Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

włosy na jajach to facet męski depilują tylko kroptogeje

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Jakie znowu krostki? Żyletka ma za krótki efekt, lepszy jest wosk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
"Facet może mieć włosy wszędzie, tylko nie w dwóch miejscach: na jajach i na plecach". Dobre. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś o spyerdalaj debilu, nie chce mi się z tobą gadać:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś o spyerdalaj debilu, nie chce mi się z tobą gadać:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Z jakiej okazji mnie obrażasz? Poza tym, mówię, jak jest. Wosk daje dłuższy efekt, poza tym jesteś facetem, więc nie wiesz, jak nieprzyjemny jest okres w zestawieniu z włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Z jakiej okazji mnie obrażasz? Poza tym, mówię, jak jest. Wosk daje dłuższy efekt, poza tym jesteś facetem, więc nie wiesz, jak nieprzyjemny jest okres w zestawieniu z włosami o dla ciebie to wszystko jest nieprzyjemne zresztą naucz się czytać bo twqoja rozprawka na temat wosku gufno mnie obchodzi:-O Poproś faceta niech ci przystrzyże trymerem wloski, np. na jedynke i efekt będzie o wiele lepszy niż wosk bo nie będziesz musiala dłubać w uszach brudnymi paluchami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci też maja napiecie przedmiesiączkowe?;) Może nie myście o sobie tylko o swoich kobietach! chcielibyście dotykać coś co ma szczecine? na pewno nie. Chcecie byśmy brały do ust i lizały a wam nawet się ogolić nie chce a uczucie szczeciny na twarzy czy cipce nie jest miłe. Facet zadbany: ogolone jajka i chociaż kawałek wokół penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Evelyn666ya dziś o kolejna upośledzona z łechtaczką przy prawej ósemce :-D naucz się że nie wszystkim musisz lizać jajca, niektórzy tego nie lubią, a w druga strone to ogolona tzipka jest bardziej kolczasta przy lizaniu niż taka z włosami :-O chyba że ty golisz co 2 godziny :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:13 dla ciebie to wszystko jest nieprzyjemne zresztą naucz się czytać bo twqoja rozprawka na temat wosku gufno mnie obchodzipechowiec.gif Poproś faceta niech ci przystrzyże trymerem wloski, np. na jedynke i efekt będzie o wiele lepszy niż wosk bo nie będziesz musiala dłubać w uszach brudnymi paluchami usmiech.gif Rozprawka ma konkretny schemat, ale nieważne... Nie lubię być oblepiona krwią, a włosy się do tego przyczyniają, nawet przystrzyżone, wzgórek może być, ale na dole to zwyczajnie nieprzyjemne. Ty z tymi uszami tak na poważnie, serio nie wiesz, na czym polega depilacja woskiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś i wygłupiam się żeby nie było nudno ale weź spróbuj strzyc trymerem, ja to robilem mojej ex i była b. zadowolona bo można ostrzyc z płozami b. krótko:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Aa ok, ok :D Ale mówię przecież, że nie lubię się kleić od krwi, a nawet minimalna długość włosków to gwarantuje, więc okolice warg muszę mieć na łyso, bo czuję się niekomfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Mówiłam na przykładzie. 2. Pokazujesz swój ,,intelekt'' obrażając ludzi. 3. widać że Twoją jedyna dziewczyną była prawa reka. Są zabiegi kosmetyczne pozwalające na naprawdę dlugi spokój z goleniem a jak już golisz to na pewno nie drapia co dwa dni (może u mnie) 4. W czyms takim jak seks wydzielają się różne substancje które są lepkie. A połącz to z włosami WOLE ZADBANEGO KRYPTOGEJA NIZ OWŁOSIONE YETI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś o nie wiem, moje dziewczyny nie miały takich problemów, żadna się nie golila bo ja tego nie lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba że twoje słowa maja na celu dowartościowanie się lub pochwalenie że już Ci łoniaki rosna. Chcesz to nie depiluj ale nie zdziw się jak laska Ci powie ze masz jaja jak kiwi i nie chodzi o rozmiar tylko owłosienie! Booya man.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Ja osobiście nie widzę co to za różnica. Spałam z facetami, którzy się depilowali i z tymi, którzy nie. Jedni i drudzy mnie pociągali, reszta jest milczeniem. Szczególnie jakieś głupie włoski. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Evelyn666ya dziś [22:28 o rozumiem, pewnie jesteś z tych co po seksie od razu biegną do kibla:-D wspólczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale zwróć uwagę na to, że każdy jest inny. Ty lubisz włoski, inny nie. Mi przeszkadza lepienie się podczas okresu, innym nie. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Evelyn666ya dziś Chyba że twoje słowa maja na celu dowartościowanie się lub pochwalenie że już Ci łoniaki rosna. Chcesz to nie depiluj ale nie zdziw się jak laska Ci powie ze masz jaja jak kiwi i nie chodzi o rozmiar tylko owłosienie! Booya man. o moje laski często nie wiedzą w ogóle czy mam jaja :-D bo nie widze potrzeby żeby zdejmować bokserki do seksu, jest rozporek mówi ci to coś? ;) a on służy do tego żeby wyjmować penisa na wierzch i wsadzać w cípke, zaręczam ci że orgazm pochwowy jest o wiele silniejszy niż ten "migdałkowy" który ty znasz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Seks w ubraniu? Spoko fetysz, osobiście wole kombinezony bez rozporka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie nie masz co pokazywać, po drugie dzięki takim facetom jak ty wole dziewczyny. nie smierdza, nie sa kudłate, doceniają nagość i atmosferę i nie koncza w 5 minut i maja większe ambicje niż ,,wypnij się". sorka za literówki jem pyszne kanapki i pisze jedna reka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
" Chcesz to nie depiluj ale nie zdziw się jak laska Ci powie ze masz jaja jak kiwi i nie chodzi o rozmiar tylko owłosienie! Booya man." O matko. :D Gdzie tolerancja? :O Myślałam, ze żyjemy w wolnym świecie i życie to kwestia wyborów, a seks- chemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zero tolerancji dla braku tolerancji ,,ja nie gole będę negował innych:{)) mi się wydaje ze ma taka mine z wąsami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przesadzacie, moja ciągnie druta zarośniętego na maksa. Widzę jak jej włochy z ust wychodzą a ta się cieszy i liże owłosione jaja aż się spuszczę. Napalona kobieta zrobi wszystko. Nigdy się nigdzie nie goliłem a i tak wylizała mnie całego. Wiec przestańcie pieprzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mówiłam swoje zdanie, każdy bierze co lubi. ja wole gładkie rzeczy. pointa? proszę: jeśli ktoś ma inne zdanie to docen to i uszanuj a nie hejtujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ciebie nie doceniam bo nie lubisz naturalnych włosów. Przecież mogę to tylko moje zdanie i mojej partnerki. Chcesz wygolone to szukaj albo zmuszaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniczy20
Ja własnie dzisiaj zgoliłem na swoich jajkach na zero, nie ma ani jednego najmniejszego włoska, jest goły i wesoły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×