Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmartwiona marika

Prezent dla chłopaka na walentynki

Polecane posty

Gość zmartwiona marika

hej, wiem, że walentynki za miesiac dopiero ale zastanawiam się nad prezentem dla swojego faceta (26 lat). Chcialabym zrobić coś przez co będzie naprawdę szczęśliwy. Problem w tym że mój chlopak interesuje się motoryzacją a ja sie totalnie na tym nie znam :( Możecie coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dla swojego chłopaka przygotowywuje pyszny obiad, a potem zajmę się nim przez reszte wieczoru, albo jeszcze dłużej :) Faceci nie przywiązują takiej uwagi do takich dni, lepiej spędzić z nim upojne chwile, niż kupować mu motor to nie gwiazdka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w anglii istnieje możliwość wynajęcia jakiś luksusowych samochodów sportowych ale w polsce raczej nigdzie tego nie zrobisz a nawet jeżeli topewnie kosztowałoby to kupe kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okazja94
Może jak się nie znasz na samochodach to spróbuj czegoś innego? :) Liczy się, że prezent jest z serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauren baggins
ja bym go wzięła na wycieczkę gdzieś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jakimi samochodami się interesuje? Sportowymi? Terenowymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona marika
w sumie to chyba wszystkimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrocznabaś
@okazja94 Mam koleżanki, które dają swoim facetom swoim facetom stringi ze słoniem - to nie jest w żaden sposób dobry pomysł, lepiej zrobić coś związanego z jego zainteresowaniami, nawet jeżeli inny prezent byłby z serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem, może jakieś szkolenie z offroadu? W krakowie jest spartan ast i bardzo fajnie to organizują, nie wiem jak w pozostałych miastach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz przecież dawać nic konkretnego - możecie spędzić razem fajnie czas, na przykład wybrać się na obiad/kolację do waszej ulubionej restauracji, a po powrocie do domu zająć się przyjemniejszymi sprawami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewentualnie przyjemniejszymi sprawami w samochodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak lubi motoryzacje, to pewnie lubi też podróżować. Co powiesz na dekoracyjną mapę? Dla niego ciekawe miejce, które coś dla niego znaczy, a dla Ciebie oryginalna ozdoba mieszkania. Można zamówić na maptu.pl dowolne miasto na Ziemi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może etui do smartfona z motywem porsche? w Teletorium widziałam coś takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam prosto - mój facet pasjonuje się modelarstwem, więc zamówię coś stąd http://www.modelmaking.pl/ires/ofirmie/ i tyle :) To jest fajny pomysł na nieoklepany prezent no i rozwijająca pasja, więc sądzę, że to doby pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frytka99
może coś z motoryzacji z akcesoriów motoryzacyjnych,dla każdego faceta to konik napędowy, wejdz na avans.pl i tam poszukaj inspiracji jesli o takie gadzety chodzi to jest tam z czego wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli faktycznie lubi motoryzację, to może zafunduj mu wypad offroad, w Polsce jest sporo pięknych terenów pod jazdę ekstremalną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może trymer? Teraz to prezent na czasie. Wielu jest fascynatów idealnego zarostu :D Mój facet też nim jest, na gwiazdę dałam mu trymer od Panasonic i cieszył się z niego bardzo. Teraz chodzi dumny z pięknie przyciętą brodą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stenniis
Dla chłopaka mogą być dobre np. środki na powiększenie jego członka np. Phallomax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olciunia
Jak interesuje się motoryzacją i ma samochód to spróbuj może jakiś gadżet do auta. Ja np kupiłam swojemu kamerkę samochodowa. Xblitz GO. Mam nadzieję, że będzie zadowolony ale czytałam o niej dobre opinie więc chyba spoko. Jutro się okaże haha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pwwr
a nie myślałaś nad zasponsorowaniem mu jazdy właśnie sportowym autem ? zobacz ile masz http://motoprezent.pl/kontakt/ tutaj samochodów do wybrania. Wystarczy do nich napisać i zapytać o wolny termin. Ja na jego miejscu bym się ucieszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×