Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam dziewicy tylko związek na stałe :)

Polecane posty

Mi n depresje pomaga feta, if you know what I mean;) i to od czasów gimnazjum. A siostra smutna bo może mądrzejsza i nie pruła się ze smietnikowcami co stoją naćpani w klatkach i doszła do wniosku że coś w zyciu osiągnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh, obawiam się że to wina silnie toksycznej rodziny. W aktualnym tempie z siostry nie wyjdzie wiele więcej jak ze mnie, a ze mnie dużo nie wyszło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fuckin' way, rodzina jest od tego. Gdyby nie rodzina kto by cię wkurwiał? Taka rodzina motywuje do nauki żeby jak najszybciej zdobyć wykrztałcenie i spierdalać na swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh, żeby to tak zawsze było :P Czasami takie rzeczy zamiast motywować po prostu odbierają wolę do życia. Sczerze, ja sam nawet już nie wiem czy w ogóle wierzę w jakąkolwiek nadzieję dla mnie. Od kiedy pamiętam, uważałem że moje życie skończy się z mojej własnej ręki, i jedyny powód dla którego nadal żyję to fakt że po prostu brakuje mi w życiu woli aby zrobić cokolwiek, czy tą w tę czy we wtę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To rób tak jak teraz, siedź z jajami na narzekaj jakie twoje życie jest c*****e, pierdul dalej głupoty ale rób wszystko by nic nie zmienić w swoim życiu. Weź kierwa znajdź jakiś cel w życiu i dąż do niego a nie siedz i nie pierd0l jakie Twoje zycie jest kijowe. nic się nie zmieni jak nic z tym nie zrobić ale przecież wygodniej jest nic nie zrobić a za niepowodzenia winic innych. P********z takie rzeczy ze okresu dostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh, sam nie wiem dlaczego oczekiwałem że ktoś to zrozumie. Ciesz się że nikty ciebie coś takiego nie dotknęło, i o ile mnie to nie obchodzi, generalnie czegoś w stylu tego co powiedziałaś się ludziom z depresją nie mówi, chyba że chcesz ich do samobójstwa doprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak celu + brak samomotywacji = golenie nadgarstków zyletka. wniosek? znajdz cel, rusz jaja sprzed kompa . Proste jak palcówa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh. To prawie tak proste jak bieganie z połamanymi nogami. Tylko w teorii i tylko jeśli nie widzisz co jest nie tak. Smuci mnie brak zrozumienia dla ludzi z problemami psychicznymi. Szczerze, jednym z powodów dla których unikam ludzi jest fakt że dla większości ludzi to wygląda jak lenistwo czy też zadowolenie z nieszczęścia. To boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unikasz ludzi a siedzisz w okolicy wyuzdanych i bezpruderyjnych ludzi na portalu? nawet terasz piszesz z psychosocjopatka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Evelyn666ya dziś Brak celu + brak samomotywacji = golenie nadgarstków zyletka. wniosek? znajdz cel, rusz jaja sprzed kompa . Proste jak palcówa. Zaczynam ją lubić. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pierwszy raz kiedy tu cokolwiek napisałem, drugi jak na samą stronę wszedłem. W realu mi trochę strach kogoś spotkać, więc pomyślałem że zacznę pisać po polskich stronach internetowych, na angielskojęzycznych nigdzie polaków nie ma. Pytanie dlaczego ten dział forum pozostawię jako ćwiczenie dla czytelników haha. Swoją drogą nie przesadzaj :P Każdy jest dziwny na swój sposób, i szczerze wątpię abyś była socjopatką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×