Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pat26

Dziewczyna nie pisze

Polecane posty

Hej :) Poznałem przez portal dziewczynę właściwie to ona pierwsza mnie zaczepiła. Spodobała mi się i tak zaczęliśmy ze sobą rozmawiać. Jednak to ja głownie ją potem zaczepiałem ona sama nie pisała. Umówiliśmy się po 1,5 miesiąca na spotkanie, które jak oboje stwierdziliśmy było bardzo miłe z nadzieja powtórzenia. Na spotkaniu była znacznie bardziej otwarta,niż podczas pisania wiadomości. Jednak ona dalej pierwsza nie pisze. Głownie to ja zagaduje i wypytuje ona nie wykazuje zainteresowania. Czy jestem na straconej pozycji ? Czy warto się angażować ? Dodam,że oboje nie określiliśmy się co do charakteru naszej znajomości. Chciałbym ją bliżej poznać,ale mam wrażenie,że ona mnie nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez tak mam, jestem w realu bardzo rozmowna, jest fajnie, ale nie lubie z kims pisac,albo rozmawiac przez telefon, jak kogos nie znam bardzo dobrze, nie wiem dlaczego tak jest. I dopoki moja relacja z kims nie jest pewna, stala juz w jakis sposob itd to niezbyt czesto pierwsza pisze, bo mam wrazenie, ze jestem nachalna, narzucam sie, a gdyby facet chcial to sam by napisal ;p Daj dziewczynie czas, spotykajcie sie wiecej, az sie rozkreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko raz sie widzieliscie jak do tej pory ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób mały test. Przestań do niej pierwszy pisać przez jakiś czas. Jak się nie odezwie, to daj sobie spokój. To może być jakaś głupia księżniczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak do tej pory raz się widzieliśmy. Ostatnio pisałem parę dni temu czy znajdzie czas by ja gdzieś wyciągnąć. To odpisała ,ze średnio niestety ma duzo zaliczen na studiach. No i od tej pory nie pisaliśmy i nie rozmawialiśmy :/ Może zadzwonię i zaproponuje kolejne spotkanie ? Postawie ją przed faktem dokonanym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×