Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Niedługo będę miała 40 lat i co wtedy?

Polecane posty

Gość gość

Niedługo będę miała 40 lat i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jakies provo i to napisane przez "faceta" w wieku 15-20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to co wtedy? dalej bedziesz codziennie ogladac telewizje, caly czas zanim cos zrobisz bedizes sie zastanawiac co inni pomysla, jak bedizesz miala jakis durny problem to zapytasdz na kafe zamiast poszukac rozwiazania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niewiem żeby z 40 całymi dniami przed telewizją siedzieć. Śmiechu warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 40 to już z górki, taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co robiłaś do czterdziestki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 40 to było pod górke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodowawoda
Ja też ja też.Za rok z okladem 40 tka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic się nie stanie. Nastąpi zmiana kodu. Może zaczniesz patrzeć na świat trochę inaczej. Spojrzysz wstecz i stwierdzisz, że nie wszystko było tak, jak być powinno. Może będziesz zadowolaona/y z tego, co udało Ci sie osiągnąć. A życie potoczy się dalej..:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam, zestarzejesz się, a w końcu umrzesz. Dokładnie tak samo, jak my wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 40 i hop
po 40stce będzie 41, 42 itd, nie koniec świata. Na zachodzie 40 to świetny wiek, już człowiek z reguły mądrzejszy, stabilniejszy, nie leci na byle głupote, dojrzalej podchodzi do wielu spraw, fajny etap się zaczyna, etap doświadczenia życiowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjkhvg
W tamtym roku skończyłam 40 lat. Myślałam, że to koniec, że moje życie się skończyło. Ale tak nie jest. Wyglądam na o wiele młodszą, jestem szczupła, zadbana, nie czuję się na tyle lat, ile mam. Mam kilkuletnie dzieci, więc jest dla kogo żyć. Kocham męża. Ale czasami, gdy sobie pomyślę, że połowa życia już za mną, to chce mi się płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośc 16:37 kurde to takie prawdziwe i to jest o mnie. Nie jestem autorka topiku ale rowniez niedługo bedzie 40 a te słowa dokladnie opisuja mnie. Tak chce a nie potrafie zmienić swojego życia :( Nie chce byc takim leniem czy idiotka co nad wszystkim mysli godzinami a i tak nic z tego nie wynika. Wszystkiego co wymaga zmian sie boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest fajny wiek,człowiek ma już wy/je/bane na wiele rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życie po 40 to najszczęśliwszy czas dla kobiety jesli ma rodzine i partnera. Myśle ze rownież dla singla. Kobiety po 40 sa dla mężczyzn nadal bardzo seksowne a ponieważ sa tez dorosłe potrafią wiecej czerpać z życia dla siebie. Bycie czterdziestolatka jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowy beret

Niestety ludzie w PL są przeważnie bardzo zniszczeni, więc 40stka to już dużo i często już naprawde staro wyglądają. Za granicą 40 to jeszcze nie tak wiele, chyba że ktoś imprezuje co weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to każdy z nas ma tyle lat na ile się czuje. To jest kolejny etap naszego życia i to od nas samych zależy jaki on będzie. Ja też nie godziłem się z tym że to już tyle lat, ale czas leci moje widzimisie niczego nie zmieni. Trzeba łapać życie całymi garściami i nie pozwolić żeby zbytnio przeciekało między palcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moja znajoma ma 40 lat i na rolkach jeździ po mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość men

Jeżeli kogoś nachodzą takie myśli powinien porządnie zastanowić się nad swoim życiem. Wiek nie ma znaczenia. Okres między 30 a 40 wspominam jako najgorszy w moim życiu. Sypiące się małżeństwo, beznadziejna praca, wypalenie zawodowe, jeden wielki dołek. Teraz mam nową rodzinę, nowe życie i spokojnie, z optymizmem czekam na piękną pięćdziesiątkę, która stuknie mi za parę miesięcy :) Ciekawe, co jeszcze mi życie przyniesie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

A ja mam 45 i młodego faceta.zycie zaczyna się po 40 głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nie

ona prueciez ty z  tutaj z Piotrem R chcialas sie poznaci spatkac na roochanie.

niezla jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×