Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kusza wreszcie poszła stąd

Polecane posty

Gość gość
Dlaczego wyzywasz od jełopów? Siedzisz od rana do nocy i spuszczasz się na zdjeciami i wpisami. Żałosne :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie wrzuci, bo nie ma żadnych jotpegów. Kolega pewnie lubi sobie pokrzyczeć i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.24 Kokos kafeteria płaci ci emeryturę za rekordową listę wpisów oraz nicków? Nie każdy musi każdego widzieć. Tak jak każdy twoje jaja w rękach :classic_cool::-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba ma za dużo tych zdjęć i nie wie które wybrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ano tak.Nie wierzysz, trudno.Widać mało wiesz o forume.Tu ludzie zaglądają w określonych celach owieczko:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to to to , nie jestem Koke chociaż widzę że pali ci się grunt pod nogami świętojebliwa:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrzucaj cippkoo :-,P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu ile razy juz czytalem jak to wrzucasz foty :D przestan juz bo sie osmieszasz ci/pko :D chu/ja masz w reku teraz a nie foty kobiet :D:D :D meska ci/pka :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadna inteligentna kobieta nie wrzuci na takim forum swojej foty a tym bardziej nie ma potrzeby masturbowania się z każdym facetem na @ i obnoszena sie z tym tutaj podkreslajac jaka to mądra i seksowna .To są tylko jej mrzonki, fantazje ktorych nie potrafi spelnić w prawdziwym życiu, Idzie na @z kim popadnie to już jakas patologia, jaką trzeba być sfrustrowaną żeby tak sie obnarzac tutaj w kazdym calu.Kusza zacznij sie w koncu szanować zrób to przynajmniej dla swojego dziecka .Ja takich kobiet nie szanuje ,trzymam sie z daleka od nich ,nie potrafilbym nawet takiej tknąc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wachlarz taka sama. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zebralo sie towarzystwo wzajemnej adoracji:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu od fotek miekka fajo :D wymiekles i jeszcze zglaszasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Androgen
.Ja takich kobiet nie szanuje ,trzymam sie z daleka od nich ,nie potrafilbym nawet takiej tknąc X Jasne. Jesteś na nią za cienki. Nie dorabiaj ideologii do swoich braków frustracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Androgen dziś .Ja takich kobiet nie szanuje ,trzymam sie z daleka od nich ,nie potrafilbym nawet takiej tknąc X Jasne. Jesteś na nią za cienki. Nie dorabiaj ideologii do swoich braków frustracie. x x widać nie stać cię na inną i jej bronisz ale to twoja sprawa ja wyrazilem tylko swoją opinie ,nie jestem frajerem jak co niektorzy tutaj aby z taka cos ,Androgen pocieszaj sie póki możesz ,do czasu ,Na mnie też leciala i to jakich ulotnych slow uzywala ,dwoila sie i troila ,ale jej sie nie udalo,żenujaca kobieta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypisywanie takich rzeczy nie potwierdzajac o kogo chodzi nie ma sensu 1205 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:05 taki jestes kozak a siedzisz na erotycznym forum. zanim znow napiszesz cos madrego na czyjs temat zajmij sie najpierw soba. pozdrawiam i zycze udanego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mawiał Forest Gump 'głupi ten co głupio robi' a kusza robi głupio. Rozumiem że ktoś z nudów na forum pożartuje w ten czy inny sposób ale żeby podawać maila byle komu i potem siakieś samogwałty odstawiać to trzeba mieć pusto w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
troiła? masz urojenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samog**** (glupia nazwa), masturbacja, onanizm... zwal jak zwal. to prywatna sprawa. co komu do tego co robi kusza czy ktos inny. jesli lubi popisac to jest to jej sprawa i tego z kim pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś żadna inteligentna kobieta nie wrzuci na takim forum swojej foty a tym bardziej nie ma potrzeby masturbowania się z każdym facetem na @ i obnoszena sie z tym tutaj podkreslajac jaka to mądra i seksowna .To są tylko jej mrzonki, fantazje ktorych nie potrafi spelnić w prawdziwym życiu, Idzie na @z kim popadnie to już jakas patologia, jaką trzeba być sfrustrowaną żeby tak sie obnarzac tutaj w kazdym calu.Kusza zacznij sie w koncu szanować zrób to przynajmniej dla swojego dziecka .Ja takich kobiet nie szanuje ,trzymam sie z daleka od nich ,nie potrafilbym nawet takiej tknąc xx Trafne spostrzezenia. Duże piwo dla tego gościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona ma dziecko?!!!! Rzyyyyyyyg!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma dziecko i co z tego? Słowianka ma dwóch synów i męża .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowianka nie masturbuje na @, z Nowym to się nie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slodko Winna ktora ogłosiła swoją śmierć oraz Kobieta z Wachlarzem/Czwarte Imperium to największe eroszmaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słodką i Imperium łączy Koke. Tą pierwszą poznał na nicku Amstaf ale zmienił go na Koke. Drugą poznał jako Koke, nick do wyrywu zmienił na Władca Lalek. Był jeszcze Ajgorem i uderzał do Want ale Want jest w porządku. Nie jest wulgarną wyniosłą raszplą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W************e debile z tymi tekstami o want i koke tutaj hejtujemy kuszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusza jest fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile lat ma Kusza bo wygląda na 40+ a ubiera się jak 15+ czyżby dzidzia piernik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×