Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile dajecie ksiedzu po koledzie

Polecane posty

Gość gość
100 zł ksiadz, 50 zł zakonnica i po 10 zl dla ministr. Malopolskie- ale nie sadze, zeby sasiedzi tyle dawali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś [08:31 zakonnica co robi na kolędzie, tańczy w rytm kolędy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś strzeliłam byka, zdarza się, przyznaje się i już zaczynam się biczować. Charytatywnie, jest ok? to teraz popatrz na całość poprzedniej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaaha dzieki za poprawe humoru:):):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby ksiadz mial takt to by nie wzial widzac ciezarna. Ale oni rzadko kiedy sobie odmawiaja. Znalam w swoim zyciu tylko dwoch ksiezy z powolania. Pamietam jak moj kumoter zmarl a jego rodzina nie miala pieniedzy na pogrzeb powiedzieli ze zaplaca po pogrzebie i po pogrzebie przyszli zaplacic a on nie wzial NIC.powiedzial ze maja wziac te pieniadze bo imsie teraz przydadza. A drugi to moj dawny ksiadz z religii. Nie byl typem "przyjsc pisiedziec,odwalic 45min i isc" zawsze chetnie porozmawial, podyskutowal, przynosil gitare siadalismy w kolku i spiewalismy. Chcialo mu sie byc ksiedzem nie dla kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadnych pieniedzy im nie daje.. nie wpuszczam tych naciagaczy do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt ńie daje, nikt nie wpuszcza, a ktos na pis jednak glosowal...przeciez to podobny elektorat, czy sie myle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100zl mazowieckie. Tu chodzi sam ksiadz. Zabawil 3-4 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:00 przecież stronę temu elektorat PIS iorów pisał, że szarmancko po 50 i 100 zł dają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa, nikt nie wpuszcza a jakoś księża rabanu nie robią, że nie ma do kogo chodzić, a jakby im spadło bardzo to by robili na pewno... Ja daję z 10 zł, do puszek wrzucam jakieś groszaki ministrantom, niech coś mają za to łażenie. Tak to nigdy nie daję na kościół, na tacę np. więc raz w roku dam, skoro do kościoła chodzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz się, ja jestem wierząca, księdza przyjęłam a na PIS- o oszołomów nie głosowałam nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 100zl mazowieckie. Tu chodzi sam ksiadz. Zabawil 3-4 min. x Jezusicku Nazareński! wolałabym na dom dziecka tyle przelać niż tłustym księżą dawać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* księżom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie liniowo myslisz. ja jestem ateistka, maz tez, dzieci nie sa ochrzczone a glosowalismy na PiS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość13012016
Ja daje 20 nie dam więcej ponieważ gdy ja idę do kogoś w odwiedziny nikt mi pieniążków nie daje!ministranci po 5 złotych.woj.śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Strasznie liniowo myslisz. ja jestem ateistka, maz tez, dzieci nie sa ochrzczone a glosowalismy na PiS. x Na 500 zł się połakomiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu myslisz schematycznie. Nie, nawet jesli beda dawac to sie nie zalapie bo nie mieszkam w Polsce. Glosowalam na PiS zeby odsunac PO od wladzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli z deszczu pod rynnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wpuszczam darmozjada. Podlaskie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie mieszkasz w PL, a zgotowałaś nam taki los :O błagam nie chodź już na wybory, bo przez takie jak ty mamy taki syf w kraju, podczas gdzie ty na obczyźnie masz "lajcik" i zielonego pojęcia co się u nas dzieje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, masz racje, nic nie wiem:D bo za granica to nie ma polskich mediow, tv, gazet, internetu. Z dalszej perspektywy lepiej widac wiekszy obraz; mam wieksza wiedze od ciebie chocby dlatego ze mam bezposrednie porownanie z innymi krajami i nie lykam propagandy " bo za granica to jest tak i dlatego my tez musimy tak robic, bo UE kaze" itd itp. Mam polskie obywatelstwo, polski paszport i prawo do glosowania w wyborach prezydenckich i parlamentarnych i niezaleznie od tego czy ci sie to podoba czy nie bede je wykorzystywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś gość dziś [08:31 zakonnica co robi na kolędzie, tańczy w rytm kol xxxxxxxxxx nie wiem czy tanszy, czy swpiewa, ale kase bierze, wiec nie do mnie to syczenie pryczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś matko co za bzdety, żyjesz gdzie indziej i wiesz lepiej co się tu dzieje :O Oczywiście, my Polacy też lepiej wiemy co się dzieje w UK, bo mamy dostęp do gazet, tv, radia, a ty mieszkając tam nie wiesz nic - jesteś w czarnej doopie A idź w Pisdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dziś gość dziś [08:31 zakonnica co robi na kolędzie, tańczy w rytm kol xxxxxxxxxx nie wiem czy tanszy, czy swpiewa, ale kase bierze, wiec nie do mnie to syczenie pryczko xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx jak żyje, to nie widziałam zakonnicy na kolędzie, co wywołało moje zaskoczenie i żart, ale ty na żartach to się nie znasz wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zapomniałam ci dodać, że też mamy anteny sat. i masę programów, a komuna z 2 programami dawno minęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic a nic! Jak moja corka miala rok, byl proboszcz po koledzie-wredny jak malo kto!!! No komornicy sa milsi... Mamy z mezem tylko cywilny bo maz ateista a poza tym nie ma kasy i checi na koscielny. Proboszcz zwyzywal mnie od grzesznicy, moja corke nazwal "piekielnym pomiotem szatana" i powiedzial, ze zyjemy wbrew woli Matki Boskiej, w ciezkim grzechu, ze bedziemy sie topic w piekielnej lawie wymiotow grzesznikow... Ot "Milosierdzie"! Dziecko nie winne. Ja zerzygalam sie z nerwow. Woj Slaskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rany boskie, trzeba było złożyć skargę do kurii. Ksiądz to tylko urzędnik, można go odwołać, jeśli nadużywa swojego stanowiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie przyjęta stawka 50 zł, dolnośląskie. Ksiądz słysząc o trudnej sytuacji materialnej nie wziął nic, a po cichu zostawił na boku banknot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co łaska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdsas
I znowu myslisz schematycznie. Nie, nawet jesli beda dawac to sie nie zalapie bo nie mieszkam w Polsce. Glosowalam na PiS zeby odsunac PO od wladzy. xxx Patrz, a ja odwrotnie. W dniu, w którym Maliniak wygrał wybory postanowiłam wyjechać do UK. Wiedziałam, że kolejne wygra PIS, więc po prostu uciekłam z kraju, ale nie głosowałam, bo uznałam, że skoro nie wracam do Polski, to nie powinnam tego robić. Ty głosowałaś na partię, która wygrała, to czemu nie wracasz do kraju? W końcu chyba się cieszysz, to powinnaś funty zamienić na złotówki, a poza tym teraz Polska będzie Zieloną Wyspą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×