Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Greco77

Prezent na walentynki

Polecane posty

Gość gość
i buty dokup;) w schaffashoes teraz mają włąśnie do jutra chyba jakieś promo na tkaie supermodne kapciole, obcasy i inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka991
My mamy w planach kino i kolację w naszej ulubionej restauracji. Poza tym chyba zamówię dla męża coś z https://www.dekoria.pl/walentynki,i152.html Mają w ofercie sporo ciekawych propozycji na walentynki. A wy coś sobie kupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiaty to chyba raczej dodatek, ale w sumie to zależeć może od tego na jakim etapie się jest i jak traktuje same walentynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie szukałabym zbyt daleko, tylko jesli juz to zajrzałabym na tą stronę https://erozkosz.pl/ Mega profesjonalny sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafalll

Jakbyście planowali jakieś faje rzeczy do ubrania to może dobrej jakości włoskie buty? Mogę doradzić firmę Scarpe Esclusive – mega dobra jakość, bardzo oryginalne wzory, różne kolory, jest w czym wybierać a buty są nie tylko ładne ale i bardzo wytrzymałe i wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nata555

My idziemy w tym roku do sushi saska kępa na walentynki, będzie super ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej

Zgadzam się, oryginalne prezenty są najlepsze.

Ja w zeszłym roku na walentynki podarowałem mojej żonie pięknie wydaną książeczkę zatytułowaną "Jak słodka jest miłość". Co ciekawe, tekst tej książeczki powstał na kanwie starożytnej miłosnej księgi "Pieśni nad Pieśniami" napisanej w IV wieku p.n.e, której autorem był sam król Salomon.
Jesteśmy już 16 lat po ślubie i wiele pomysłów przerobiłem. Tym razem nie chciałem iść w prostotę materializmu, gdyż bardziej zależało mi na romantycznym przekazie - tekst książeczki jest wypełniony wyrażaniem uczucia miłości, namiętności, tęsknoty i wierności.
Kobiety to doceniają. Moja doceniła to bardzo 
A co więcej uwielbia wracać co jakiś czas do tej lektury, zaś książeczka stała się dla niej czymś na wzór afrodyzjaku 

I taka ciekawostka - niejaki austriacki pisarz, Robert Musil, stwierdził, że nie ma nic piękniejszego od "Pieśni nad Pieśniami". I zapewne na przestrzeni wieków niejeden skryba wyrażał podobny podziw dla tej księgi.
Mam nadzieję, że pomogłem.


A teraz może ktoś z was mi pomoże, bo naprawdę pomysły się już wyczerpują. Zaczynam zbierać różne sugestie - jaki prezent mogę dać mojej żonie na walentynki w 18 rok od jej poznania? To musi być coś nietuzinkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolnkaBis

Kto jak nie Ty zna lepiej swoją żonę. Także myślę, że prezent trafiony. :) nie zapomnij o kwiatach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×