Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość2425

Xxxl penis

Polecane posty

Gość gość2425

Kazdy ma swoj klopot, jeden wczesny wytrysk, inny brak wzwodu, jeszcze inny stulejke a ja nie moge kochac sie z moimi rowiesnicami poniewaz sa dla mnie za ciasne, inaczej ujmujac mam..sa duzego ptaka. Nie moge sobie zdrowo podziubdziac bo panienki odmawiaja, za bardzo me boli. I Co ja mam zrobic, operacji na to nie robia. Dupa mokra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 15 cm i znam ten problem... chociaz oczywiscie mnie to dotknelo tylko kilka razy w zyciu. Czesciej sie zdarzaly kobiety tak duze ze nie moglem im dac tego co Ty bys mogl... Zacznijmy od tego ile masz wzrostu i ile mialy Twoje dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja tego problemu nie mam i nie chcialbym miec. Moj 14 cm penis miesci sie bez problemu w kazdej dziurce. Ostra i gleboka penetracja nie stanowi problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bardzo małego a wszystkie kobiety które go widziały miały orgazm ... ze śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 cm to nie jest duzy penis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 22 cm, to jest naprawdę problem. Nie wydumany i nie zmyślony. Mimo 24 lat nie mam żadnej kobiety czy dziewczyny na stałe. Owszem, w łóżku byłem z wieloma, wolnymi i zajętymi. I tylko z jedną spotykałem się kilkanaście razy, bo taki bardzo jej pasował , nie sprawiał bólu i tylko z nią mogłem poszaleć. Niestety, to mężatka,o 8 lat starsza, bez sensu rozbijać czyjś związek.To był tylko seks i to już przeszłość. Z pozostałymi po jednym razie szlaban, zaledwie z 2 próbowaliśmy powtórzyć, ale nici. Gdybym miał 3-4 cm mniej , to było by ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NyanHooman
Nie poddawaj się, dziewczyny też mają różne rozmiary, w końcu jakąś dla siebie znajdziesz. Swoją drogą, istnieją zabawki które się nakłada na penisa żeby nie wchodził za głęboko. Można też użyć ręki, lub bawić się w pozycjach gdzie to jest mniejszym(hueh) problemem. 22cm... to jest jednak naprawdę ogromny, biorąc pod uwagę że średnia to około 15, i sama pozycja nie wystarczy. I czy naprawdę ludzie tutaj nie mogą przestać biadolić o tym co jest duże a co nie? Poza ekstremami to naprawdę i szczerze nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella  86
Płaczę ze śmiechu jak to czytam, szczególnie gościa z 09:49:-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bella 86 jak byś mnie zobaczyła miałabyś też orgazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×