Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wypada ponownie aplikować w takiej sytuacji?

Polecane posty

Gość gość

Witajcie. Mam taki problem: wysłałam swoje CV do dwóch firm. Odezwała się firma A, zaprosili na rozmowę, wszystko cacy. Powiedzieli , że na 99% mam tę pracę, musi to jeszcze "klepnąć" prezes, ale to już tylko pro forma. Ucieszyłam się, jak mało kiedy - świetna praca na super warunkach, normalnie złapałam Pana Boga za nogi. Po dwóch dniach odezwała się firma B z pytaniem czy jestem nadal zainteresowana (dodam, że odezwali się przeszło miesiąc, odkąd wysłałam im CV, więc stwierdziłam, że już się nie odezwą). Odpowiedziałam im, że już nieaktualne (mając na myśli to, że jestem już "prawie" pracownikiem firmy A). No i tu kłania się moje frajerstwo w czystej postaci... Firma A się wypięła; stwierdzili, że prezes zdecydował się na kogoś innego. Nie mam więc oferty ani z firmy A, ani (na własne życzenie) - z firmy B. Jest to desperacki krok, ale czy wypada odezwać się do firmy B i poprosić, żeby jeszcze raz wzięli pod uwagę moją aplikację? Jak to uargumentować? Czy raczej się nie ośmieszać i dać spokój? (Jedyne, co mogę z tego mieć, to nauczka na przyszłość).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz nauczkę na przyszłość rezygnować z jednej posady gdy już masz zaklepaną drugą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, niestety... Ale czy teraz jeszcze spróbować zawalczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×