Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

do kiedy karmiłyście mm?

Polecane posty

Gość gość

Otworzyłam dzisiaj już jeden temat związany z odrzuceniem piersi przez 9 miesięcznego niemowlaka. Mam jednak inne pytanie. Do kiedy karmiłyście mm? Ile porcji podawałyście w 9-10 miesiącu? A potem jakie ilości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mam teraz 11 msc i mm ma 3 razy, wieczorem, w nocy i rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ma 2 lata i pije kaszke na mm rano i wieczorem po ok 180ml :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po roczku odstawiłam i przeszłam na mm - 1 porcja dziennie w kubku plus rano kaszka na mm, Zanim skończyła dwa lata i sama zrezygnowała całkiem z picia mleka i jedzenia tych kaszek. Teraz ma 2 i pół i lubi joguty, serki homo, sery na kanapkach, kakao na zwykłym mleku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do roku czasu.(pil 3 porcje mm)Potem krowie. A potem ok 2-3 lat powoli sam odstawial mleko. Najpierw mial dwie porcje:nabial i kasza na mleku. Teeaz zbliza sie 3 ur.i tylko co jakis czas jakis jogirt lub serek wiejski. To jedyne co zje z nabialu od czasu do czasu jak ma chec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do roku czasu.(pil 3 porcje mm)Potem krowie. A potem ok 2-3 lat powoli sam odstawial mleko. Najpierw mial dwie porcje:nabial i kasza na mleku. Teeaz zbliza sie 3 ur.i tylko co jakis czas jakis jogirt lub serek wiejski. To jedyne co zje z nabialu od czasu do czasu jak ma chec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×