Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość anonimek123

przyjaciółka i mój brat

Polecane posty

Gość anonimek123

Zaczynając od początku, jakieś dwa miesiące temu pokłóciłam się z przyjaciółką przez jej chłopaka i nie rozmawiałyśmy ze sobą aż do 6 grudnia ponieważ przyjechała i przeprosiła za swoje akty "zemsty" w kierunku mojej osoby, i ja też ją przeprosiłam za wszystkie ostre słowa skierowane w stronę jej chłopaka. Nie dość że poczułam się jak śmieć ponieważ mam uczucie, że wróciła do mnie tylko dlatego, że jej znajomi się od niej odwrócili przez jej szemranego chłopaka to jeszcze z nim ostatnio zerwała i po tym wszystkim wraca do mnie, i myśli że będę "merdać ogonem" ze szczęścia. No niby się cieszę ale już nie umiem jej w 100% zaufać, i jeszcze na koniec przeprosin usłyszałam, że od kilku dni jest razem z moim bratem. Brat ma 26l a przyjaciółka 17l(prawie). Kiedy usłyszałam o tym poczułam się jak by ktoś wylał na mnie kubeł zimnej wody. Jutro mam się z nią spotkać i porozmawiać, ale w sumie to nie do końca wiem czy chcę ją widzieć, ponieważ od kiedy wiem że są razem to czuję pewnego rodzaju "wstręt" i do mojego brata i do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×