Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gośće

Polecane posty

Gość gość
oczywiście i ja o tym myślę słonko. Narazie jeszcze musimy poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha tyle się czekało kotku to i jeszcze się zaczeka jestem cierpliwa i mam czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście słonko. Potem pogadamy bo narazie muszę kończyć bo poprostu padam. Miłej i oczywiscie spokojnej nocki słonko życzę. Rano wpadnę na chwilę bo roboty mi się trochę zrobiło. Dobrej nocki słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jeszcze kotku zrobię sobie kawkę bo tak mi chęć naleciała a tobie życzę także spokojnej nocki i kolorowych snów buziaczki kochanie do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kochanie miłego dzionka życzę i śle gorące buziaczki na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziaczki słonko. Rano mnie tu nie było bo jeden tel spowodował rano picie kawy w locie. Jak tam dzionek słonko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotuś ja wiem że jeśli nie piszesz to znaczy że nie możesz a dopiero pojechał mój pracownik co u mnie robił remącik przyjechał nas odwiedzić i na kawkę a ja kochanie nawet nie wie wiem kiedy mi dzionek zleciał dzisiaj sobota więc generalne sprzątanie potem obiad no i nie obejrzałam się i do pracy czas było iść buziaczki kochanie na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słonko. Porządki to i ja robiłem. Ktoś mi się na posesję przyzwyczaił. Parę rzeczy szukałem na złomach. Trochę się o delegacji dowiedziałem więc musiałem zorganizować komitet powitalny. I myślę że na jakiś czas będzie porządek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha ostatnio też latałeś po złomach wiesz za czym i nie znalazłeś jak tam obchodzisz ostatki ? Marudów nie ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie że ostatnio znalazłem. Po tamtym incydencie uruchomiłem zaniedbane czujki. Trochę zmodernizowane działają zadowalająco. To co pisałem o rannej kawie to właśnie ta czujka. O 3ciej w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie mówiłeś że znalazłeś jak tam zamulacza dzisiaj pijesz ? Są ostatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamulacza to wiesz że w ograniczonych ilościach. Szefowa wma rękę ka pulsie żeby mi się z tymi kolorowymi pastylkami nie zagotowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobacz kotku ta szefowa to jednak skarb wiesz czasem pomiauczy ale musi bo pracownicy by jej na głowe weśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no czasem musi. Ja ze swojej strony muszę dbać o was obie. Nie chcę byście latały nademną. Wiesz słonko o co chodzi. Dlatego muszę o siebie trochę dbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak kochanie musisz dbać o siebie ale jak się spotkamy to ja już o ciebie zadbam zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w to kochanie to wcale nie wątpię. Niebyło takiego spotkania żebyś o mnie niedbała. I za to też słonko( międzyinnymi) Cię kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słonko muszę zmykać bo padam. Miłem i spokojnej nocki życzę. Rano tu będę. Buziaczki kochanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle się mapisałam i nie poszło kochanie zmykam spać rano do pracy potem do kościoła a po kościele do baru a wieczorkiem do siory muszę zalecieć jak znam życie to i ty nie będziesz miał dnia dziecka więdz i ty zmykaj kochanie spokojnej nocki i kolorowych snów buziaczki ma dobranoc namiętne i pamiętaj kotku też cię kocham jesteś w moim sercu i zawsze będziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kochanie buziaczki na dzień dobry miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzajemnie słonko miłego dzionka życzę i buziaczki ślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak tam słonko dzionek? Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a właśnie wracam od siory dzisiaj cały dzionek na rozjazdach buziaczki kotku na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty w rozjazdach a ja zrobiłem słbie dzień dziecka. Tak się wybyczyłem aż się zmęczyłem. Buziaczki słonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanie dzisiaj jest niedziela a więdz można wypocząć o 20.5 na tvp2 będzie ładny film mamcia mówiła bo go kiedyś oglądała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to już załączam samograja. A z tym dniem dziecka to choć niedziela to miałem parę drobiazgów do zrobienia, ale leniwiec mi się załączył i po ptakach. Ale to mogę i jutro zrobić więc sobie pozwoliłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanie dobrze zrobiłeś roboty nie przerobisz w życiu trzeba mieć czas na wszystko nie samą pracą człowiek żyje a i wypocząć trzeba dla tego pisze w bibli że siódmy dzień jest do odpoczynku kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no masz rację słonko. A ten film. To taki puszczają bo dziś jest obchodzone święto zesłanych na sybir matek. Tylko on zadokładny to niejest. Nie pokazali ile ludzi zamarzło w czasie transtortu.zamarznięte dzieci matkom z rąk wyrywali i wywalali z nasypu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubie takie filmy oglądać a szefowa ogląda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niewiem co ona ogląda bo w swoim gabinecie siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha jakbym swojego pracownika słyszała tylko on jeszcze narzeka na swoją szefową aż nie raz zwracam mu uwagę że nie ładnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×