Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pracownicamaproblem

STRES W PRACY PRZED PRZYJŚCIEM SZEFOWEJ

Polecane posty

Gość Pracownicamaproblem

Witam. Dogaduje się świetnie z szefową, ale zawsze jak widzę, że zmierza w kierunku mojego miejsca pracy zaczynam się stresować. Ona rozlicza kasę a Ja wtedy nie wiem co mam ze sobą zrobić, staram sobie znaleźć coś, żeby tak nie stać tylko. Chociaż raz stanelam i gadalismy sobie ,smialismy się i wgl, często nie zagląda, ale jak już zagląda to ogarnia mnie stres i jak dzwoni do mnie to też się stresuje. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli dogadujesz się dobrze to nie ma co się stresować. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luzik luzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy rozlicza kase stoj w bezpiecznej neutralnej odległości , pozwol jej spokojnie podliczac kase i nie zachowuj sie sztucznie , poczekaj az zrobi swoje i pojdzie :) tego stresu sie nie wyeliminuje, kazdy to czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś pracowałem w hotelu w Hollandi i jak miała przyjechać właścicielka tego hotelu, to manager (kobieta)r dostawała dosłownie biegunki ze stresu. Jak juz odeszła to dziewczyny z kantora nam o tym powiedziały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fobia społeczna, a jeśli się czegoś boisz to najlepszym lekarstwem na to by się raz na zawsze przestać bać jest zrobić to czego się boisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tam biegunka ze stresu nie dziwi, sama mam takie problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też moja szefowa stresuje, jak zaczęłam pracę to nie mogłam spać ze stresu, zaczęłam brać nervomix na przemian z melisą i tylko po tym jakoś mogłam zasnąc, na szczęście jakoś się z szefową "oswoiłam" i teraz już mniej się stresuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×