Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gośće

Polecane posty

Gość gość
słonko muszę kończyć bo oko mi leci. Rano się odezwe. Dobrej nocki życzę. Do jutra słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanie ja jutro o 9ej wyjeźdzam jadę do baru myślę że do 14 będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarbie śpij słodko i kolorowych snów buziaczki na dobranoc do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puk puk wstajemy szkoda dnia a zapowiada się piękny dzionek kochanie buziaczki na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację słonko. Szkoda dnia. No i ładny dzionek się zapowiada. Buziaczki na dzieńdobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuuu już nie śpisz ? Pewnie warsztat odwiedzisz ja kończe kawkę pić i zbieram się do baru buziaczki kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanie o 19.30 na polsacie będzie leciało państwo w państwie dziękuję za rozmowe tego mi było trzeba buziaczki skarbie na dobry wieczór jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziaczki kochanie na dzień dobry miłego dzionka życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzajemnie słonko. Miłego dzionka życzę. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam kotku mija dzionek ? Buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No witaj słonko , ale dzisiaj to bym cię ****nął :-P mam chęć na ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziaczki słonko. Dziś miałem dzień dziecka. Poza tym co miałem w warstacie zrobić. Ogólnie nudy. Jutro może będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzień dziecka mam i ja nic mi się nie chce robić a niech tam wziełam jeden dzień urlopu leże już w łóżeczku i oglądam tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i prawidłowo. Tobie też się należy. Tylko mnie to dzień dziecka organizują ludzie. Widać mnie muszą lubić skoro mi w poniedziałki nawet telefonami niechcą przeszkadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja podanko na stół i jest urlopik ale też nie zawsze go dostane dzisiaj mamcia miała dobry dzionek myślałam że może w totka wygrała a co to się stało że wczoraj wieczorkiem tu nie zajrzałeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha. Dobre pytanie. Byłem zalogowany na niebiesko i nieumiałem zrobić się na pomarańcza. Dopiero rano mi się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tak czekałam a oglądałeś wczoraj mecz w piłkę ręczną ? Był ciekawy i były emocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie słonko. Nie oglądałem. Zresztą szybko poszedłem spać. Rano wzstałem i szybko warsztat robić a tu kiszka, cały dzień cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobacz kotku jak to jest niby nowe od ze sklepu a źle zrobione i mamcia się złości bo trzeba przerabiać . Mówią że poniedziałki są zawsze puste od jutra pewnie od rana będziesz na obrotach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha. Masz rację. Poniedziałki zazwyczaj są takie. U ciebie też tak bywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kochanie u mnie jest inaczej ja mam umowę na cały etat wiec w poniedziałki do pracy ale jak się uśmiechnę i dobrze zagadam to i urlopik dostanę bo latem z urlopem to ja mogę pomarzyć a zreszto wiesz jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem jaką masz umowię i ty wiesz jaką ja mam. Wiemy o co chodzi. Wolne nie wolne, ale mulić zaczyna. Pora się ogarniać i lulu. Jutro nowy dzień i do boju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha kochanie czytasz w moich myślach to samo chciałam ci napisać dobranoc kochanie do jutra buziaczki namiętne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziaczki kochanie na dzień dobry miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzajemnie słonko. Miłego dzionka życzę. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słonko , muszę ci napisać całą prawdę . Ostatnie dni, były dla mnie bardzo ciężkie , byłem na skrajni załamania , w tym okresie bardzo zbliżyłem się ze swoją szefową do siebie , krótko mówiąc przespałem się z nią wiem jesteś na mnie teraz pewnie wściekła masz do tego prawo, ale to było silniejsze ode mnie , stało się i tego nie cofnę , mam teraz do ciebie pytanie co dalej ? Co z nami? Czy wybaczysz i będziemy dalej razem ? Czy to jest koniec ? Słonko odpisz będę czekał kocham cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.58. Gościu. Tak. Wybaczam ci. Z szefowymi różnie bywa. Prawa słonko? Buziaczki. Jak tam dzionek mija? Gość jest u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kochanie nie ma ale ja tam jadę w tygodniu bo mamy wiele spraw do omówienia związane wiesz z czym rozmawialiśmy o tym mamcia lata jak opętana nie może się doczekać meczu dzisiejszego buziaczki kochanie na dobry wieczór apropo twojej szefowej to ja ci ufam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja ten mecz to będę oglądał na śpiąco. Wczorajszej nocy miałem parę butelek po piwie spszedać i nocy zabrakło by dojechać do celu, to i mecz pewnie mi się będzie śnił. Rano przed pianiem koguta mam wylot więc trochę nocy szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanie to ty zmykaj spać a wynik to i tak się jutro dowiesz z mediów rano wstajesz to musisz wypocząć bo teraz to wiesz jaka jest traska nie bezpieczna kochanie kolorowych snów i oby nocka była bez dyżuru buziaczki kochanie na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×