Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co lepiej kupić?

Polecane posty

Gość gość

Pytanie kieruję do numizmatyków. Czy lepiej kupić klaser na monety, czy takie specjalne kapsle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahalinka
Dobrze mieć zarówno klaser na monety, jak i specjalne kapsle. Myślę, że większość numizmatyków tak właśnie przechowuje swoje kolekcje. Tylko pamiętaj, aby kapsle dobrać rozmiarem do monet. Nie wiem czy wiesz, ale są one w różnych rozmiarach. Zresztą proszę zobaczyć do sklepu numizmatycznego http://www.cezar24.pl/akcesoria-numizmatyczne-c-37.html gdzie można wyszukać kapsle w odpowiednich rozmiarach, jak również różne inne akcesoria potrzebne dla numizmatyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tam wolę w kapslach, szczególnie te bardziej wartościowe monety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłośniiik
Ja tu troch w temacie - trochę nie;) Od dawna interesowała mnie numizmatyka, zbierałem stare monety, najpierw po dziadku, później dokupywałem swoje. I znalazłem stronę na której można takim sposobem również zaoszczędzić i odłożyć np na emeryturę. Myślę, brzmi kusząco- przyjemne z pożytecznym, i tak właśnie wciąż kolekcjonuje monety i biorę udział w programie emerytura na zlotatarcza.com odkładając na emeryturę:) później mogę dalej kolekcjonować a sprzedać te stare albo zacznę zbierać znaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×