Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kusza wreszcie poszła stąd

Polecane posty

Gość gość
I dobrze, ktoś powinien. Bo czymże byłaby nasza tu obecność jeśli nie wzbudzała by choć odrobinę sympatii u innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Pisałam o "babach" złośliwych :O , a nie o Kuszy. Lubię Kuszę. Zaproponowałam jej seks na @. W sumie to chciałam namówić ją na fajny wieczór przy alkoholu i na trójkąt z jednym facetem stąd. Cała tajemnica. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś kusza obciąga na mailu? x kazdemu ktory sie napatoczy pechowiec.gif x x to fakt ze mna tez chciala ,zalosna jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imp nie lubię Cię. Wazeliniara :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Androgen
O k****, teraz dopiero będzie hejt :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CzwarteImperium dziś Pisałam o "babach" złośliwych pechowiec.gif , a nie o Kuszy. Lubię Kuszę. Zaproponowałam jej seks na @. W sumie to chciałam namówić ją na fajny wieczór przy alkoholu i na trójkąt z jednym facetem stąd. Cała tajemnica. oczko.gif x x wy jestescie p**********e tak maja tylko ludzie ktorzy sa kiepscy w lozku w realu albo nikt ich nie chce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AgentOrange1496 dziś Też lubię Kuszę, i ten słaby hejt jest za krótki na nią. Co nie zmienia faktu, że mam odmienne zdanie, w ostatnich kwestiach, od niej i od Imperium. I jeszcze ten trójkąt... x chyba jeden w miare normalny facet tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro kusza ma dystans do forum to po uja ta grupa wsparcia. zaprzeczacie sami sobie obrońcy kuszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Wazeliniara? :O Poy****i? :O Przepraszam, ale rządzi mną w takim razie ci=pka. :O Chciałam żebyśmy się spotkali, zamówili kilka flaszek wódki i oddali niekończącej się dyskusji na temat filozofii życia i o forum. Najbardziej bawiła mnie myśl, że ten facet miałyby przerąbane. :D Skończyło się, że ja jej wyznałam kogo bym przeleciała z chęcią, a ona notowała. Myślałyśmy też o wspólnej masturbacji słowem. Nie zaprzeczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imp fałszywa stara kurffa. Ani ładna ani mądra w chój zarozumiała. Żenada :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończyło się, że ja jej wyznałam kogo bym przeleciała z chęcią, a ona notowała. Myślałyśmy też o wspólnej masturbacji słowem. Nie zaprzeczę. x jestescie chore ,ale tak braki realne trzeba slowem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem lekko w szoku, bo po tym kuszowym podszywie Wadery, to jednak mało dystansu do forum i trochę zazdrości o prowadzenie topiczków, czy czegoś w tym stylu da się wyczuć. Plus za to, że się przyznałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie się wygadać imp nikt jej na co dzień nie słucha, nie piep&rzy& niech wymyśla mitomanka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od Wadery sie otjepać nochale i kiedy znudzone. Kusza zrobiła Imp podszywy. Ta ją lubi, wyliż jej dópę fałszywa raszplo z Sopotu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"skoro kusza ma dystans do forum to po uja ta grupa wsparcia. zaprzeczacie sami sobie obrońcy kuszy" Jesteś odpowiedzialny za to co oswoisz. A prawdę mówiąc większą frajdę mam stojąc po stronie Kuszy niż po Twojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusza z taką twarzą nie ma szans na atrakcyjnego faceta. To wystraszona szara mysz obłożona w książke o fizyce kwantowej. Prawdopodobnie dziewica 40 letnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
gość dziś Imp fałszywa stara kurffa. Ani ładna ani mądra w ch*j zarozumiała. Żenada jezyk.gif Skąd wiesz to wszystko? Mailowałyśmy, wysyłałam Ci zdjęcie? Hmm... Wy jesteście normalni? :D Zresztą Kusza sama kiedyś napisała tutaj i to dosadniej- co robiłyśmy na mailu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
numero duo Ale ja nie jestem stroną i dla mnie obiektywizm jest istotniejszy od frajdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apokalipsa, zakłada, koniec ero świata. I to wszystko moja wina:( Bije się w pierś po trzykroć. Przykro mi, ale nie ja jestem autorką owej zagłady. (Czyt. Tematu) A teraz róbcie to co zawsze. Hejt czas zaczac-naturalnie na mnie. 😴 Hej Imp 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Obiektywnie napiszę, że nie widzę sensu żeby na forum erotycznym siedziały osoby, które nie potrafią nawet żartować na temat seksu, a słowo pieprzenie wywołuje w nich odruch obronny. A tobie 22.42 muszę przyznać, że i owszem, cały dzień spędzam z ludźmi. Wieczorki są tylko moje. Ale nie zawsze. ;) I - tak,uprawiam seks. Prawdziwy, czasami nawet zwierzęcy. Hej Siostra. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kogo obchodzi co robisz na mailu. Nikogo. Opowiedz co robileś z Władcą jak pisał do ciebie sieroto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CzwarteImperium dziś Obiektywnie napiszę, że nie widzę sensu żeby na forum erotycznym siedziały osoby, które nie potrafią nawet żartować na temat seksu, a słowo pieprzenie wywołuje w nich odruch obronny x zartowac na temat seksu jak najbardziej ale zeby sie latami masturbowac przez @jak kusza to jest Jakis odchyl ,zal :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z kim ty uprawiasz seks? jak co wieczór siedzisz w tym miejscu z Kingą od fiutów? seks się uprawia nie pisze o nim Szamberium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co kuszy pozostało z takim wygladem ? cyberek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na @ da się masturbowac? A jak? 😴 myszką czy kursorem? A czy TYLKO te dwie kobiety się masturbuja tak w ogole? No nie wierzę :D Idę spać. Dobrej i głośnej. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusza i Aga od Wilka maja odstraszającą aparycję :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka prawda seks sie uprawia nie pisze ,no ale nie dziwota ze kuszy pozostaje tylko pisanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale ja nie jestem stroną i dla mnie obiektywizm jest istotniejszy od frajdy." Co to znaczy, że jesteś obiektywny? Jesteś bogiem? Ja mówię zawsze we własnym imieniu i biorę za to odpowiedzialność. To jest subiektywne podejście. Jakoś obiektywizm z chuj wie po co chuj wie dlaczego niezbyt do mnie przemawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×