Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kominki Stylowe Paluch Witold OPINIE

Polecane posty

Gość gość

Jakie macie doświadczenia z tą firmą? Marzy nam się ładny, niewielki kominek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobra firma, potrafią fachowo doradzić, no i nie mają wygórowanych cen. Dobrze się z nimi współpracowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I przede wszystkim nie mają obudów kominkowych z Chin , więc jakość jest nieporównywalnie większa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest jakaś mega znaną firmą w Polsce, a szkoda, bo jakościowo to nie ma co porównywać do innych firm nam się współpracowało bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kwestii kominka to ja współpracowałem z firmą www.wilinski.pl , od wielu lat się tym zajmują wiec znają się na swojej pracy i cale wykonanie robia perfekcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jednak bardzo miło wspominam współpracę z Kominki Stylowe firma ma doświadczenie w branży i wie jak zaskoczyć wymagającego klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś z was ma jakiś namiar na tą firmę? najlepiej nr tel, albo po prostu stronę www

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kominki-stylowe.pl/ proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kominek to jest to! Mam i używam już 3 lata, tylko żaden kominiarz nam od razu nie doradził zamontować nasadę kominową i potem borykaliśmy się z ciągami wstecznymi. Zamontowaliśmy coś takiego http://einstel.pl/nasady-kominowe i od razu była poprawa. W wietrzne i chłodne dni ogrzewamy się tylko kominkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no mnie też oferta firmy Kominki Stylowe jakoś najbardziej przypasowała może dlatego, że na ich stronie było wszystko ładnie opisane, jak to wszystko się odbywa, dzięki czemu była prostsza decyzja.. nie wiem, ale wiem, że warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie ceny za taki kominek ? ktoś mi może powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co wiem, to wszystko zależy od projekty wyceny są indywidualne, więc nie mają jakiegoś stałego cennika w sumie to mi się od początku podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzwoniłam do nich, ogólnie przyjemna rozmowa, na poziomie ale mają długi terminy.. :( trafiłam w zły okres... akurat idzie ta zimniejsza pora i chyba teraz ludzie zaczynają zastanawiać sie nad kominkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no my już jesteśmy "po"! firma spisała się na medal przygotowując projekt pod nasze gusta ogólnie rzecz biorąc wszystko poszlo zgodnie z planem, firma jest uczciwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konkretna firma, działają bez zastrzeżeń są rzetelni, ambitni, na spotkanie z klientem przygotowani z pełną ofertą udało nam się dojść do konsensusu i już niedługo biorą się za tworzenie kominka już nie możemy się doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możliwość negocjacji cen, bardzo staranne wykonanie, nie mam się do czego przyczepić jeśli ktoś szuka profesjonalistów, to dobrze szuka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile trwa montaż kominka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 21 dni od momentu podpisania umowy z firmą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nieźle, w sumie nie długo patrząc na to jakie efekty są ich pracy i w porównaniu do innych firm niektóre firmy naprawdę opadły na głowę.. ;/ ale ta firma zaciekawiła mnie, zobaczym y;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam, ich realizacja całkowicie przekonała mnie w tym, że są profesjonalistami nie tylko w teorii, w mówienia i przedstawianiu oferty, ale przede wszystkim w praktyce. jestem zadowolony z usług Kominki Stylowe, to sprawdzona i uczciwa firma, godna zaufania dziękuję bardzo za rzetelność i dotrzymanie terminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy kominek od nich już trzeci rok nie było nigdy problemu, świetnie się go czyści, daje ciepło, jest wizytówką salonu i zawsze robi wrażenie na gościach ogólnie z firmą dobrze się współpracowało mają pojęcie na temat ogrzewania i na temat kominków polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też nie mieliśmy nigdy żadnych problemów dobre podejście do klienta, zero reklamacji i uwag firma działa i funkcjonuje tak jak nalezy indywidualne podejście do klienta i dobre ceny można polecać dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajoma teraz stawiała kominek, ale jej ładnie zrobili. Zamawiali z Piecbudu, projekt był jej. Kominek z płaszczem wodnym , powiem wam warto http://www.piecbud.net.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie dokładnie znajduje się ta firma Kominki Stylowe? chciałabym osobiście omówić wszystkie kwestie w biurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę : 48-340 Burgrabice 136/2 to jest dokładny adres pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marzenia o kominku spełniły się dzięki firmie Kominki Stylowe to bardzo dobra firma , która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam! mają spory wybór jeśli chodzi o obudowy kominkowe fajnie też, że zajmują się schodami i parapetami, dzięki temu załatwiliśmy też tą kwestię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my właśnie teraz wzięliśmy się za zrobienie kominka z firmą dobrze się współpracuje i wszystko robi zgodnie z naszymi wytycznymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
solidni i przede wszystkim konkretni firma godna polecenia, bo jak robią, to tylko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto rezerwować sobie u nich termin wcześniej z tego co zauważyłam mają kalendarze maja zapełniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×