Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Postanowiłam wrobić faceta w dziecko

Polecane posty

Gość gość

Mam 27 lat, jestem w związku z facetem o rok starszym. Zaplanowałam, że przy najbliższej okazji wrobię go w dziecko. Jego pozycja finansowa jest bardzo dobra, ma drogi i duży dom, który dostał od rodziców, dobry samochód itd. jego rodzina jest dość majętna, dla mnie to doskonała okazja by się ustawić w życiu. Nawet jesli się rozejdziemy to i tak będzie musiał płacić alimenty. W sytuacji gdy dostanę na dziecko 500zł od Państwa, a od niego wysokie alimenty, będę ustawiona mając pieniądze na swoje potrzeby, kosmetyki, telefony i ogólnie życie. Tak więc niezależnie od sytuacji wygrana jest po mojej stronie. Jeśli dziecko doprowadzi do ślubu to jeszcze lepiej. Rodzina bogata, to jak wygrana na loterii. Mają też sporo wykupionych terenów i nieruchomości. Z wrobieniem problemu nie będzie mam już plan. Zaplanowałam sobie wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Dodatkową motywacją jest to, że nie do końca nam się ten związek klei więc jest ryzyko, że się rozejdziemy, dlatego postanowiłam działać szybko zanim będzie za późno i ucieknie mi taka okazja by ustawić się w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzenia :( głupia pindo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pierwsze dziecko nie płacą musisz postarać się o drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrafinowana perfidna ku-Rwo_ ..znam takie jak ty. Ja bardzo szybko bym sobie z takim darmozjadem poradziła. Do pracy w*********j pasozycie! Oby ten twój facet kopa w d**e ci zasadził, k***o z patologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest pierwsza sprawa a druga to najzwyczajniej w świecie jest mi Ciebie żal, za praktycznie znikomy poziom intelektualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przelicz się bo już niejedna na tym poległa, ma kasę, stać go na adwokata i nie zdziw się jak to jemu pod opiekę oddadzą dziecko, bo ma lepsze warunki i zapewni lepszy start swojemu dziecku, niż matka pustak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko co dostał od kogoś w spadku jest jego i nic z tego nie dostaniesz nawet jakbyś była żoną jego. Rzeczy dostane w spadku nie podlegają podziałowi majątku tylko to co sam zarobił. Zresztą jak Mężczyzna ma coś w głowie to zechce wyników testu na ojcostwo itd. Chcesz by dziecko wychowywało się bez ojca? Właśnie z powodu takich kobiet samotne matki mają taką a nie inną opinię. Podziękujcie sobie babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jarajcie sie, to prowo...dziecko sie nudzi ,tak zaplanowala ze nawet nie wie ,ze 500 zl jest dopiero na drugie dziecko. Wez dziecino metalowe kolo i p*****lnij sie nim w czolo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coraz marniejsze te pseudoprowokacje -100/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-1000/10 był już taki temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Dobry plan, pogratulować sprytu. Niech płaci na bachora. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz się okaże że pomimo tego domu i samochodu facet jest bezrobotny i może płacić tylko 300 zł alimentów - ale się ustawisz autorko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubie takie bo daja bez gumy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×