Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

na ktorej randce poszliscie do lozka?

Polecane posty

Gość gość

na ktorej randce poszliscie do lozka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na trzeciej. Znaliśmy się przed tym ok. 10 miesięcy. Potem byliśmy ponad rok parą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na 1 po 8 latach ciagle jestesmy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na żadnej. Nie chodzę Z KOLEGAMI do łóżka, choćby nie wiem jacy piękni by nie byli (a chodziłam na wiele randek i miałam powodzenie). Mam swoje zasady i się ich trzymam... dobrze na tym wychodzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na trzeciej. Na drugiej namiętnie pochłonął mnie na pożegnanie. Na pierwszej iskrzyło jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pierwszej drugiej lub trzeciej.... jak nie ma chemii i sie to nie klei to nie ma co sie kolegowac dalej :) moj najdluzszy zwiazek 7 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pochłonął ustami moje usta :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno określić, coś około 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się zaczyna od deseru, to już potem ani obiad ani żadne danie dobrze nie smakuje. Później po czasie ludzie przestają się szanować, albo zwykle facet kobietę przestaje... nawet niekoniecznie świadomie, ale podświadomie. Widzę z obserwacji sporo takich "par"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce seksu bez milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na 1 ale bardzo tego zaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są szczęśliwe związki, które zaczęły się od deseru właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jeszcze są, ale nie wiesz do kiedy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa szczęśliwe, dopóki facetowi się coś nie "stanie "i nie zacznie potem wyzywać od ku.... bo skoro jemu się łatwo dostało, to po tym jak euforia minie, zaczyna się zastanawiać czy innym też się tak łatwo nie dostało... Faceci to mimo wszystko zdobywcy, nie szanują tego, co ich nie kosztuje wysiłku. Stety bądź niestety... nawet jak mówią inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman Tyk
Dopiero po ślubie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertoooo
na ostatniej oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nierealne oczekiwania panów
Jeśłi facet dąży do seksu i później ma pretensje do kobiety, że za szybko się zgodziła to ma problem ze sobą. Najlepsi są tacy, którzy myślą, że jak panienka przetrzymała rok to później będzie seks co drugi dzień. Nie. Nie będzie. Ona nie ma takich potrzeb. Albo się lubi seks, albo się nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 1,5 miesiąca i facet po spędzonej nocy zmienił się o 180 stopnii. Wiedziałam że zrobiłam wielki błąd a facet chciał mnie tylko zaliczyć. Nawet nie wiecie jak się czułam po tym wszystkim:-( facet po seksie spotkał się ze mną jeszcze tylko raz, było już zupełnie inaczej widać było że kręci i że chodziło o jedno. Faceci to świnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następnego faceta przetrzymam 3-4 miesiące bo nie chce poczuc się drugi raz jak szmata. Chociaz z drugiej strony raz miałam tak ze poszłam na 5 randce i tworzyliśmy parę przez 1,5 roku i to ja zakoczyłam związek. A ten który udawał zakochanego przez 1,5 miesiąca żeby mnie tylko zaliczyć to chyba miał jakies psychiczne problemy że skreślił mnie tylko na podstawie tego że za szybko mu dałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość realny
To zależy od kobiety i od faceta... Kobieta może się podobać i facet ma ogromną ochotę, ale niewielu potrafi się powstrzymać.... Ale sa tez kobiety ktore chca zaliczyc faceta czyż nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz miałam tak ze poszłam z facetem po 3 randkach do łózka a on po seksie pisze mi sms....ja z uśmiecham na twarzy otwieram wiadomośc a tam tekst " to było lepsze niż bieganie, spaliliśmy sporo kalorii" :-( Okazało się ze facetowi chodzi tylko o seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 3 miesiącach, każdy weekend spędzaliśmy razem a codziennie pisaliśmy i rozmawialiśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość realny
Jakby nie patrzeć to seks jest lepszy niz bieganie.... Widocznie bylo mu dobrze... Ale skoro było mu dobrze to dlaczego przerwal?? Moze trafialyscie na nie odpowiednich facetów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość realny to nie on przerwał tylko ja bo on nie potrafił się zaangażować. A po seksie taki sms? Kobieta raczej oczekuje miłego smsa a nie porównania seksu do biegu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nierealne oczekiwania panów
Dziewczyno, jeśli facet Cie skreślił, bo poszłaś z nim za szybko do łóżka to za kilka lat będzie się wypłakiwał wszystkim dookoła, że żona nie chce z nim sypiać i on nie wie dlaczego :) I się pewnie idiota nigdy nie dowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 1 a teraz sama wychowuje dziecko u szukam porządnego mężczyzny, który ze mną je wychowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość realny
No fakt porowanie no nie zbyt mu wyszło... Mogl milego romantycznego smsa napisac i wtedy i uśmiech by zagoscil na twojej twarzy Ale jeśli nie umial się angażować to widoczne chcial tylko bzykac niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha ! Nie martw się, ja raz poszłam do łóżka z kolesiem na 3 randce. Był cudowny. Ja z małym doświadczeniem w randkowaniu, wydawało mi się, że z tego może być coś wspaniałego. Na drugi dzień rano dostałam sms-a. Też otwierałam go z uśmiechem. A tam 'sorry, było super, ale nie pasujemy do siebie, życzę powodzenia w szukaniu faceta'. Taka lekcja życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:38 to taki strzał w twarz jaki ja dostałam o tych spalonych kaloriach. No ale to jest taka lekcja na przyszłość i już nigdy nie pójdę z facetem tak szybko do łóżka. Dam czas na to aby facet się zaangażował. Myslę że jakieś 3 miesiące na następny raz, a nie po 3 randkach czy po miesiącu. Jednak seks często wszytsko psuje, no chyba że trafi się na ogiera co uwielbia seks to wtedy takiemu nie robi różnicy na której randce kobieta poszła z nim do łózka. Ale ja akurat zostałam olana przez panów co mieli problemy w łózku. Ten od kalorii mał problem ze wzwodem a drugi co mnie olał zaraz po seksie dochodził w przeciągu sekundy ( a mieliśmy 3 podejścia jednej nocy i ciągle było tak samo). Ten drugi chyba ze wstydu zniknął po seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak zwykle po pół roku się decyduję na seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×