Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moi rodzice maja mieszkania pod wynajem ale nie chcą mi jednego dać

Polecane posty

Gość gość

Mam juz 28 lat, chce mieszkać osobno a oni nie podejmują tematu mieszkania tylko od lat je wynajmują :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu oni tacy są? Inni rodzice pomagają dzieciom a moi myślą o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0/10 ale dużo osób się złapie na to 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do autora tematu
Do gość dziś ,autorze tematu,a czy Ty masz wystarczajaco swoich własnych pieniedzy aby samemu w mieszkaniu sie utrzymywać?Opłacisz wszystkie media,i nie zrobisz ani złotówki zadłużenia i nie bedziesz skamlał o pomoc finansowa od rodzicow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do autora tematu
gość dziś ,niewazne czy to prowo czy nie.Ważne,ze problem w społeczenstwie występuje.Dorosłe dzieci często chca pokazać swoją niezaleznośc od rodziców i wyprowadzaja sie na swoje,ale potem nei mają czym te swoje opłacic i zadłuzaja sie i do tego przychodza po pomoc do rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to oczywiste ze rodzice powinni wspeirac dzieci, przekazanie im mieszkania po dziadkach to oczywistosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Po pierwsze to nie jest żadne prawo a odpowiadając na pytanie to oczywiście ze bym się utrzymała. Pracuje od 7 lat, zarabiam nie najgorzej wiec z tym nie byłoby problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czemu ale nie myślałam nigdy o kredycie bo byłam pewna ze dostane mieszkanie skoro oni je maja. Jak widac nie wszyscy rodzice myślą o tym żeby pomoc dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz być samodzielna to nie ma co liczyć na rodziców. Kup sobie mieszkanie to jest jedna z oznak samodzielności. Nie wiem skąd rozumowanie, że rodzice powinni ci cos dać na twoje żądanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blondyna, bo duzo rodzicow tak robi, wspieraja finansowo nawet dorosle dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co z tego, że dużo rodziców tak robi? to wszyscy inni też tak muszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może , ze mają taką sytuację, że na razie nie mogą i to jest elementem wychowania. Twoich braków w wychowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie musza, ale po co rodzicom pieniadze w nadmiarze, a dziecko ma splacac kredyt? ci co nie pomagaja dzieciom to egoisci, a czasem nawet zli ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziałabym, ze raczej to mądrzy rodzice nie wiemy czy nie chcą pomóc wiemy, że nie chcą na razie dysponować własnym majątkiem z sobie wiadomych powodów dziecko mają dorosłe , wykształcone i niech rozwija skrzydła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×