Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

garbage

Poszukuje sklepu z odzieżą dla puszystych

Polecane posty

Cześć mam problem, ogólnie mam koleżankę, która jest dość otyła, ale problemem jest mój ojciec, który się ubiera okropnie i wstydzi. Poza tym w naszej miejscowości nie ma sklepu dla osób puszystych, nie ma gdzie się ubierać, poza tym i tak nigdzie nie wyjdzie. Czy znacie może jakies sklepy dla osob otylych. Chodzi mi o internet, marka konkretna. Bo postanowilam wziac wszystko we wlasne rece i mu kupowac co jakis czas ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jest wielki problem w Polsce ze sklepami dla otylych i puszystych, ogolnie zle sie takie osoby traktuje i nie bierze pod uwage, choc tendencja jest wzrostowa i jest coraz lepiej . W mojej maloej miescinie to nie ma ani jednego takiego sklepu, moj brat nie ma gdzie sie ubierac i musi zamawiac przez internet . Fakt ze ubrania sa w porzadku i w dobrej cenie , ale nawet nie przymierzy... to jest troche smutne :( http://bmc-zone.pl/ tutaj wlasnie kupuje swoje ciuchy to jest w zasadzie jedyny sklep w ktorych cos moze sensownego kupic ... mi jest przykro troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okej fajnie ze podalas mi te stronke - nie znalam jej , tak jak mowisz jest ogromny problem z osobami wiekszych rozmiarow . A troche to dziwne bo przeciez coraz wiecej ludzi ma problemy z waga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasada
wiecie co jak się dobrze ubierze człowiek o większych gabarytach to wygląda uroczo i modnie, ale trzeba mieć poczucie jakiegoś stylu. Popatrzcie na Welmanke, moją idolkę w puszystym ubieraniu. Weszłam na ten goodlookin, rewelacyjne mają fasony dla puszystych. Tusza nie przeszkadza w modnym ubieraniu się i jak widać po tym sklepie nie trzeba wydawać milionów by dobrze się ubrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×