Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

czy ubieracie sie modnie?

Polecane posty

Gość gość
gość dziś klasa to zachowanie, nie musi przekładać się na ubiór. x Nie musi, ale przekłada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cóż, mnie elegancki styl nudzi. Jest po prostu za sztywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Ubieram się w to co mi pasuje i w czym dobrze wyglądam, a nie w to co ktoś uzna za modne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataszynka
Ja zawsze staram się ubierać modnie. Nie rozumiem, jak można być kobietą i nie dbać o siebie. Przecież modny ubiór wcale nie oznacza kupowanie ciuchów co tydzień w http://www.trendsetterka.com/odziez-damska/sukienki_k_95.html Wystarczy, że faktycznie się przyłoży i poszuka czegoś ładnego w jakimś sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj w*********j z tą reklamą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze staram się dobierać modne ciuchy przy zachowaniu swojego stylu. :) kocham sukienki i fajne dodatki. Ostatnio znalazłam sporo oryginalnych, modnych ubrań w http://ifriko.pl/ , bardzo spodobało mi się robienie zakupów w tym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo lubię nosić luźne ciuchy typu dres.. Chociaż potrafię ubrać się elegancko, sexi,skromnie itd.. Nigdy nie krytykuję jak ktoś się ubiera.. Grunt,że ma się w co ubrać.. Nie kupuję co miesiąc ciuchów.. Dobrze wyglądam w tym co mam, i nie potrzebuję dużej ilości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcecie ubierać się mode i nie wydawać przy tym majątku, to polecam naszą stronę mZakupy.com :) Znajdziecie tam mnóstwo promocji i przecen z wielu różnych sklepów. Monika z mZakupów ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, wraz ze zmianą figury, pracy, poglądów. Obecnie zdecydowanie casual, wygoda i komfort mojego ciała są dla mnie najważniejsze. Ubieram się młodzieżowo - taka branża. Teraz właśnie zmieniam kolory. Doszłam wreszcie jakim jestem typem kolorystycznym i zaczynam mozolne przebudowywanie szafy. Nie mam szafy kapsulkowej, ale od kilku lat o tym marzę. Brakuje mi tylko nieco odwagi, jestem bardzo zachowawcza, nie chce później żałować, że wyrzuciłam coś, czego mi brakuje i muszę szybko szukać zamienników. Nie lubię zakupów, a zakupów z konieczności i na szybko, bo nie mam, to wręcz nie znoszę, a ięc nie mam ochoty na te "wrażenia".

Polecam na pewno stronkę:

https://coupondojo.com/pl/kupony-rabatowe/manymorningscom

Możecie znaleźć tam sporo dobrych kuponów rabatowych na zakupy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×