Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wole seks bez gumki i ciepla sperme partnera w ClPIE

Polecane posty

Gość gość

wybieram tylko tych z wyzszym wyksztalceniem, dobrym autem i dobrym charakterem. Mozna wywnioskowac ze tacy nie maja hiva, kily czy rzerzaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iv_ona24
Dopiero tacy to k****arze mówię ci! Ja osobiście na *****nko nagadalam moja kolezankę fajnego męża ma! Bardzo zabawny i teraz wiem ze czuły i wlał we mnie mnustwo spermy tuż po tym jak mój facet napełnił jego panią. Bo uprawialismy seks w jednym pokoju wstępnie bez wymiany partnerów ale koniec. Końcem wyszło jak wyszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dość głupi sposób "upewnienia" się że są czyści, ponieważ to o NICZYM nie znaczy. Jak chcesz być bezpieczna, poproś ich o to żeby wzięli testy na choroby weneryczne. A najlepiej, sama też się sprawdź, bo o ile w Polsce aż tak pospolite to nie jest, równie dobrze możesz chodzić i zarażać facetów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdecydowanie wolę bez gumki, a intensywny spust do środka uważam za przeżycie nieporównywalne z czymkolwiek innym - dla takich chwil warto żyć. Rozwiązanie przeszkód uważam za trywialne, ale trzeba na to zapracować. Przede wszystkim postarałam się o wspaniałego samca, któremu ufam (jesteśmy razem już cztery lata) i mam pewność, że żadnego świństwa mi nie przywlecze - po prostu żadna kobieta go tak nie obsłuży jak ja, więc nie patrzy na boki. Poza tym - ewentualną ciążę od niego zaakceptuję bez wahania (mam już pięknego dwuletniego synka) - po to jestem wyposażona w te różne narządy i instynkty, by je wykorzystać jak będzie na to pora. Uważam, że kopulacja z byle kim to strata czasu i ryzyko rozmaitych strat na zdrowiu somatycznym i psychicznym (nawet w gumce, a tabletki to już prosta droga do ruiny zdrowia). Kontakty lesbijskie też są przereklamowane (doświadczyłam). By być spełnioną, kobieta musi zapewnić sobie tego właściwego misiaka, a im szybciej go sobie zorganizuje - tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madziulek jesteś świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma jak śmietana z rana..,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzia - wyjasnij mi prosze kiedy i co musi spelniac Twoj facet zebys pozwplila mu zrezygnowac z gumki i konczyc w Tobie. Rozumiem, ze nie dajesz tej przyjemnosc****erwszemu lepszemu. Wiec jakie musza zostac spelnione warunki przez faceta, jak dlugo trwac zwiazek itp. Prosze o odp!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To proste: to musi być ten jedyny, mój i tylko mój, którego sobie sama niegdyś wybrałam, postarałam się by się mną zainteresował i o mnie powalczył (on uważa, że to on mnie wybrał - i niech tak dalej myśli). Jest dobrze zbudowany, wysportowany, nie pali. Nauczyłam go dbać o higienę osobistą (dla samców to niekoniecznie oczywiste) i sama narzucam wysoką jakość kontaktów intymnych. Nie mogłam zakładać, że jego wtyczka rozmiarami dokładnie dopasuje się do mojego gniazdka, skoro jednak tak właśnie jest - to uważam to za swój bonus. żeby było jasne: gumka to nie jest dla mnie alternatywa - po prostu jest mi niepotrzebna, jest przeszkodą w odczuwaniu przyjemności z seksu (a największą jest silny strumień męskiego soku odbijający się od szyjki macicy) a poza tym źle mi się kojarzy z wcześniejszymi negatywnymi doświadczeniami w mym własnym rozwoju seksualnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella  86
Strumień odbijający się od macicy, dobre. Jedyne co się wtedy odczuwa to pulsowanie penisa, no chyba, że mój facet :-D :-P nie ma obfitego wytrysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam wcześniej o dopasowaniu wtyczki do gniazdka. Spróbuj nauczyć swego pana, by tryskał na wepchnięciu, a nie na wycofaniu, jak się to podobno samcom zdarza. Jeśli w momencie wytrysku jest otwarta i niezbyt duża przestrzeń między główką penisa a szyjką macicy, to poczujesz, a warto. Nic nie pomoże jeśli wtyczka jest za krótka i dystans do dna gniazdka jest zbyt duży, ale także jest źle, jeśli w momencie wytrysku główka penisa naciska na szyjkę macicy - wtedy raczej też nic się nie poczuje. Przed porodem, gdy miałam tam płycej - podkładałam rękę na podbrzusze jako dystans, by nie wpychał za głęboko podczas wytrysku. Trzeba popracować, by uzyskać tę nagrodę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zw swojej (męskiej) strony dodam, że taki niczym nie skrępowany wytrysk, bez gumy, to bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madziulek po Twoim mechanicznym sposobie pisania przypuszczam, że celowo prowokujesz, albo jesteś jakimś podszywem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W stałym związku oczywiście bez gumki. W zasadzie gumka to kiepska antykoncepcja, można tylko doraźnie, dla bezpieczeństwa zdrowotnego, w dodatku jak ryzyko jest niewielkie. My lubimy się bawić w jak długo utrzymam soki w sobie - po leże z rozrzuconymi swobodnie nóżkami, bawi się mną delikatnie pieści masuje brzuszek, bawi się cycuszkami, ale tak żeby cały czas szparka była na widoku. Jak wreszcie coś zaczyna wypływać rozsmarowuje po brzuchu i piersiach. Czytaliśmy, że świetnie odżywia i wygładza skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wole jednak nie być w ciąży.;) Mój były skończył w środku tylko raz-mimo że brałam tabletki (przez krótki czas) to i tak przeważnie stosowaliśmy gumki oprócz jakiś kilku wybryków, ale wtedy i tak kończył w innych miejscach.:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi akurat staramy sie o dziecko wiec możemy poszaleć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś u mnie przez najbliższe 3 lata żadna ciąża nie wchodzi w grę wiec wole nie ryzykować, a do tabletek raczej nie wrócę.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno-nie sypiam z przypadkowymi facetami wiec jakby co poszłabym na zaoczne studia i tez to nie byłby koniec świata. ;) Wszystko jest zawodne, ale nie przesadzajmy- nie chce już więcej truć sie tabletkami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GGGB Bardzo dobre myślenie - "nie chcę się truć". Nie słuchaj frajerów i frajerek, którzy będą wywyższać tabletki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez wole, ale bezpieczny z przypadkowa osoba to on nie jest... Juz wolalbym cale zycie masturbowac sie przed http://hdsex.pl/ niz czyms sie zarazic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko masz ci/pę? Gratuluję szacunku do swojej kobiecości. Może zamiast twarzy masz jeszcze mordę, a zamiast pośladków du/psko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×