Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Saleeeee

Polecane posty

Gość gość

Zaczęły się już promocje w poznańskich galeriach. Podzielmy się gdzie i co możemy dostać w obniżonych cenach. W Malcie widziałam, że sklep Puccini i jubiler Yes kuszą obniżkami cen. A Wy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli już mówisz o Malcie to promocje również obowiązują w sklepie Pretty One. Można tam wybrać naprawdę eleganckie ciuszki nie obciążając zbytnio portfela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubię ciuchy z house teraz jest tam promocja na drugą rzeczą i do -77% na wyprzedaże. W sklepie online spodobały mi się jedne spodnie szukałam ich po poznańskich galeriach i nie było.. Ale wczoraj weszłam do house w Galerii Maltańskiej i dostałam czego chciałam. To chyba najlepiej zaopatrzony house w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wczoraj widziała w co drugim sklepie w Malcie są jakieś promocje, wyprzedaże. Dlatego warto tam się wybrać i znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Ja m.in. kupiłam kilka rzeczy w Tous. Najbardziej jestem zadowolona z torebki, taka czarna elegancka w sam raz dla mnie. Promocje wahają się od -30% aż do 50%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabatowa
A jakie zniżki w Zarze? JA wybieram się na shopping jutro. :) Mam już kilka kuponów rabatowych z http://kuponiarnia.pl/, ale nie do wszystkich sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Zarze akurat nie byłam, bo już nie starczyło mi czasu, by tam wejść. Malta ma za dużo fajnych sklepów, trzeba całego dnia, by wszystkie przejść, pooglądać ciuchu, poprzymierzać etc. Ale za to udało mi odwiedzić Solar. Trwają tam wyprzedaże. Kupiłam 2 sukienki, bo na pewno przydadzą się na karnawałowe zabawy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat ja chce napisać o zupełnie innej promocji niż na ciuchy. Ale także to wydarzenie jest Malcie, więc ma coś wspólnego z tematem. Zbliża się dzień babci i dziadka, więc trzeba pomyśleć o prezencie. Jatomi w galerii proponuje za darmo ćwiczenia dla dziadków, jakieś tańce i inne swawole. Myślę, że zabiorę tam swoją babuszkę. W końcu ruch to zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam fioła na punkcie wycieczek. W Malcie już trwają promocje w biurach podróży. Wykupiłam sobie wycieczkę w ciepłe kraje w biurze Itaka. Promocje są do -40%, więc uważam, że warto. Już nie mogę się doczekać kiedy zniknie ten biały puch. Jak też lubicie podróże to macie jeszcze tydzień, bo tyle trwa promocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za to długo czekałam na promocję w sklepie Duka w Malcie. Aż w końcu jest! Kuchnia to moje królestwo, uwielbiam gotować, Zaskakuje swoich znajomych smakiem i dodatkowo wystrojem stołu. Dlatego tak chętnie odwiedzam Duka - mają tam duży wybór różnych elementów potrzebnych do funkcjonowania kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do promocji czy ktoś może potwierdzić czy w galerii Malta są jakieś rabaty na dzień zakochanych i jakieś książeczki do odebrania? Obiło mi się o uszy, ale nie wiem czy to prawda. Ktoś może podpowiedzieć i powiedzieć coś więcej o tej akcji? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, mogę to potwierdzić. Widziałam na stronie galerii, będą rozdawać balony z kuponami do sklepów. Akcja ma trwać od 12-14 lutego. Poza tym z tego co widziałam w Malcie już jest sporo promocji np. w Home&You czy Gino Rossi. Malta obchodzi święto zakochanych całą parą! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×