Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdr123

prezenty

Polecane posty

Gość zdr123

Ostatnio kupiłam w sklepie dobrelupy .pl lornetkę dla kobiet Lornetka Glamour 3x25 mod. 44431. Super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helmund
Nie znam Twojego sklepu zwykle wszystko kupuję na electro.pl bo mają niskie ceny i ekspresowe wysyłki. Lubię to firmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak szczerze mówiąc to jest teraz mnóstwo opcji na zakupy i te w necie i nie tylko. Zwłaszcza jeżeli chodzi o prezenty. Ja polecam wyjatkowyprezent.pl i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślicie, że sokowirówka może być dobrym prezentem na parapetówkę? Nie mam pomysłu co kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę,że tak- prezenty agd to dobry pomysł na parapetówkę bo zawsze przydadzą się w mieszkaniu. Poza tym fajnym pomysłem na prezent dla kobiety będą gadżety erotyczne,te w pełnej dyskrecji można zamówić na Eroticgo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak , jeżeli chcesz kupić dobrą sokowirówkę, ja Ci polecam kupić panasonica. Sama mam już od prawie roku i jest świetna, bardzo łatwa w obsłudze i co ważne rano- cicho pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam zerknąć także na Euro-Zakupy.pl gdzie też można znaleźć np bardzo fajne perfumy na prezent i t w niższej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio kupiłam mojej kuzynce mp3 na prezent. Była z niej bardzo zadowolona, więc uznałam to za dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dk98
Ja dostałam bieliznę / www.ekubas.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na urodziny dostałam szybkowar z electro.pl i jestem zachwycona. Bardzo go chciałam ;) Lubię takie trafione prezenty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz na Lolle.pl mają szereg fajnych,ciekawych akcesoriów urodzinowych oraz prezentów,dodatkowo możesz liczyć też na niższe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam sklep www.alkapask.pl bardzo dobrej jakości upominki z galanterii skórzanej zarówno dla pań i panów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako prezent dla kobiety,bardzo dobrym wyborem będzie oryginalna,stylowa biżuteria. Na Ani-Gold.pl widziałam teraz nowe kolekcje,więc warto tam zerknąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merlbyk23
Prezent dla dziewczyn? no to przecież oczywiste ze kwiatek musi być i to dla zasady :) A poza tym coś z biżuterii, odzieży czy elektroniki. Polecam zobaczyć coś na http://odkupuj.pl a z pewnościa każda kobieta bedzie zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka131a
Moja siostra to niezła krawcowa, dlatego zastanawiam się nad ta propozycją http://shop.odonati.pl/pl/c/DZIANINA/45 Można tu nabyć bardzo ciekawe tkaniny, o wzorach jakich w naszych sklepach trudno znaleźć. Kupić siostrze z kilku wzorów by się mogła realizować i tworzyć swoje projekty. Muszę sie ztym pomysłem przespać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić stronę Lolle.pl gdzie zamawialiśmy artykuły,ozdoby urodzinowe,bardzo miła obsługa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl A jak się zadzwoni to i rabacik można utargować. Zaopatrzysz się tutaj w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie tu Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferują zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Modele Rc. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkich ludzi dobrej woli!! Bardzo prosimy o pomoc! Zainteresujcie się naszą historią i przyłączcie się do nas w naszej grupie i naszym funpagu. Nasz synek jest chory i próbujemy dotrzeć do jak największej liczby osób, aby zebrać pieniążki na jego leczenie i rehabilitację. Wpłać proszę chociaż złotówkę na jego leczenie, liczy się dla nas każdy grosz. Wszystkie informacje na naszym funpagu: facebook.com/malywojownik/ Każdy może wpłacić symboliczną złotówkę również na koncie na zrzutka.pl/leczenie-mikolaja-dawidczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUBAAA
jja tu kupuje http://www.dilmarket.pl jest mysdlo i powidlo szybko przysylaja takze mozna zamawioac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio kupiłam przyjaciółce śliczne kolczyki na www.bizuteriaplus.pl - była zachwycona! Mają tam błyskotki bardzo dobrej jakości. Też dowiedziałam się od koleżanki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja często kupuję swojemu mężowi elektronikę to na sferis albo elektro a jak coś damskiego to zazwyczaj jest to jakiś ciuch albo biżuteria, lubie zamawiać w sezamie - jubilerze, dzieciom za to zazwyczaj w pepco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzeeenka0
ja bratu kupiłam już pada w Teletorium, bo ostatnio kupił sobie nową Fifę i tak mu będzie wygodniej grać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Markowe KOSZULE DO WYGRANIA #konkurs! Stwórz swoją #metkotikonę! Wybierz symbol ze strony www.metkotikony.pl i wymyśl do niego kreatywny opis. Opis ten ma być kontynuacją zdania „zamiast tracić czas na pranie i prasowanie…” i ma pokazać Twój pomysł na lepsze spędzenie wolnego czasu. Np. „zamiast tracić czas na pranie i prasowanie… WEŹ GORĄCĄ KĄPIEL” Do wygrania 20 nagród, w tym vouchery na markowe koszule! Konkurs trwa do 06.11.2016, a nagrody rozdawane są co tydzień. Szczegóły na www.metkotikony.pl/konkurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×