaniu itd. Ostatecznie Kukiz który jeszcze niedawno nie oszczędzał PISu i zrównywał go z ziemią ( wtedy kiedy chciał się wybić i uchodzić za przedstwiciela wkurzonych obywateli ) teraz stał się lawirantem politycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnie doniesienia internautów zresztą potwierdzają,że nie robią tego za darmo. X No i powiedz jak z Tobą poważnie rozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zasadzie pierwszy scenariusz że go wydymają jest możliwy jak najbardziej bo PISowi miałoby zależeć na zmianie konstytucji ? Nie sądzę. Tak jest lepiej jak teraz a więc konstytucja sobie a PIS sobie, sadzawka, mętna woda itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Służby siłowe mają teraz przywrócone 100% za L4, mają podwyżki np policja 200 zł dostała. PIS będzie chroniony jak mało która partia dotychczas. A w służbie publicznej tfu ... obecnie już tylko pisowskiej, będą mieli usłużnych biurokratów . PIS można już teraz krytykować bo to co robią jest na bakier z ustrojem Państwa, mówi o tym nie tylko UE ale także USA już się poważnie interesują. Ale wy wolicie pieprzyć bzdety o zdradzie , targowicy itd. Pytanie: dlaczego w gazetach rosyjskich są komentarze mówiące o tym że Polska to WSCHÓD ? Bo PIS prowadzi paradoksalnie pro/ROSYJSKĄ politykę. Biegniemy prosto w ramiona Putina moi drodzy a podobno chcieliśmy być członkiem UE który coś znaczy. Goowno będziemy niedługo znaczyć i będziemy mogli się jedynie pocieszać żurkiem jedzonym z Orbanem co nam też nic nie daje jak wiadomo komisarz z Wegier poparł decyzje w naszej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dobra, zacznijmy wszystko od nowa. Dajmy sobie spokój z docinkami i wrzutami, z wyciąganiem jakichś topów sprzed wieku. Szatyn, dawaj nowy topik, orendże - zmajstrujcie sobie jakieś nicki i zaczynamy nowe Kaczki bez tego syfu. Merytorycznie, kulturalnie i bez wracania do tego co było. X Moim zdaniem się nie da, chociażby ze względu na Iftarę, która z jakimś dzikim skowytem wpada tutaj z idiotycznymi memami, które nie dość, że niczego nie wdnoszą do dyskusji, to jeszcze są mało śmieszne. Można by założyć nowy top i zacząć a new brand life, ale śmiem podejrzewać, że z Iftarą, otuloną, myrevinem się nie da. Zresztą... sama nie wiem, czy potrafię jeszcze skupić się tylko i wyłącznie na polityce, bo widząc powyższe nicki dziwnie mi się robi w okolicy grdyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki jest ustrój państwa i co konkretnie jest na bakier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak nie wiesz jakie konkretne wydarzenia polityczne podważyły demokrację liberalną w naszym Państwie to szkoda z tobą rozmawiać. Jakikolwiek przykład uznasz za nieadekwatny 🖐️ bez odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ye
gość dziś Czemu nikt z bijących brawo obecnemu rządowi nie komentuje ostatnich wydarzeń? Jakaś chwilowa śpiączka czy co? x :D Jest jasne, że będą wpadki i błędy. Oceniam po zamiarach i skutkach, nie po wpadkach i błędach. To co wymieniłaś/eś, to mieszanina spraw błahych i poważnych i słusznych, tak jak zwolnienia w TVP. My się nie dogadamy, bo ja kieruję się zupełnie inną oceną TVP, tak jak całej III RP. Dopóki tego nie zrozumiesz, lub chociaż nie przyjmiesz do wiadomości, że w ocenie PiS (i nie tylko PiS, jest to szerzej podzielane zdanie) III RP jest bezpośrednią kontynuatorką PRL w zakresie ukształtowanych elit (elity w PRL, były produktem totalitarnego państwa), których mentalność, cele są hamulcem rozwoju Polski. Nie mówiąc o odpowiedzialności za zbrodnie PRL. Zatem zwolnienia w TVP, to konieczność. I nie takie, będą jeszcze zwolnienia, bo cała postPeeReLowska elita jest generalnie antypolska (często w bardzo pokrętny sposób, nieczytelny dla przeciętnego czytelnika GW). Albo się to teraz uda, początek naprawy państwa, albo nie. Jeśli się uda, to powstanie nowe państwo, które przekreśli generalnie schedę PRL i w znacznej mierze III RP. Nie będzie w takiej Polsce miejsca dla Bieńkowskie, Tuska, Mira i reszty tej zwyrodniałej tkanki. Do śmieci z tym. Przeciętni ludzie, którzy nie rozumieją co się dzieje, albo wydaje im się, że rozumieją, chociaż de facto mają jedynie dren propagandowy z Agory w głowach, po prostu się przyzwyczają. Nie należy się przejmować pokrzykiwaniami, lamentami, tylko jechać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość:14:57 Sam sobie znajdź.Ja czytam dla siebie i nie notuję niestety gdzie i co.Dla nikogo też nie pracuję a przemyślenia są moje i nie muszę nikomu nic udowadniać.A jeśli chodzi o moje teorie to proszę bardzo:Ntv 1 alternews ze środy/tam Janusz Zagórski podaje wszystkie źródła/,korespondencja z Niemiec co piątek wieczorem. Przemyślenia:Zmiany na ziemi,dr.Walter Veigh,Grzegorz Braun.Po prostu różne źródła.Chcesz skorzystaj nie to nie,żyj sobie w matrixie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha,jeszcze Igor Witkowski.Zapomniałam za co bardzo przepraszam pana Igora.Wykład na temat Nowego porządku świata/na przykład/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podważyły demokrację?Jak można podważyć coś czego nie było?A co konkretnie podważyło?Przecież wszystkie ugrupowania w sejmie już się wycofały z tego oskarżenia.PUBLICZNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość ye dziś Bardzo rozsądna wypowiedź, szkoda że tak mało takich w tym temacie. Co ta michnikowszczyzna porobiła z ludźmi, gotowi się pozabijać a przynajmniej wydłubywać sobie oczy. Ale może z tego wrzątku wypłynie coś dobrego dla Polski. Oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Demokracja była wtedy jak nie pozwalano Kukizowi występować,jak gnębiono i oskarżano red.Sumlińskiego,jak odwoływano wszystkie katolickie wykłady,nie wynajmowano sal bo stosowano cenzurę nawet w małych miastach,jak bojkotowano kabaret Pietrzaka w telewizji i na festiwalach,jak wyrzucano wszystkich niepasujących dziennikarzy,a zwłaszcza takich co pisali prawdę,jak wytaczano procesy Cenckiewiczowi za obrazę Wałęsy,jak zamykano kibiców na pół roku,jak tuszowano wreszcie przyczyny niektórych zgonów/Lepper,Petelicki itd/.Jak wyrzucono Szymona Majewskiego pamięta ktoś?Czyż nie cenzurowano nawet żartów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 15:17 Dziękuję.Też tak myślę.Pisz gościu dalej.Może niektórzy chociaż doznają olśnienia umysłu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z sieci
~krakowianin-58 : Powoli wszystkie obietnice wykasują,no może uda im sie tylko 500+.W tym kierunku robią wszystko,wszelkimi możliwymi sposobami..I jak to powiedział w okresie kampanii P.Korwin - "dadzą 500 , wezmą 700"....I tu i w innych swoich przypuszczeniach miał 100% rację....Nie przewidział tylko jednego...Że staniemy się pośmiewiskiem na całym świecie...Tak,tak...To stało sie faktem...Osobiście doświadczyłem...Przed kilkoma dniami wróciłem z 14-dniowego pobytu w Meksyku..Kraj nasz był znany i poważany.Na pytanie skąd jestes-usmiechano sie serdecznie i mówiono cyt."Jan Pawel' lub podobnie oraz "Walesa"...Gdy mnie sie kilkakrotnie pytano skąd jestem ,a dzieje sie tak w sklepach,restauracjach - pytający usłyszawszy że z Polski, wybuchał śmiechem i mówił cyt."Kacyski"...Wstyd bedzie jechac do któregoś z krajów w UE......Jaki z tego morał - macie coście chcieli....A bedzie jeszcze gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiania
"Rząd nie zamierza przedłużać programu Mieszkanie Dla Młodych, a poluzowanie warunków ubiegania się o kredyt z dopłatą spowodowało, że chętnych do jego skorzystania jest bardzo dużo – z budżetu na ten rok zarezerwowano już niemal połowę środków. Nic dziwnego, skoro państwo może nam sfinansować nawet 38 proc. ceny mieszkania."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:17 Święta prawda, masz rację. Ale ja pytałam wcześniej o coś innego, tylko w połowie odpowiedziałeś/aś mi na pytanie. Więc reasumując: to, co napisałeś gościu jest prawdą i ja się pod tym podpisuję. Ale dalej mamy na miejscu tych z III RP redaktorów z Tv Trwam, Niezależnej, Republiki oraz wydawcow związanych do tej pory z prasą katolicko-prawicową. I co teraz? Szach mat? Na zasadzie: wy nam lewaki od niemal 30 lat serwowaliście postkomunistyczne bzdury w publicznej telewizji, więc my teraz polecimy skrajnie na prawo? No bo to, że redaktorzy i wydawcy świeżo w TVP zatrudnieni są i będą stronniczy - chyba nie poddajemy wątpliwościom, co zresztą pokazały już dwa wydania wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(to ja z 16:56, przeniosłam to już na nowy top, nie zauważyłam że go założono)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem 2011.11.08 ja nigdy nie mialam czegos takiego,moze dlatego ze potrafie oddzielic emocje od rozumu,kieruje sie raczej tym drugim emocje potrafie skutecznie wylaczyc,moim zdaniem pod ich wplywem podejmuje sie duzo blednych decyzji ktore komplikuja nam zycie x otulona_snem 2015.11.06 piszesz,piszesz mitomanku :D x otulona_snem 2012.07.18 lepiej zawsze zdrowy rozsadek zachowac usmiech.gif i miec do kazdego ograniczone zaufanie (także sobie myro nie wyobrażaj niewiadomo czego :D :D :D) x http://f.kafeteria.pl/temat/f1/boje-sie-daleko-od-domu-chodzicnerwica-leki-p_5568156 - ciekawostka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i oraz wydawcow związanych do tej pory z prasą katolicko-prawicową. I co teraz? Szach mat? Na zasadzie: wy nam lewaki od niemal 30 lat serwowaliście postkomunistyczne bzdury w publicznej telewizji, więc my teraz polecimy skrajnie na prawo? x Do 2011 roku wielu ludzi związanych z mediami z czasów PIS (2005-2007) nadal tam pracowało. I to nie były sprzątaczki czy pracownicy techniczni. Jan Pospieszalski miał swój program jeszcze w latach kiedy rządziło PO. Oczywiście PO nikomu łaski nie robiło że zachowuje się czasami przyzwoicie ale fakt jest taki że takiego upolitycznienia w III RP jeszcze nie było, PIS idzie po bandzie daleko bardziej niż poprzednie ekipy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:classic_cool: shatyn co nowym topem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ye
gość dziś 15:17 Święta prawda, masz rację. Ale ja pytałam wcześniej o coś innego, tylko w połowie odpowiedziałeś/aś mi na pytanie. Więc reasumując: to, co napisałeś gościu jest prawdą i ja się pod tym podpisuję. Ale dalej mamy na miejscu tych z III RP redaktorów z Tv Trwam, Niezależnej, Republiki oraz wydawcow związanych do tej pory z prasą katolicko-prawicową. I co teraz? Szach mat? Na zasadzie: wy nam lewaki od niemal 30 lat serwowaliście postkomunistyczne bzdury w publicznej telewizji, więc my teraz polecimy skrajnie na prawo? No bo to, że redaktorzy i wydawcy świeżo w TVP zatrudnieni są i będą stronniczy - chyba nie poddajemy wątpliwościom, co zresztą pokazały już dwa wydania wiadomości. x Wybacz, ale to co piszesz to jest idiotyzm, lub by powiedzieć ładniej, jesteś oderwana od rzeczywistości, lub jej po prostu nie rozumiesz. Wyjaśnię, czy może po prostu napiszę co myślę. 1/ Niby kto ma zająć miejsce regularnych propagandystów, kłamców, jeśli nie dziennikarze, którzy od lat znajdowali się po przeciwnej stronie sporu? Są jacyś neutralni? Tacy, co sobie stali pośrodku, okrakiem siedzieli na barykadzie i zachowali absolutną bezstronność? Oczekujesz NIEMOŻLIWEGO. Nie ma takich dziennikarzy i ich nie będzie, nigdy i nigdzie, bo: a/ dziennikarze także mają poglądy b/ temperatura i waga sporu jest kolosalna i nikt, kto jest blisko nie może się nie opowiedzieć. 2/ Jednak nie zgadzasz się ze mną. Tylko tak mówisz, ale de facto wcale nie myślisz, tak jak ja. Ja oczekuję ZMIANY TOTALNEJ, która doprowadzi do zupełnego zepchnięcia elit postpeerelu. Dla takich ludzi, nie ma miejsca w dziennikarstwie. Po prostu. (oczywiście, nie mam na myśli formalnego usuwania ich z zawodu, mam na myśli taką politykę, która odbierze im pozycję ludzi wiarygodnych, którymi nigdy przecież nie byli, bo bronili interesów grupy pasożytującej na Polsce). Założenie, że schedę po PRL, trzeba usunąć z korzeniami, wymaga przyjęcia zasady, że ludzie, którzy myślą inaczej o PRL, o III RP, niż ogólnie mówiąc PiS/konserwatyści/Kukiz15/prawica/itp, muszą stracić wpływy. Oznacza to, że NIE POWINNI KSZTAŁTOWAĆ OPINII PUBLICZNEJ. Koniec i kropka. 3/ I w konsekwencji do powyższego, należy ukształtować nową NARRACJĘ (jak się to dziś określa) o Polsce i miejscu Polski w świecie. O tym może rozmawiać Ziemkiewicz z Gmyzem, Semka z Hejke, ale nie Lewicka z Ordyńskim :D bo Lewicka, Ordyński, Lis, Kublik, Michnik mają zgnić na śmietniku historii, razem z resztą tej ANTYELITY, bo są oni z polskości wykorzenieni. Jak możesz się czepiać, że będą tam ludzie z Republiki, Trwam, czy Gazet Polskiej, gdy właśnie ci ludzie budowali przez wiele lat, media niezależne od postpeerelu, czyli media pracujące na rzecz Polski. Ty po prostu nie rozumiesz czym jest Polska, że jest ona czymś zupełnie innym, niż twoje jej rozumienie, wynikłe z tego, co tobie i tobie podobnym wprowadzano drenem medialnym w świadomość. Stawiasz wprost lub w domyślę tezę, że postpeerel, ma jakąś ogólną rację, jakąś słuszność (pomijam jakieś sprawy szczegółowe, mówię o wizji tego czym i jak ma być Polska). Otóż NIE MA RACJI, ANI SŁUSZNOŚCI. Koniec i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
usuwanie z TVP dziennikarzy, którzy byli z nią związani od 25 lat i przeżyli do tej pory każdą władzę - może też polecieć po operatorach światła i kamer! x A dlaczego nie ? :classic_cool: pamiętaj że już od najniższych stanowisk szerzyć się może defetyzm wobec nowej władzy. Sianie niepokojów wśród kolektywu telewizyjnego może zacząć się od pracowników fizycznych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×